Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2- בינתיים הורדתי רק את הEFLC דרך אבל איך אני נירשם למשחק ? אני רוצה לשחק בMULTIPLAYER.

אתה צריך לפתוח חשבון בGFWL ואז דרך הפלאפון במשחק אתה נכנס למולטי. כל מה שצריך זה להיות אונליין בGFWL וזה יעבוד.

ולדעתי זה מחיר ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ערך ? אתה אומר שהוא ישב ועבר תמונה תמונה לשפר ידנית את איך שהמשחק נראה ?

או שהסרטון בכלל CGI ולא צולם בזמן אמת?

הוא אולי הוסיף נוגדיות בחלק של הלילה ושיחק עם הבהירות וטיפה עם הצבע, לא משהו שאי אפשר להוסיף למוד שיעשה תוך כדי משחק.

מה שכן הוא כנראה צילם מלא מלא חומר בכל מיני חלקים של העיר בכל מיני זמני הארה שונים ובחר את ההכי טוב, כמובן שהוא צילם על איזה מחשב מפלצת...

המוד עובד גם על ההרחבות ? ממש בא לי לבדוק את המוד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הסברים איך לכוון את הגדרות הצבעים והתצוגה בלוח הבקרה של NV בשביל לשפר ריאליזם.

חוץ מזה יש עוד כל מיני מודים שהוא בטח הוסיף כמו מכוניות וכאלה. אצלי בלי לשחק עם הצבעים בהחלט רואים שינוי.

ד"א למי שזה לא עובד אני ממליץ למחוק קובץ d3d9.dll וזה אמור לעבוד.

אני ראיתי מוד ששוקל 4.4 GB! אני שוקל לבדוק אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי ששמתי לב לתקיעות הקטנות בסרטון האחרון,

ממש כמו בGTA החדש, ממש היאכזבתי כאשר היו תקיעות במנוע של המשחק שיחקתי מעט והחלטתי להסיר אותו.

נקווה שלא יוציאו משחק דפוק כמו הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי להוריד את הדברים הבאים:

realizmiv

על זה צריך להתבסס, שוקל 4GB

Road Textures by fonia5

משפר משמעותית את מראה הכבישים והמדרכות

ice enhancer 1.2

משפר את האפקטי התאורה בעיקר

Visual IV

משפר השתקפויות

vegetation mod

big explosion mod

bloodfx mod

ultimate car pack v5

אחרי הרבה נסיונות מצאתי את זה הכי נורמלי, רק אזהרה, קורה שאחרי התקנה של CAR MOD

נוצר בלגן RAFFIC FLOW שהופך את כל הרכבים מסביב לאותו כלי (הכוונה שאם באזור אחד יש מוניות אז יופיעו לזמן מסויים רק מוניות)

בשביל לפתור את זה צריך להתקין Traffic Control System/traffic fix (אני עדיין לא הצלחתי להתקין את זה כראוי)

אחרי כל אלה (ועוד הרבה נסיונות של אחרים) רואים באמת יפה! ואפקט הבלור מוסיף המון למשחק..

אה ותעתיקו את המשחק אחרי התקנה נקיה למקום נוסף כך שלא תצטרכו להתקין כל פעם שמשהו משתבש, ואז רק פשוט להעתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...