Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

חחח איזה גדול זה..

עכשיו שיניתי את האפשרויות של ה DEAGLE נרא אם זה עובד טוב...העתקתי כמעט הכל אותו הדבר כמו של ה PISTOL.

נחמד עובד מצויין אהבתי :P:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

****** אזהרה ספוילר של סוף המשחק | מי שלא סיים שלא ייקרא ******

ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר

סימתי את השחק (מן הסתם חח) אחרי שבחרתי לנקום בדימיטרי יימח שמו, ולהרוג את PEGORINO. רציתי לדעת איך זה מסתיים במקרה ובחרתי לעשות את הDEAL עם דימיטרי? האם KATE מתה בכל אופן כי התבאסתי שהיא וניקו לא שכבו, ועכשיו צריך למצוא למהגר הזה אישה חדשה... בקיצור מה קורה אם בוחרים בDEAL ולא בלנקום בדמיטרי?

ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר ||| ספוילר

המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי, ובתכלס סה"כ חוץ מהזמני טעינו שלפעמים מפגרים ומרגיזים המשחק הזה מושלם, אולי עוד איזה 3-4 שנים שכל מחשב יריץ אותו על מקסימום הוא באמת ייתפוס... אני נהנתי ממנו במלואו בכל אופן :):yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלה שלך^:

אוקיי אז במקום קייט רומן מת, אתה עושה את המשימה האחרונה ובתכלס גם פגורינו וגם דימיטרי שם ואתה הורג את שניהם

בגלל שלא הקשבת לקייט הקשר שלכם נותק, זה הכל.

ובאמת שאין צורך להודיע על ספוילר בשלטי חוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו משהו מצחיק, החלפתי את המודים פה עם הקובץ של מידע על הנשקים ושכחתי לגבות !

הקטע המצחיק הוא שניסיתי למחוק את הקובץ בחשיבה שאולי ייצור את עצמו מחדש - נכנסתי למשחק פתאום אני רואה שאין נשקים, אז עשיתי קטטה המונית עם איזה 20 שוטרים ! :smile1:

יש מצב שמישהו פה מעלה את הקבצים של הנשקים ? אני חושב שיש 2...

אפשר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי זה עבד.

אבל יש בעיה חדשה אחרי שהחלפתי את הקבצים...הרכבים לא נוסעים, גז או רוורס, הם פשוט לא מגיבים אבל שומעים את המנוע, למישהו יש מושג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלה שלך^:

אוקיי אז במקום קייט רומן מת, אתה עושה את המשימה האחרונה ובתכלס גם פגורינו וגם דימיטרי שם ואתה הורג את שניהם

בגלל שלא הקשבת לקייט הקשר שלכם נותק, זה הכל.

ובאמת שאין צורך להודיע על ספוילר בשלטי חוצות

אם כך אז עשיתי את הבחירה הנכונה... בוא נגיד שאם הייתי בוחר באפשרות השניה הייתי מצטער שלא בחרתי בראשונה... , האפשרות הראשונה (שאותה בחרתי) עדיפה... והכי חשוב- אתה יוצא עם הרבה כסף....

אה כן וקבלו קטע מבאס -

התלהבתי מהמשחק כל כך שכאשר רומן הזמין אותי לחתונה שלו הכנתי הכל - בגדים וכו' הייתי ממש מוכן ידעתי שזה יהיה מגניב... אבל מה - הרכב שבחרתי היה אינפרנוס. עכשיו אכלתי אותה אין לי אינפרנוס כי אחרי המשימה היא נעלמה. לא יודע מה לעשות... זה מבאס היה למבורגיני במשחק עכשיו כאילו היא נמחקה. וגם מאיפה משיגים אסטון מרטין המשחק הזה דפוק בקטע של המכוניות היו צריכים לשים מיקום קבוע לפחות אחד לכל ... אותי אישית זה ביאס :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים

יש לי בעיה באחת המשימות של ברוסי,

אני לא מצליח להכנס לאחד המחשבים באינטרנט קפה, כדי לפגוש את French Tom.

אשמח לקבל עזרה בקרוב.

תודה

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא מצליח להכנס, אתה נכנס לקפה (TW@) ושם אתה ניגש למחשב ולוחץ על מקש USE (בדרך כלל E) ואז יש לך שם אתר של הירכויות (ממש בדף הבית) אני חושב שקוראים לזה LOVE-MEET, שם תראה רשימה של אנשים בניהם את TOM, יש לך שם כפתור שרשום עליו DATE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא מצליח להכנס, אתה נכנס לקפה (TW@) ושם אתה ניגש למחשב ולוחץ על מקש USE (בדרך כלל E) ואז יש לך שם אתר של הירכויות (ממש בדף הבית) אני חושב שקוראים לזה LOVE-MEET, שם תראה רשימה של אנשים בניהם את TOM, יש לך שם כפתור שרשום עליו DATE

לא אחי

מופיע לי הסימן של use

אבל

הוא לא נכנס לי לאינטרנט!

אין לי מושג למה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוכרת באחת הגירסאות הפרוצות שמסתובבות ברשת.

אני דווקא הבנתי שאחרי שהתקינו את הפאצ השני היו הרבה בעיות עם זה...

לא אחי

מופיע לי הסימן של use

אבל

הוא לא נכנס לי לאינטרנט!

אין לי מושג למה....

במקרה שלא הורדת את המשחק והתקנת את הפאצ השני של המשחק אז יכול להיות שזאת הסיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...