תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך.

zam

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה , אין צורך להיתיחס -הוא במקרה הטוב ספאמר ^^^

dan79

והתגובה שלך בהחלט צודקת כי המטרה של ת.ז. ומאגר ביומטרי כזה היא לא "למגר את הפשע " אלא לתת לשילטון יכולת טובה יותר לשלוט בקהל קרי לחזק את יכולת השולטים - לשלוט , אין לזה שום דבר עם פשיעה ו / או ביטחון ויש לזה הכל עם הנהגה ושליטה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתם בהיסטריה.

נגיד שמישהו מעתיק את טביעת האצבע שלי, אז מה? הוא צריך את הכרטיס החכם כדי להשתמש בה.

האמן לי שאם אני ארצה לא תהייה לי שום בעייה לכייס אותך ולהשיג את הכרטיס החכם שלך.

אני חותם לך שמאגר המידע הביומטרי יגיע לאינטרנט תוך שבועיים מהרגע שהוא יוקם בעזרת כמה "מעטפות"שיחליפו ידיים באמצעות בלשים

פרטיים ועובדי משרד הפנים כמו שקרה ל-רשומון (מאגר משרד הפנים שמכיל את נתוני כל אזרחי מדינת ישראל ) :

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLG_en___IL282&q=%d7%a8%d7%a9%d7%95%d7%9e%d7%95%d7%9f

הם יצליחו לשמור על מאגר המידע הביומטרי כפי שהם "הצליחו" לשמור על הרשומון".

רוצה לבדוק ?

תן לי את השם המלא שלך ,ואני אתן לך את מספר התעודת הזהות שלך,מצבך המשפחתי,כתובת,ארץ לידה,דת,תאריך לידה ומה שם אביך וכוליי ....

אבל מה שחמור מכל הוא שאם יש לי את הנתונים הביומטריים שלך אני יכול בתבנית מיוחדת ליצור מסוג מסויים של סיליקון \מרק אפוקסי טביעות אצבעות שלך ולהפליל אותך....

תחשוב טוב טוב על כל כל המשמעויות וההשלכות של שימוש לרעה במידע ביומטרי....

אני בטוח שאם תעמיק בנושא אתה תבין מדוע אף מדינה דמוקרטית לא הקימה עד עכשיו מאגר מידע ביומטריה לכלל אזרחייה.

זה פשוט מסוכן ודוגמא מובהקת של ניצול לרעה של טכנולוגייה.

לי אישית זה מזכיר את הניצול לרעה והסילוף של תורת האבולוצייה של דארווין שעשו הנאצים על מנת להשמיד גזעים נחותים לטעמם

כמו צוענים ויהודים ואת תוכניתם לשעבד עמים לא טהורים כמו הרוסים .

ראה את החתימה שלי למטה.

מידע ביומטרי\ביולוגי של אזרחי המדינה בידי השילטון יתן לה כוח מופרז שאי אפשר להעריך כיצד הוא ינוצל לרעה.

מרגע שהשד יצא מהבקבוק ,יהיה קשה מאוד להחזיר אותו חזרה.

אין גם להוציא מכלל אפשרות הפיכה צבאית ושילטון דיקטטורי במדינה שלנו ואסור בשום פנים ואופן לתת מידע כל כך רגיש לשילטון כאשר אין לנו חוקה ואין

נשק בכמות מספקת בידי רוב האזרחים שמאפשר לאוכלוסייה להתקומם ולהביס את הכוחות המזוינים שעומדים לרשות השילטון במידה והוא יפעל

בצורה עריצה שמפירה את זכויות האזרחים ופוגעת בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היום אין שום בעייה לכייס אותי ולקחת לי את כרטיס האשראי, אז אני הולך עם מכנסי דגמ"ח ושם את הארנק בכיס עם ריצ'רץ' :)

כשהמדינה באמת רוצה לשמור על מידע היא מסוגלת. אתה רוצה שיהיה פיקוח על מאגר המידע? בבקשה! לפי תקנים מקובלים בעולם? בבקשה! אבל להשאר עם תעודה נתנת לזיוף? אני לא מוכן.

לי אישית זה מזכיר את הניצול לרעה והסילוף של תורת האבולוצייה של דארווין שעשו הנאצים על מנת להשמיד גזעים נחותים לטעמם

כמו צוענים ויהודים ואת תוכניתם לשעבד עמים לא טהורים כמו הרוסים .

נו באמת...חפש "חוק גודווין"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמדינה באמת רוצה לשמור על מידע היא מסוגלת. אתה רוצה שיהיה פיקוח על מאגר המידע? בבקשה! לפי תקנים מקובלים בעולם? בבקשה! אבל להשאר עם תעודה נתנת לזיוף? אני לא מוכן.

ציטוט של: meirpolaris ב 2.12.2008 בשעה 17:50:14

- בטוח שמה שימנע את דליפת מאגר המידע הביומטרי זה חקיקה ותקנות

-

קיפחתי אותך איפשהו?

