Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חלפניו אין לי ממש מה להגיד לך חוץ מזה שהמחשב שלך לא בדיוק high end metirial...

מה לעשות צריך מחשב יחסית חזק למשחק הזה, אבל רוב הבאגים תוקנו והוא רץ לי ממש טוב ביחס למה שהוא היה בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שאני מדבר על תקיעות HDD, לא כרטיס מסך..

אני מבין מהם הקרטועים של הכרטיס המסך אבל ה HD מתמלא וכל הזמן קורא, זה רק לאחר חצי שעה של משחק...

אני מבין שהכרטיס המפלצתי שלי סוחב היום כל דבר :silly:

ואני בדיוק מחכה להזמנה של ה 9800GTX..נראה אם יהיה שיפור, למרות ששוב אין קשר בין HD לכרטיס המסך....

\=

אגב כשאני בודק, המשחק לוקח 1.2 גיגה - 1.4 לכל היותר אבל עדיין נשאר פנוי רק איזה 500 מגה-800 מגה מהזכרון, לא ידוע למה.

אני גם לא היחיד אני רואה שיש לו את הבעיות האלו.

עריכה: זה יכול להיות בגלל שיש לי רק איזה 15 גיגה פנויים על ה D? בכונן C יש 9 גיגה פנוי. למרות שלא נראה לי שיש קשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שרק עכשיו אני מגיב לכם לא היה לי זמן לראות את התגובות. תודה רבה באמת שאתם מנסים לעזור.

הבעיה הראשונה אני חושב שנפתרה, הוצאתי תדיסק הקשיח הישן מהמחשב שהיה סתם תקוע וכנראה הוא לקח אנרגיה מיותרת אבל הבעיה שאני צריך כל פעם לעשות ריסט למחשב שאני יוצא מהמשחק זה הכי מעצבן... למה זה קורה??? מה למחשב אין מספיק כוח לצאת מהמשחק בכוחות עצמו? מה שקורה זה שאני יוצא מהמשחק המשחק לא מגיב פשוט ובגלל זה אני צריך לעשות ריסט או אם יש לי מזל אני מצליח איכשהו למזער ואז לעשות סיים תהליך. בבקשה עזרה אני לפעמים מתחרפן מזה ועוד מחשב חדש ולאפחד לא שמעתי יש בעיה כזאת....

מצטער שאני מפריע אבל עזרה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה קניתי מחשב חדש לפני כ3 שבועות ויש כמה משחקים כמו 2K9 וburnout שהוא מרציץ אותם חלק לגמרי בלי בעיות אבל בGTA4 סבבה עובד המשחק ואפשר לשחק בו אבל אחרי איזה חצי שעה- 50 דקות הוא מתחיל להיות איטי וזה קשה מאוד לנסוע כי כל שנייה המשחק נקפא... מה גם שאי אפשר למזער את המשחק וגם לצאת ממנו! כל פעם שאני ממזער או יוצא יש מסך שחור, והמוזיקה של התפריט מתנגנת וזהו אני לא יכול למזער אפילו כדי לצאת ממנו במנהל משימות אז מה שאני עושה זה לוחץ sleep ואז המחשב נהיה במצב המתנה ואז אני מדליק והוא בשולחן עבודה ככה כל פעם...

עכשיו המפרט:

intel 2 duo e8400

nvidia 9800GT 1GB

ואני לא יודע אם זה משמעותי אבל הלוח האם הוא g41

ושמעתי שהוא לא משהו אז יכול להיות בגללו יש כמה משחקים שלא רצים טוב? הדרייבר של הכרטיס מסך מעודכן עדכנתי אותו גם לפני שבועיים וגם אתמול.

מחשב חדש בסך הכל זה דיי מעצבן שלא עובד טוב חכיתי הרבה זמן בשביל מחשב שיריץ את כל המשחקים כמו שצריך...

תודה לעוזרים!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כתבתי את זה כבר לפני יומיים, זה מהעמוד הקודם אתה יכול לראות גם מה הגיבו לי. אני ינסה להתקין מחדש, לא נראה לי יעזור אבל למה לא. ומה הכוונה לדרייברים, הדרייברים מעודכנים כמו שכתבתי למעלה. הבעיה שהמשחק עובד עם תקיעות נפתרה למרות שזה עדיין לא חלק אבל אני לא מתלונן זה לא מפריע מפריע לי ששאני צריך לצאת וזה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה clean getaway פשוט אי אפשר לסיים אותה.

חיפשתי באינטרנט ואני לא היחיד עם הבעייה הזו אבל לאף אחד אין פתרון, במילים אחרות אחרי 4% מהשחק הוא נגמר בשבילי, אני לא יכול להמשיך, באסה דווקא משחק כיפי.

אבל אני שואל WTF איך אפשר להוציא משחק שלא ניתן לשחק בו בכלל? :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שזה באג בגלל הפאץ', אצלי זה משום מה הוריד לבד בלי לשאול אותי והתקין את עצמו וגם אצלי יש את הבעיה הזו שבמשימה של VLAD אי אפשר לעשות כלום.

אפילו שהלכתי לשטיפת מכוניות עדיין VLAD לא מתקשר אלי.

בכל מקרה צריך למחוק תמשחק, להתקין מחדש שוב 14 גיגה ולהתקין את הפאץ' השני בלבד ללא ההתקנה של הראשון....זה ממה שהבנתי.

אני יעשה את זה היום בלילה שאני אלך לישון אין לי כוח לחכות חצי שעה בשביל התקנה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן בגלל הפאצ' אבל בלי הפאצ' יש לי בעיות גראפיות קשות שלא מאשפרות לי לשחק.

הדבר הכי אבסורדי זה שיש מצאתי תיקון לבעיה הזו, אבל מי שהוציא את התיקון הזה הוא אחד מהמפיצים הפיראטיים, פשוט בושה לרוקסטאר.

שלחתי לך לפרטי את התיקון אם אתה עדיין צריך אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו המשחק הזה דפוק או מה? אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 טקסטורה medium כי זה לא נותן יותר מיזה, render quality על highest ולמטה במיספרים שמתי על הכל עד הסוף חוץ מהראשון שהוא על 40 ויש לי במשחק בין 20-40fps ואי אפשר לשחק כי המשחק רוב הזמן על 20 ואי אפשר למה זה קורה? עידכנתי פאטץ אחרון שמתי דרייבר הכי חדש אני מיצטער שקניתי אותו ביכלל בבדיקה של הבנצמרק קיבלתי ממוצע 37 fps אבל במשחק זה לא באמת ככה

הינה המיפרט

e8400

asus p5ql-e

9800gtx+ 512mb

4gb ocz

corsiar 550wtt

nzxt tempest

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו המשחק הזה דפוק או מה? אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 טקסטורה medium כי זה לא נותן יותר מיזה, render quality על highest ולמטה במיספרים שמתי על הכל עד הסוף חוץ מהראשון שהוא על 40 ויש לי במשחק בין 20-40fps ואי אפשר לשחק כי המשחק רוב הזמן על 20 ואי אפשר למה זה קורה? עידכנתי פאטץ אחרון שמתי דרייבר הכי חדש אני מיצטער שקניתי אותו ביכלל בבדיקה של הבנצמרק קיבלתי ממוצע 37 fps אבל במשחק זה לא באמת ככה

הינה המיפרט

e8400

asus p5ql-e

9800gtx+ 512mb

4gb ocz

corsiar 550wtt

nzxt tempest

אם תעביר כמה דפים אחורה תראה שאתה לא היחיד. המנוע של המשחק הזה יותר דפוק מCRYENJEN2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...