תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך.

zam

Recommended Posts

אני לא חושב שבמדינה (כמו שלנו עם שירותי ביטחון שאפילו קניון לא הייתי נותן לה לאבטח) יש מקום למאגר ביומטרי כזה.

שלא לדבר על 120הצדיקים חפי הרבב שיושבים בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לי ממש אין בעיה עם מאגר ביומטרי, יש לי רק בעיה אחת, החשש שיומיים אחרי זה אני יראה את המאגר להורדה חופשית מהפורומים של FXP.

זו אחת הבעיות המרכזיות שיש בעצם לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאגר הוא סתם הסחת דעת, שיהיה לכם על מה לריב, במקום שתשאלו את עצמכם, למה בדיוק ?

העיניין הוא גם הפעם וגם בניסיונות הקודמים לעשות מכרז, הייתה היחידה שעמדה בקריטרייונים, זהוי הסיבה שהמכרז בוטל כבר כמה פעמים בעבר !

בעצם כבר פעם שלישית (אם אני לא טועה) זוכים בו אוטומטית !!!

אבל מה הפלא ? "אחינו" בבג"ץ (שרק עיוור יגיד שהם עוזרים במשהו פה) החליקו את העיניין ל- וניגמר הסיפור :jump:,

HP קיבלו את המכרז, והאח הגדול בדיוק את מה שהוא רצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנחש שאם יצא גם שבב עם כל המידע הזה אתה תתנדב להשתלה...

בהחלט. אין לי מה להסתיר. אני אזרח שומר חוק שרוצה לחיות בביטחון. בזכות מאגר ביומטרי עבריינים לא יוכלו להסתתר.

נגיד אתה הולך בלילה בפארק ופתאום משום מקום מתנפלים עליך ערסים, מפוצצים אותך מכות ולוקחים את הארנק. במצב רגיל אתה הולך למשטרה, גובים עדות ועם העדות מנגבים את התחת כי אין מה לעשות. בזכות מאגר ביומטרי יכולים לדעת תוך דקות ספורות מי ביצע את העבירה ולעצור אותו. קח לדוגמא את בני סלע. חולה נפש האומלל הזה אנס עשרות נערות לפני שתפסו אותו. אם באותה תקופה היה קיים מאגר ביומטרי היו עוצרים אותו כבר אחרי האונס הראשון.

נכון, מאגר ביומטרי היה המסמר האחרון בארון הקבורה של פרטיות. אבל כשחושבים על זה פרטיות לא קיימת כבר עשרות שנים. אנחנו ויתרנו עליה תמורת חיים נוחים יותר. דרך אפשר לדעת מה אתה אוהב לקרוא, באיזה נושאים אתה מתעניין, על מה אתה אוהב לאונן, כמה כסף יש בחשבון הבנק שלך, איך נראה הבית בו אתה גר, מי החברים שלך, מה אתה אוהב לאכול והרשימה ארוכה. אם ויתרנו על תמורת נוחות, אני בהחלט מוכן למסור את השאריות תמורת ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשחושבים על זה פרטיות לא קיימת כבר עשרות שנים. אנחנו ויתרנו עליה תמורת חיים נוחים יותר. דרך אפשר לדעת מה אתה אוהב לקרוא, באיזה נושאים אתה מתעניין, על מה אתה אוהב לאונן, כמה כסף יש בחשבון הבנק שלך, איך נראה הבית בו אתה גר, מי החברים שלך, מה אתה אוהב לאכול והרשימה ארוכה. אם ויתרנו על תמורת נוחות, אני בהחלט מוכן למסור את השאריות תמורת ביטחון.

יש אנשים שפרטיות היא עדיין מן ערך עליון בעינייהם, ועדיין לא ויתרו עלייה בכזו קלות...

אני אישית אף פעם לא הבנתי מה הקטע של חברתיות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מוכן למסור את השאריות תמורת ביטחון.

הכל טוב ויפה

רק מי מבטיח לך שתקבל ביטחון ???

