Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

אז ככה קניתי מחשב חדש לפני כ3 שבועות ויש כמה משחקים כמו 2K9 וburnout שהוא מרציץ אותם חלק לגמרי בלי בעיות אבל בGTA4 סבבה עובד המשחק ואפשר לשחק בו אבל אחרי איזה חצי שעה- 50 דקות הוא מתחיל להיות איטי וזה קשה מאוד לנסוע כי כל שנייה המשחק נקפא... מה גם שאי אפשר למזער את המשחק וגם לצאת ממנו! כל פעם שאני ממזער או יוצא יש מסך שחור, והמוזיקה של התפריט מתנגנת וזהו אני לא יכול למזער אפילו כדי לצאת ממנו במנהל משימות אז מה שאני עושה זה לוחץ sleep ואז המחשב נהיה במצב המתנה ואז אני מדליק והוא בשולחן עבודה ככה כל פעם...

עכשיו המפרט:

intel 2 duo e8400

nvidia 9800GT 1GB

ואני לא יודע אם זה משמעותי אבל הלוח האם הוא g41

ושמעתי שהוא לא משהו אז יכול להיות בגללו יש כמה משחקים שלא רצים טוב? הדרייבר של הכרטיס מסך מעודכן עדכנתי אותו גם לפני שבועיים וגם אתמול.

מחשב חדש בסך הכל זה דיי מעצבן שלא עובד טוב חכיתי הרבה זמן בשביל מחשב שיריץ את כל המשחקים כמו שצריך...

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על איזה הגדרות אתה מפעיל את המשחק?

יש לי את אותו הכרטיס מסך אבל עם מעבד חלש יותר וכדי לשחק כמו שצריך המקסימום שאני יכול לשים אותו זה על הגדרות בינוניות-, אני מניח שאצלך זה יהיה יותר טוב אבל בכל מקרה לא תצליח לשחק על הגדרות גבוהות.

היתה לי את הבעיה שלך, הפיתרון היחיד היה להוריד את ההגדרות בהדרגה עד שהקפיאות הפסיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי 2 ג'יגה אבל גם לחבר שלי יש ככה וגם כרטיס ומעבד יותר חלשים והוא מריץ תמשחק בלי בעיות... זה כלכך משמעותי אם אני יוסיף עוד 2 ג'יגה?

אני השארתי תהגדרות כמו שהם, נסיתי כמה פעמים להפעיל את המשחק על רזולציה של 960 משהו כזה ולא חושב שזה עזר אבל אם זה עוזר אין לי בעיה לשחק בהגדרות בינוניות. איזה הגדרות בדיוק לשים מה להוריד??

וזה יפתור לי את הבעיה שאני כל פעם יוצא המשחק לא מגיב ונתקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי 2 ג'יגה זכרון אבל גם לחבר שלי יש ככה וגם כרטיס ומעבד יותר חלשים והוא מריץ תמשחק בלי בעיות... זה כלכך משמעותי אם אני יוסיף עוד 2 ג'יגה?

אני השארתי תהגדרות כמו שהם, נסיתי כמה פעמים להפעיל את המשחק על רזולציה של 960 משהו כזה ולא חושב שזה עזר אבל אם זה עוזר אין לי בעיה לשחק בהגדרות בינוניות. איזה הגדרות בדיוק לשים מה להוריד??

וזה יפתור לי את הבעיה שאני כל פעם יוצא המשחק לא מגיב ונתקע?

תכבה כל תוכנה שרצה ברקע, אפילו את האנטיווירוס. IV משחק עם ניצול גרוע, גם אצלי אחרי שעה הFPS נוחת לרצפה כי כל ה4GB ממולאים עד 0 מקום.... הפתרון שלי זה למכור את המשחק.... לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף להתנחל לחבר שלי על הPS3 מאשר לסבול עם פורט גרוע למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל אצלי הבעיות עם הזיכרון, עשיתי BENCHMARK סתם לראות מה קורה עם זה ואחרי טעינה של 3-4 פעמים של הבנצ'מרק ניצול הזיכרון עלה מ 60% ל 82%! וזה סתם ככה אין בכלל טעינה של איזורים חדשים!

