Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני משחק פיתאום התמונה קופאת לא זזה ליפעמים זה ניתקע והסאוונד במשחק ממשיך וליפעמים ניתקע לגמריי ואז אני עושה ctrl+alt+del וסוגר אותו והטמפרטורה בסדר מעבד שתי הליבות על 48 במאמץ 40 במנוחה כרטיס מסך במנוחה 40 מאמץ 65

תנסה להעיף כל תוכנה שאוכלת כשאתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגרתי כל תוכנה הכל וכלום לא עוזר המשחק ניתקע באופן רנדומלי זה יכול להיות אחרי 10 דקות גם אחרי 3 שעות ואחרי 8 שעות זה מזל וזה קורה בכל המשחקים

הינה המיפרט

e8400

asus p5ql-e

4gb ocz

9800gtx+ 512mb

wd 500gb aaks

corsiar 550wtt

nzxt tempest

ויש לי 47 תהליכים רצים למה זה קורה? זה מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיררררררררררררררררררר

תסתכל כמה מודעות לפני כן זה קורה גם אצלי עם 4GB והתקיעות האלו כנראה נובעות מההארד דיסק שלך תסתכל עליו אם הנורה דולקת באדום כל הזמן שאתה משחק..

אם כן זה אומר שה HDD שלך קורא כל הזמן, מעצבן מאוד נמצא גם אצלי ובגלל זה אני לא משחק במשחק הזה יותר. צריך איזה 6GB כדי לשחק נורמלי משהו מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק שם זה גם קורה לי ב crysis ב rainbow six vegas 2 ואיך אני יכול ליבדוק את הנורה של ה HDD איפו זה נימצא? עם אתה מתכוון לנורה שיש במארז אז לא היא פשוט ירוקה בצבע הרגיל שלה והיה מהבהבת ומה זאת אומרת קורא כל הזמן מה HDD נוו אז מה הבעיה עם זה? וזה לא קורה לי רק במשחק הזה! ואיך זה שלאחרים זה לא קורה?

ומה הקשר בין ההארד דיסק לזה שאתה אומר שיש לך 4gb וזה קורה לך מה הקשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק לך ולי יש בעיות עם IV.

המשחק לא מפסיק להתקע תקיעות של כאילו ההארד דיסק עובד נונסטופ, ובאמת שה הארדדיסק לא מפסיק לעבוד כשהמשחק פועל.

אם זה קורה לך במשחקים אחרים אז אני לא יודע מה להגיד לך תפתח נושא חדש בתקלות טכניות עם כותרת של בעיה בקרטועים או מה שלא יהיה..שם יכולים לתת לך תשובות יותר מתאימות מאשר פה כי זה לא מתאים לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מהמשחק הזה הוא כל הזמן עושתה תקיעות קטנות ומעצבנות....

אני משחק על הגדרות גבוהות הזיכרון של הכרטיס מסך נמצא בתווח הירוק(הכל על high או very high),בבנצמרק של המשחק אני מקבל 50FPS והמשחק איטי(יש כל הזמן תקיעות קטנות ואחרי 10 דקות של משחק כבר מתפוצץ לך הראש)!

לעוד משיהו יש את הבעיה הזאת?זה בעיה כללית במשחק?

ניסתי להוריד את הגרפיקה שהכל היה על מדיום ואני עדיין מקבל FPS דומה(עד 55) ותקיעות מעצבנות.

זה המפרט:

Intel C2Q Q9550 2.8@3.4Ghz

GIGABYTE EP43-DS3L

Hiper HPU-4M530-PU 530W

nVIDIA (BFG) GTX260 MAXCORE OC

4GB (2X2) 1000Mhz PI

NZXT Tempest Airflow King

Seagate 500GB

Samsung 226BW 22" LCD

Thermalright HR-01 PLUS

Nexus Real Silent Case Fan 120mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא קורא על מה אנחנו מדברים (ובפרט גם אני)?? תסתכל ב 5 העמודים האחרונים ותראה הודעות בנוגע לתקיעות האלו.

לפעמים חיפוש עוזר במקום לכתוב סתם...

אני סובל מאותם הבעיות של התקיעות בגלל זה מחקתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה צריך עזרה בלעבור משימה, כל כמה זמן אני מקבל הודעה שב- 8:00 יש לי ריאיון איזשהו כעורך דין אבל אין לי מושג לאן לנסוע כדי להגיע לראיון הזה לא מופיע לי שום דבר במפה על זה ,מופיעים לי רק אייקונים של משימות שלא קשורות לזה.

לאיפה נוסעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין תקיעות קטנות במשחק פשוט אצלי רק המשחק איטי יענו 25-30fps לא יותר מיזה והכל על High very high

e8400

asus p5ql-e

4gb ocz

9800gtx+ 512mb

wd 500gb aaks

corsiar 550wtt

nzxt tempest

אתה לא לבד... אצלי המערכת טיפה יותר חזקה ויש לי אותו קצב ריענון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...