זו פחות או יותר הבעיה - אין שום ערבות לכלום :s07: ממש כמו ההבטחות לפני הבחירות .

התכלס הוא שאתה מאבד את החרות ומקבל הבטחות במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי תעודות הזהות החכמות יצוידו בשבבי RFID שניתנים בקלות לפריצה, חבל על בזבוז הכסף ועדיף להשקיע את הכסף הזה בפיתוח תעודת זהות קשה לזיוף ולא בהקמת מאגר ביומטרי ענקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה

רק מי מבטיח לך שתקבל ביטחון ???

זו פחות או יותר הבעיה - אין שום ערבות לכלום :s07: ממש כמו ההבטחות לפני הבחירות .

התכלס הוא שאתה מאבד את החרות ומקבל הבטחות במקום .

צודק בהחלט.

הדרכון ותעודת הזהות הישראלית נחשבים בשוק השחור העולמי כקלים ביותר לזיוף.

אפילו את הדרכון התאילנדי יותר קשה לזיוף.

אין שום בעיה להשתמש בטכנולוגיות חדשות (כמו הטכנולוגיות שמשתמשים בהם להדפסת כסף ) על מנת להפוך את הדרכון ותעודת הזהות

ללא ניתנים כמעט לזיוף וזאת ללא שום צורך במאגר ביומטרי.

אם תיקראו את החוק היטב ,אתם תגלו שאזרח אשר יסרב למסור נתונים ביומטריים ,כלומר טביעות אצבעות ולעבור צילום פנים ביומטרי (דומה

לצילומי הקלסתרון כמו שעושים לפושעים בתחנת המשטרה ,רק שבנוסף מודדים את המרחק בין הרקות לעיניים ולנחיריים) יחשב כעבריין וישלח לשנה בכלא.

אם אכן החוק הזה יעבור קריאה שלישית ולא יפסל בבג"צ של האגודה לזכויות האזרח אז מודיע לכולם שאני אלך לכלא בשמחה.

אם רבים כאן יעשו כמוני ,בתי הכלא יתמלאו תוך זמן קצר ולא תהיה לממשלה הפסיכופטית הזאת דרך אחרת מלבד לרדת מהעץ ולבטל את החוק הפשיסטי

הזה שאין אותו בשום מדינה ,אפילו לא במדינות הדיקטטוריות החשוכות ביותר בעולם השלישי.

כשהיה פינוי גוש קטיף ונעצרו כמויות לא גדולות של אנשים ,בתי הכלא והמעצר נסתמו כמעט לגמרי ,אז תארו לעצמכם מה יקרה כאשר חלק לא קטן מהאוכלוסייה

יתנגד לתת טביעות אצבעות ולעבור צילומים כמו אחרון הפושעים.

אני לא עבריין ואני לא מוכן שיתייחסו אליי כעבריין ולא חשוב איזה אמצעי אכיפה הממשלה תנקוט, אם בכל זאת הם לא יפסיקו את המגמה הזאת של פגיעה

בזכויות האזרח ובפרטיות אז אני יותר מאשמח להסתלק מהמדינה הזאת.

מה השלב הבא מבית היוצר של מאיר שטרית המטורלל? ,חיוב למסור דגימת DNA ?,השתלת ציפ בעורף כמו שעושים לכלבים?

ואולי גם טבעת חנק על הצוואר שנותנת שוק חשמלי למי שעונד אותה אם הוא חוצה מעבר חצייה באור אדום.....

במקום לפתור בעיה נקודתית של מסמכים קלים מדי לזיוף בוחרים בפיתרון סהרורי ושופכים את המים עם התינוק..

מאיר שטרית וכל שאר חברי הכנסת שהצביעו בעד החוק הזה צריכים דחוף כתונת משוגעים וחדר מרופד היטב....

המשמעות המעשית של החוק הזה היא בעצם ויתור על הזכות לפרטיות וזריקה לפח של זכויות האזרח האלמנטאריות ביותר .....

