השוואת כרטיסים, 4870 על גל גרסאותיו - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת כרטיסים, 4870 על גל גרסאותיו

danielzy

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היית צריך לקחת את הלוח הזה.

אתה לא חייב ללכת על CF בכלל, זה עדיין לא משתלם אפילו שיש לך לוח תומך.

לקחתי אותו לפני חצי שנה שמחיר מחירון שלו היה 900+ ב 750. שזה היה אז רק כ 100-150 ש"ח יותר מ P45. ואל תגזים, ההפרש ביצועים של ה 4870 1GB וה 260 ממש מזערי, ולפעמים נותה ל 4870. יש ביקורת אחת כזאת ואחת כזאת.

ואני לא הולך על CF, אבל אני רוצה שתהיה לי את האפשרות. אולי עוד שנתיים 4870 יעלה 400 שקל, ואז במקום לזרוק את שלי אני קונה עוד אחד ומקבל 50-100% ביצועים פלוס. מה רע. אבל אם אני אקח עכשיו זה יבעאס אותי לגמרי, שסתם לקחתי לוח יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי אותו לפני חצי שנה שמחיר מחירון שלו היה 900+ ב 750. שזה היה אז רק כ 100-150 ש"ח יותר מ P45. ואל תגזים, ההפרש ביצועים של ה 4870 1GB וה 260 ממש מזערי, ולפעמים נותה ל 4870. יש ביקורת אחת כזאת ואחת כזאת.

ואני לא הולך על CF, אבל אני רוצה שתהיה לי את האפשרות. אולי עוד שנתיים 4870 יעלה 400 שקל, ואז במקום לזרוק את שלי אני קונה עוד אחד ומקבל 50-100% ביצועים פלוס. מה רע. אבל אם אני אקח עכשיו זה יבעאס אותי לגמרי, שסתם לקחתי לוח יקר.

עוד שנתיים HD4870 יהיה זבל כבד ששואב משאבים ולא שווה שיט... תחשוב היום מה זה לעומת CF של HD3870... זה ממש LAME...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ :S אתה צודק בכל הטיעונים האלו, אבל ה 260 לא חזק בהרבה אם בכלל מה 4870. ה 4870 לוקח בחלק מהדברים, וחלק מהביקורות מראות שה 4870 חזק יותר.\הם פחות או יותר אותו מחיר, פחות או יותר אותם ביצועים, אז מה זה משנה ? אני מעדיף לקחת ATI בגלל הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה... ההחלטה כולה שלך :P

שני הכרטיסים חזקים ואתה לא תפסיד לא מפה ולא מפה (כמובן בהתחשב בזה שיש לך תקציב)

אני אישית הייתי לוקח את הGTX260 גם בשל בשלות ויציבות הדרייברים, זה למה.

אה וכמובן איך שחכתי.. :kopfpatsch:

OVERCLOCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...