אוברקלוק : DFI LANparty JR P45-T2RS .VS. Gigabyte EP45-UD3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק : DFI LANparty JR P45-T2RS .VS. Gigabyte EP45-UD3

C991Now

Recommended Posts

תצטרך אוויר איכותי (לפחות 200ש"ח) בשביל להגיע לFSB של 400Mhz עם הQ6600, כלומר 3.6Ghz

מעבר לזה יהיה קשה מאוד לביצוע, הכי הרבה שראיתי בשביל אוויר למעבד הזה היה 3.8, וגם זה לא דורש באס גבוה

אז בשביל מה אתה משקיע כ"כ הרבה בלוח? לוח מבוסס P35 יהיה עדיף. אני ממליץ לכולם וגם לך לא להשקיע יותר מידי ברכיבים שמוגבלים לשדרוג עתידי כי נכנסה משפחה חדשה, צ'יפסט חדש.. אמנם לא כדאי להשקיע בה, אבל גם לא צריך לבזבז יותר מידי על לוח שלא יתן לך כלום בהשוואה ללוח P35 ב-400ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצטרך קירור אוויר איכותי (לפחות 200ש"ח) בשביל להגיע לFSB של 400Mhz עם הQ6600, כלומר 3.6Ghz

מעבר לזה יהיה קשה מאוד לביצוע, הכי הרבה שראיתי בשביל קירור אוויר למעבד הזה היה 3.8, וגם זה לא דורש באס גבוה

אז בשביל מה אתה משקיע כ"כ הרבה בלוח? לוח מבוסס P35 יהיה עדיף. אני ממליץ לכולם וגם לך לא להשקיע יותר מידי ברכיבים שמוגבלים לשדרוג עתידי כי נכנסה משפחה חדשה, צ'יפסט חדש.. אמנם לא כדאי להשקיע בה, אבל גם לא צריך לבזבז יותר מידי על לוח שלא יתן לך כלום בהשוואה ללוח P35 ב-400ש"ח.

טעות שלי, שכחתי להוסיף את הקירור. הקירור שאני קונה הוא ZEROTHERM NV120 ב 250 שקל.

אני רוצה להגיע ל 3.4 ככה , P35 לא יגביל אותי?

בקטע של רכיבים שמגובלים לשדרוג - זה לא ממש רלוונטי כי השדרוג הבא יהיה בעוד מספר שנים טובות...5 שנים לפחות[החלפת כ.מ בלבד כנראה]

ב CPU3D [משהו כזה] בביקורת שלהם על הלוחות העדיפו את ה ל OC.

אפשר בכל מקרה תגובה על מה עדיף ל OC ? את ה DFI או את ה GIGABYTE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 3.4 אתה תצטרך באס של לפחות 377Mhz עם מכפלה 9, ואת זה הלוח הכי זבל יכול לעשות..

אז אני לא מבין למה אתה משקיע כ"כ הרבה (לדעתי זה הרבה, כי בשוק לוחות האם המומלצים כרגע אין כמעט הבדל בין High-Mid-Low End.. פרט לפיצ'רים ויכולות אוברקלוקינג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 3.4 אתה תצטרך באס של לפחות 377Mhz עם מכפלה 9, ואת זה הלוח הכי זבל יכול לעשות..

אז אני לא מבין למה אתה משקיע כ"כ הרבה (לדעתי זה הרבה, כי בשוק לוחות האם המומלצים כרגע אין כמעט הבדל בין High-Mid-Low End.. פרט לפיצ'רים ויכולות אוברקלוקינג)

אם כן איזה לוקח יבטיח לי באס של 380 ? ה EP43-DS3L לדוגמא מקבל ביקורות גרועת לגבי OC ב , במיוחד עם Q6600- אנשים לא מצליחים לעשות

ואני רוצה ללכת על בטוח...

EP45-DS3 זה הבחירה הנכונה? ההפרש מחירים מזערי אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור פעם אחרונה ודיי.

אתה לא צריך לבזבז 700 ואפילו לא 500 שקל בשביל לוח-אם אפילו אם מדובר באוברקלוק המחץ למעבד הנ"ל. אתה רוצה לשלם יותר בשביל כלום, רק כדי להרגיש יותר בטוח לפי המוטו של "מה שיקר יותר, טוב יותר"? אז בכבוד.. תחכה להמלצה של מישהו אחר, כי אני לא ממליץ על רכיבים שהם בזבוז טהור של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...