מה שהכי מטורף בעיני זה שהחוק הזה עבר בהצבעה של 18 חברי כנסת כאשר רק אחד התנגד.

במדינות מתוקנות חוק שנוגע לזכויות הפרט אפילו במידה גבולית דורש רוב מיוחס של שלושה רבעים או לפחות 2 שלישים מחברי הפרלמנט.

החוק הזה היא הדוגמא הקלאסית לשיטת החקיקה הרקובה המושחתת שיש במדינה הזאת.

היעלה בכלל על הדעת שמיעוט הזוי של 18 חברי כנסת מצליח להעביר חוק שמבטל למעשה את זכויות האדם הבסיסיות ביותר והופך את כולנו

לחשודים פוטנציאליים.

אם מישהו מכם חושב שזה באמת יתרום לביטחון האישי ,אז הוא חי באשליות .

זהו סוד ידוע כבר שהרבה מאפיונרים וסתם פושעים תופסים מטוס להודו ומגיעים לבתי חולים פרטיים ושם הם עוברים ,ניתוחים פלסטיים בהרדמה

מקומית בלבד ובעלות לא גבוהה שבהם הם ניפטרים לחלוטין מטביעות אצבעות בשיטת ההשתלה העצמית בדומה לשיטת ההתרמה העצמית של

דם לפניי ניתוח כאשר כחודש לני ניתוח אדם תורם דם והדם נישמר במקפיא ,כך שאם יש צורך בעירוי אז הדם פשוט מוחזר לגוף והיות ומדובר בעצם

בדם של אותו אדם ,אין שום חשש לזיהומים או דחייה.

הסבר קצר למי שעדיין לא הבין:

פשוט לוקחים עור מאזור הרגל ומשתילים במקום העור בקצות האצבעות ואילו את העור שהוסר מקצות האצבעות משתילים בחזרה באזור הרגל)

(חלק מהם גם עוברים ניתוחים לשינוי תווי הפנים באותה הזדמנות).

כמו שהיום לכל עבריין רציני יש סלולארי לא רשום (אותם שקונים במזומן ומטעינים באמצעות כרטיסים שקונים בכל פיצוצייה) ואקדח שמספרו הסידורי

שוייף ושניזרק מעבר לגדר הגבול עם ירדן ,כך גם בקרוב לא יהיו להם טביעות אצבעות.....

מי שימשיך להיפגע מהמדיניות הזאת הם האזרחים שומרי החוק שמאזינים לשיחות שלהם (מפני שמספר הטלפון והנייד רשום על שמם)

ואין להם נגד אותו בן של משפחת פשע שיום אחד מתייצב בעסק שלהם ודורש מהם דמי חסות.

לא רק זאת אלא שעכשיו כל אזרח שטביעות אצבעותיו ימצאו בסמיכות למקום שבוצע בו פשע (גם אם הוא רק עבר\נגע במשהו במקום)יהפוך באופן אוטומטי

לחשוד המיידי.....ויצטרך לעבור חקירות ולתת הסברים.

צילום ביומטרי יחד עם תוכנות זיהוי פנים,איכון סלולארי ומצלמות שמותקנות בימים אלו ברחובות יאפשרו מעקב בזמן אמיתי אחר כל אזרח .

לא קשור ישירות אבל רק כדי שתבינו את גודל הפוטנציאל ההרסני לזכויות האזרח והפרטיות כדאי שתדעו שהשואה במימדים שהיא בוצעה לא

יכלה להתרחש ללא שיתוף הפעולה של חברת שהפכה את מפקד האוכלוסין הנאצי של גרמניה והמדינות הכבושות לממוחשב

(ההבדל היחיד היה שבמקום דיסקים קשיחים הם השתמשו לאגירת המידע בכרטיסים מנוקבים).

בכל פעם שהגרמנים היו כובשים עיר ,הדבר הראשון שהוואפן SS (כוחות הקומנדו של ה

SS שהם היו עושים היה להשתלט על משרדי הקהילה היהודית המקומית,על מנת לברר את זהותם ומקום מגוריהם של היהודים באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...