לא יודע אבל שמעתי את זה איפה שהו כבר ליפני כן ;)

וחוק גודויין ??? התרד הזה הוא רק 4 דפים בקושי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היום אין שום בעייה לכייס אותי ולקחת לי את כרטיס האשראי, אז אני הולך עם מכנסי דגמ"ח ושם את הארנק בכיס עם ריצ'רץ' :)

נו באמת...חפש "חוק גודווין"

כמוך גם אני הלכתי עם מכנסי דגמ"ח ושמתי את הארנק בכיס עם ריצ'רץ' עד שביום שישי אחד בעת קניות בשוק כאשר הושטתי את היד להוציא כסף

על מנת לשלם למוכר ,אני מגלה לתדהמתי שהארנק נעלם.

התברר שהשיטה של לשים את הארנק בכיס עם ריצ'רץ' לא ממש יעילה.

אין לי שמץ של מושג איך הצליחו לכייס אותי בלי שאני ארגיש ,אבל מבדיקה לאחר מכן התברר לי שהמנייאק אפילו לא פתח את הריצרץ ,הוא פשוט

השתמש ככול הנראה בשיטה של המטבע שצד מסויים שלו חודד לרמות של סכין גילוח ......

קבל עצה מתוך ניסיון כואב:

1.הארנק רק בכיס הקידמי של המכנסיים

2.תאבטח את הארנק לחגורה עם שרשרת דקה כמו שאתה עושה עם המפתחות.

באשר לטענתך ש:

"כשהמדינה באמת רוצה לשמור על מידע היא מסוגלת. אתה רוצה שיהיה פיקוח על מאגר המידע? בבקשה! לפי תקנים מקובלים בעולם? בבקשה!

אבל להשאר עם תעודה נתנת לזיוף? אני לא מוכן."

אתה מאוד טועה ואין לך אפילו מושג עד כמה.

אלפי עובדי משרד הפנים מקבלים משכורת זעומה מאוד וכאשר בלשים פרטיים מציעים להם סכומים של עשרות רבות של אלפי שקלים,

רבים מתוכם לא יעמדו בפיתוי ועוד לא דיברתי על דרכים אחרות מלבד שוחד כמו שיטות של סחיטה (לא בעייה לפתות גבר נשוי עם יצאנית ולצלם אותם

תוך כדי בצורה ניסתרת),איומים והרבה שיטות אחרות שאני לא רוצה להזכיר מפני שאני לא רוצה לקלקל את התיאבון לרבים כאן בפורום.

כמוך אני גם לא רוצה להישאר עם דרכון ותעודת זהות שכל ילד מחוצ'קן יכול לזייף בקלות רבה תוך העזרות ברשומון שהוא הוריד

מהאינטרנט+מדפסת+מכונת למינצייה ועוד כמה צעצועים,אבל מכאן ועד הקמת מאגר של נתונים ביולוגי של אזרחי המדינה ,המרחק הוא רב מאוד.

ואתה יודע מה ? במחשבה שנייה אין בכלל שום קשר וצורך במאגר מידע שכזה.

מדוע שמשרד הפנים לא יפנה למשרד האוצר ויבקש להדפיס את התעודות באמצעות ציוד ההדפסה המתקדם של בנק שמשמש להדפסת שטרות כסף?

אפילו אני שאין לי שום הכשרה בגילוי כסף מזוייף יכול בקלות רבה יכול להבדיל תוך 2 שניות בין שטר מזוייף לבין שטר אמיתי באמצעות בחינה

של שתי פרמטרים בלבד מתוך הרבה פרמטרים שכל קופאית וכול פקידת בנק מושתנת יודעת אותם בעל-פה:

1.הדיוקן הניסתר שמוטבע בכל שטר.

2.פס הכסף.

אתה יודע מה בוא נלך עוד צעד ונשלב את המידע הביולוגי בציפ על גבי תעודת הזהות \הדדרכון כך שאפשר לקרוא אותו בצורה חד -כיוונית.

גם בדוגמא הקיצונית הזאת שגם לה אני מתנגד ,אין שום צורך לעשות מאגר כלל ארצי שמכיל את הנתונים הביולוגיים של כלל אזרחי המדינה .

אני מציע שתיקרא שוב פעם מה שכתבתי בתגובה הקודמת שלי ,מפני שנראה לי שאתה עדיין לא מבין את כל ההשלכות של החוק המסוכן הזה ,

שאני מקווה מאוד שלא יעבור קריאה שנייה ושלישית או לפחות שבית המשפט העליון יפסול אותו על הסף מפני שאישית אני התיאשתי

מ-120 הד"פרים ,האפסים והמושחתים שיושבים בכנסת ומתיימרים לייצג אותנו ולקבוע לנו איך לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

זה מאוד נכון ומי שלא ראה עוד 1984 שיראה דחוף!!! יש עוד המון בסיגנון (דו"ח מיוחד או איקווליבריום למשל) אבל 1984 הוא

קלסיקה.