אגב גם סתם שיחקתי במשחק במשך שעה וחצי +- ובאמת שהמשחק קרטע מבחינת ...יש לו LEAK כנראה וזה מעצבן לגמרי רק לאחר יציאה וכניסה מחדש המשחק עובד כמו בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם אני הייתי תקוע במשימה דיי הרבה זמן, אחרי שלומדים להכיר את הבאגים שלה (ולמה המתכנתים באמת התכוונו שתעשה בחלק מהמקרים) אז עוברים אותה בקלות

זאת דרך אגב המשימה האחרונה.

בחלק הראשון עם האוטו אתה יכול לקחת את האוטו ולנסוע אחורה ואז מצד שמאל למעלה אתה יכול להשקיף על כולם דרך האוטו ולהרוג אותם בלי לצאת אפילו. יותר קל

בבית אחרכך אתה פשוט זוכר איפה כולם נמצאים ולא נותן להם לגעת בך

אחרי שקופצים מהגג פשוט הורגים את כולם לפני שהם מספיקים להסתתר בכלל

האופנוע זה קל, רק לנסוע על קו החוף עד למקפצה..

עכשיו החלק החשוב: שאתה על האיליקופטר, כדי להכנס אילו צריך גם ללחוץ על W בזמן שלוחצים על הרווח... לקח לי מלא זמן להבין את זה. בלי w הוא תמיד נופל. באג מפגר לחלוטין, היו יכולים לכתוב את זה בהסבר.

עכשיו בקשר למרדף עם המסוק אחרי הסירה, זה מציג לך את העניין בכאילו אתה צריך לפוצץ את הסירה, אבל בתכלס אתה יכול לשמור ממנה מרחק שיתן לך אפשרות תמרון, לא צריך לגעת בסירה בכלל.

באיזהשהוא שלב הסירה תעצור ואתה תנחת לידה ואז יהיה מרדף רגלי שבו אתה תירה עליו כמו מטורף, ואז המשימה וכל הstory יגמר.

וכדי להטיס את המסוק אתה צריך להזיז את החזית שלו בזווית קצת אל הים, אם המסוק מאוזן כמו מטוס רגיל אז הוא לא יטוס לך קדימה אלא למעלה, זה בערך כל מה שצריך לדעת..

תודה על העזרה אבל נראה לי שאתה מדבר על משימה אחרת לגמרי ממה שאני נמצא...

אני בסירה רודף אחרי המסוק.... ואז אני אמור לעלות למסוק (בתקווה שבזוקה לא מרימה אותי לשמיים בזמן שאני עולה למסוק) ולרדוף אחרי המסוק של הרוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אבל נראה לי שאתה מדבר על משימה אחרת לגמרי ממה שאני נמצא...

אני בסירה רודף אחרי המסוק.... ואז אני אמור לעלות למסוק (בתקווה שבזוקה לא מרימה אותי לשמיים בזמן שאני עולה למסוק) ולרדוף אחרי המסוק של הרוסי.

למשחק יש שני סופים, הוא מדבר על נקמה ואתה מדבר על עסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכבה כל תוכנה שרצה ברקע, אפילו את האנטיווירוס. IV משחק עם ניצול גרוע, גם אצלי אחרי שעה הFPS נוחת לרצפה כי כל ה4GB ממולאים עד 0 מקום.... הפתרון שלי זה למכור את המשחק.... לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף להתנחל לחבר שלי על הPS3 מאשר לסבול עם פורט גרוע למחשב.

מצטער שרק עכשיו אני מגיב לכם לא היה לי זמן לראות את התגובות. תודה רבה באמת שאתם מנסים לעזור.

הבעיה הראשונה אני חושב שנפתרה, הוצאתי תדיסק הקשיח הישן מהמחשב שהיה סתם תקוע וכנראה הוא לקח אנרגיה מיותרת אבל הבעיה שאני צריך כל פעם לעשות ריסט למחשב שאני יוצא מהמשחק זה הכי מעצבן... למה זה קורה??? מה למחשב אין מספיק כוח לצאת מהמשחק בכוחות עצמו? מה שקורה זה שאני יוצא מהמשחק המשחק לא מגיב פשוט ובגלל זה אני צריך לעשות ריסט או אם יש לי מזל אני מצליח איכשהו למזער ואז לעשות סיים תהליך. בבקשה עזרה אני לפעמים מתחרפן מזה ועוד מחשב חדש ולאפחד לא שמעתי יש בעיה כזאת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...