Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שבדיון הזה אני יכול לשאול את השאלה שלי.

אז ככה, סתם מתוך סקרנות, איך נראה לכם שהמשחק ירוץ אצלי עם המפרט

שבצד על הרזולוציה 1680X1050? אחרי עדכון הדרייבר של הכרטיס (Catalyst).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין!שגם ב 1650xxxx הוא מריץ את זה על 20-30 fps בהגדרות סבירות....הסוני ואקס בוקס מריצים ברזולוציה יותר גבוהה בגראפיקה יותר גבוהה וחלק....ותראו איזה כרטיס מסך יש לי!רק הכרטיס עולה כמו הקונסולה!איך יכול ליהיות שאני מריך תמשחק על 22 fps עם מחשב כזה? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין!שגם ב 1650xxxx הוא מריץ את זה על 20-30 fps בהגדרות סבירות....הסוני ואקס בוקס מריצים ברזולוציה יותר גבוהה בגראפיקה יותר גבוהה וחלק....ותראו איזה כרטיס מסך יש לי!רק הכרטיס עולה כמו הקונסולה!איך יכול ליהיות שאני מריך תמשחק על 22 fps עם מחשב כזה? >:(

שאלה לי אלייך ואל כל המתלוננים למינהם (כמוני למשל)..

עוד לא קלטתם שזה משחק מפגר שבטעות "צרבו" אותו על דיסק והוא התגלגל בין האנשים.

אני לא מחשיב אותו, הוא לא מדד לצערי, צאו מזה ,שום דבר לא יושיע,.. :nono::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק ככה.. באמת חבל שאנשים באים בתלונות למחשב שלהם במקום למפתחים של המשחק.. שלא בידיוק פיתחו אותו אלא יותר העבירו את הגרסא למחשב בלי יותר מידי אופטימזציות.. עשו COPY PASTE וזהו... יצאו ידי חובה...

שוב נחזור ונאמר

המשחק הזה הוא ממש אבל ממש לא מדד לשום ביצועים של שום מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול להיות כי המעבד שלך מרובע על 3.2GHZ והכרטיס שלך הכי חזק בשוק.

גם אם היה לך 4870 1GB אחד במקום שניים (כן אני יודע שזה כרטיס אחד אבל זה לשם השוואה) זה היה עובד מעולה על FHD.

תוריד את הפאץ' הרשמי ואת 8.12 ותראה אם יש שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא נמוך...

זה המעבד.. הוא מגביל כאן את העסק מאוד..

תשים את ההגדרות על 10/10/10/2 ועל HIGH וMEDIUM זה אמור להעלות לך לפחות 10FPS לדעתי ואמור להיראות דומה...

ככה זה לפחות אצלי עם X2 4200 ב2.7GHZ על אותן הגדרות רק עם 8800GT אני מקבל 30FPS ככה..

10

10

10

2

?????

בארבעת האופציות ? אני לא טועה ,נכון?

והרזולוציה תשאר על 1680*1050?

האמת היא שזה עובד סבבה ,מקודם נכנסתי ,אני אנסה מה שאמרת מקווה שזה ייתן משהו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם שמתי איזה על מחשב ואני לא משחק באף משחק כמעט באמת כמו שצריך מה עשינו פה?כשאפשר להביא בשליש מחיר קונסולה שעלייה כל המשחקים רצים חלק ויפה ולהביא מסך ענק...פאק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם שמתי איזה על מחשב ואני לא משחק באף משחק כמעט באמת כמו שצריך מה עשינו פה?כשאפשר להביא בשליש מחיר קונסולה שעלייה כל המשחקים רצים חלק ויפה ולהביא מסך ענק...פאק!

אין משחקים שפותחו כדי לנצל שני ליבות בכרטיס מסך וכשזה יקרה הביצועים של הכרטיס שלך ישתפרו (תחשוב בערך כמה היה שיפור בתוכנות מסוימות מאז שהן תומכות 2 או 4 ליבות).

אגב למחשב יש אפשרות להציג גרפיקה הרבה יותר גבוהה משל הקונסולה אם זה מנחם אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפט לי מיוכולות שלו בגראפיקה...שמתי את מיטב כספי למחשב שיריץ משחקים ולא קיבלתי מה שרציתי ואני רואה איך אנשים משחקים באותם משחקים כמו שצריך בסכומים של 2000שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפט לי מיוכולות שלו בגראפיקה...שמתי את מיטב כספי למחשב שיריץ משחקים ולא קיבלתי מה שרציתי ואני רואה איך אנשים משחקים באותם משחקים כמו שצריך בסכומים של 2000שקל!

אצל כולם עובד חרא אם לזה אתה מתכוון, גם אצלי וגם אני עם 4870X2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אתמול , עשיתי 1600*1200 , הכל על HIGH ו HIGHEST , רק בדבר אחד שם לא עשיתי עד הסוף כי הוא רשם שזה יותר מדי, והמשחק לא פועל חלק אצלי, עשיתי שם BENCHMARK וזה הראה לי שAVERAGE יש לי 31.5 FPS . ויש לי מחשב סוס , אני לא מבין מה קורה פה...=S

אולי אם אני אעבור לויסטה 64 ביט זה ישתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...