King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי

oren99

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההרחבה הזו הוכרזה כבר בנובמבר שנה שעברה ועדיין אין צפי לשיחרור, לא נשמע ממש מעודד:

http://pc.ign.com/articles/928/928951p1.html

המשחק הזה אכן ענק, הבעייה שאחרי שמסיימים אותו במלואו פעם אחת אין שום מוטיבציה לשחק אותו שוב, הרי אלו אותן משימות ואותן מפות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת "מאוד" אחד ;D

זה שהוא ארוך היה יתרון מבחינתי - רק שזה לא מעודד התחלת המשחק מחדש. הייתי נותן לו ציון גבוה על משחקיות בסבב הראשון אבל ציון מאוד נמוך בקטגוריה של "רצון לשחק בו שוב" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור. הוא אומנם ארוך ומגוון אבל רק ממש לקראת הסוף התחלתי להיות מותש (יתכן שזה כי ממש חרשתי את המשחק כדי לנקות את כל השלבים וכל האיזורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי 99 אחוז חוץ מדבר אחד. אם אתה הולך ימינה מהטירה (שמאלה אם אתה עם הגב אליה) ועובר איזור - יש מייד בצד ימין מעין פורטל אדום שמעביר אותך לעמק מסויים. מה שקורה לי שם זה שאם אני נכנס חצי מהכוחות שלי נעלמים להם - יש למישהו מושג למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INT לא גבוה מספיק

הגיוני - אני לוחם, אבל לא הבנתי למה זה שאין לי INT גבוה גורם לי לאבד חצי מהכוחות שלי מייד עם הכניסה לאיזור. והאם הם חוזרים כשאני מסים את האיזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע של האזור... זה יענו איזה "מבחן לקוסמים" או משהו כזה

אני זוכר שבסוף עשיתי ציטים ונכנסתי פנימה... אני לא זוכר מה אתה מקבל אבל זה לא היה מרגש במיוחד (4 קרבות בינוניים לגמרי)

והם לא חוזרים עד כמה שאני זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פרס של 5 רונות מג'יק אם אני זוכר נכון. בתכלס לא שווה את הקרבות שצריך, זה ריסק לי את הצורה המקום הזה, אבל אולי הלכתי אליו מוקדם מידי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא מבין מה ההתלהבות מהמשחק

המשחק מתקדם ממש לאט שזה משעמם

קרב אחרי קרב כך המשחק בנוי ועד שעולים דרגה לוקח לא מעט זמן

שיחקתי עד דרגה 5 ופשוט נמאס לי להכנס למצב קרב עשרות פעמים בשביל לעלות דרגה

ציון שלי 6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק של קרבות טקטיים, כל דמות יש לה את התכונות שלה וככל שאתה עולה יש לך דמויות יותר מעניינות ואפשרויות יותר חכמות, אם זה משעמם אז אל תשחק, לא כולם אוהב משחקים בתורות, אם אתה מחפש אקשן מהיר זה ממש לא בשבילך.(עשית לי חשק לחזור לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא אוהב משחקים בתורות כמו סדרת heroes אבל הקצב התקדמות איטי מידי

גם לא אהבתי שיצורים עוינים רצים אחריך

בheroes יש את השילוב הנכון גם התקדמות יותר מהירה וכל משהו עוין יושב בשקט

שמח שעשיתי לך חשק לחזור לזה

בשבילי המשחקים היחידים שחזרתי אליהם זה fallout ו deus ex

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...