DFI LANParty DK X38-T2RB - האם משתלם לקחת את הלוח הזה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DFI LANParty DK X38-T2RB - האם משתלם לקחת את הלוח הזה?

eliil1

Recommended Posts

אפשר לראות את המפרט אצלי , האם הלוח שווה את ההשקעה? או שעדיף לקחת לוח אחר? אגב איך הצ'יפ X38?? פשוט יש לי אפשרות להחליף בין הלוח הזה שכבר הוזמן למשהו אחר עכשיו ף ורציתי לדעת אם כדאי לעשות זאת.

מתוכנן וייתכן קרוספייר..

תודה.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתייעץ בפורום כרטיסי מסך לגבי האם קרוספייר ישתלם לך.. עד כמה שאני יודע, זה לא, וזה יכול לחסוך לא מעט ברכישת לוח.

לגבי .. תצטרך לפרט קצת על איזה מעבד מדובר ולאן אתה מעוניין לקחת אותו בערך, והאם אתה צופה שהקירור לא יגביל אותך לפני הלוח.

וכמובן.... אילו פיצ'רים חשובים לך? Firewire? כמות מסוימת של יציאות PCI-E? מה שלא יהיה.. name it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שעכשיו , התקציב לא מוגדר, וממש לא מהווה בעיה.

קרוספייר גם הבנתי שלא ממש משתלם, אבל תמיד כדאי שיהיה לדעתי אופציה כזאת..המעבד,הקירור שלו וכל שאר הדברים מצויינים ב "מפרט מחשב" בפרופיל שלי , כמו שאמרתי מקודם כבר.

לאן אני מעוניין לקחת אותו , אני לא בטוח, מה שכן , רק הזמנתי את המחשב, מסקייפיסי , הם יעשו לו כבר בעצמם, והמחשב .. בואנה נגיד , לא מהחלשים, אז בזמן הקרוב לא נראלי שאני אצטרך לעשות , אבל כשאני כן אצטרך, אני... האמתי שאף פעם לא התעסקתי באוברקלוק , לכן אני לא יודע לאן אני ארצה לקחת אותו בערך. לגבי יציואות שונות למיניהן, לא צריך משהו ספציפי כמו RAID ודברים כאלה, אבל גם, עדיף שיהיה, במיוחד כשהתקציב לא מהווה בעיה.

תודה לך.

ערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...