מה שמנסים לעשות פה זה להרוג זבוב עם בזוקה.

צודק בהחלט.

הדרכון ותעודת הזהות הישראלית נחשבים בשוק השחור העולמי כקלים ביותר לזיוף.

אפילו את הדרכון התאילנדי יותר קשה לזיוף.

אין שום בעיה להשתמש בטכנולוגיות חדשות (כמו הטכנולוגיות שמשתמשים בהם להדפסת כסף ) על מנת להפוך את הדרכון ותעודת הזהות

ללא ניתנים כמעט לזיוף וזאת ללא שום צורך במאגר ביומטרי.

אם תיקראו את החוק היטב ,אתם תגלו שאזרח אשר יסרב למסור נתונים ביומטריים ,כלומר טביעות אצבעות ולעבור צילום פנים ביומטרי (דומה

לצילומי הקלסתרון כמו שעושים לפושעים בתחנת המשטרה ,רק שבנוסף מודדים את המרחק בין הרקות לעיניים ולנחיריים) יחשב כעבריין וישלח לשנה בכלא.

אם אכן החוק הזה יעבור קריאה שלישית ולא יפסל בבג"צ של האגודה לזכויות האזרח אז מודיע לכולם שאני אלך לכלא בשמחה.

אם רבים כאן יעשו כמוני ,בתי הכלא יתמלאו תוך זמן קצר ולא תהיה לממשלה הפסיכופטית הזאת דרך אחרת מלבד לרדת מהעץ ולבטל את החוק הפשיסטי

הזה שאין אותו בשום מדינה ,אפילו לא במדינות הדיקטטוריות החשוכות ביותר בעולם השלישי.

כשהיה פינוי גוש קטיף ונעצרו כמויות לא גדולות של אנשים ,בתי הכלא והמעצר נסתמו כמעט לגמרי ,אז תארו לעצמכם מה יקרה כאשר חלק לא קטן מהאוכלוסייה

יתנגד לתת טביעות אצבעות ולעבור צילומים כמו אחרון הפושעים.

אני לא עבריין ואני לא מוכן שיתייחסו אליי כעבריין ולא חשוב איזה אמצעי אכיפה הממשלה תנקוט, אם בכל זאת הם לא יפסיקו את המגמה הזאת של פגיעה

בזכויות האזרח ובפרטיות אז אני יותר מאשמח להסתלק מהמדינה הזאת.

....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:spam:

אתה מצטט הודעה ענקית ללא צרוך :nixweiss:

וקראתי את הספר 1984, ולעומתך אני לא חי אותו.

נקודות נוספות:

יש חיילים עם משכורת של 350 שקל שאחראים על מידע סודי/אישי/רפואי . אבל לצבא יש יופי של אמצעים למנוע מהם להיות חטטנים מדי ;)

בנוסף "ממשל זמין" יעיל צריך הרבה פחות פקידים.

אתה יודע מה בוא נלך עוד צעד ונשלב את המידע הביולוגי בציפ על גבי תעודת הזהות \הדדרכון כך שאפשר לקרוא אותו בצורה חד -כיוונית.

ואם אני בא למשרד הפנים, ואומר שאני אתה, ושאיבדתי את התעודת הזהות שלי ומזדהה באמצעות רשיון נהיגה מזויף. הופ! קיבלתי תעודה עם נתונים ביומטרים שלי על שמך ואתה תשיר את שירו של קוני למל:

אומרים שאני אינני אני, אז מי אני בכלל?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:spam:

אתה מצטט הודעה ענקית ללא צרוך :nixweiss:

וקראתי את הספר 1984, ולעומתך אני לא חי אותו.

נקודות נוספות:

יש חיילים עם משכורת של 350 שקל שאחראים על מידע סודי/אישי/רפואי . אבל לצבא יש יופי של אמצעים למנוע מהם להיות חטטנים מדי ;)

בנוסף "ממשל זמין" יעיל צריך הרבה פחות פקידים.ואם אני בא למשרד הפנים, ואומר שאני אתה, ושאיבדתי את התעודת הזהות שלי ומזדהה באמצעות רשיון נהיגה מזויף. הופ! קיבלתי תעודה עם נתונים ביומטרים שלי על שמך ואתה תשיר את שירו של קוני למל:

אחותי שירתה במודיעין ,כך שאני יודע טוב ממך איזה דליפות מידע ענקיות קיימות מהצבא ועד כמה מחלקת ביטחון שדה מפספסת את רוב דליפות המידע הללו.

עם כל הבוז שיש לי לעובדי ממשלה בכלל ולפקידי משרד הפנים במיוחד אין שום צורך להגדיר אותם כמטומטמים.

אם אתה תבוא למשרד הפנים עם רשיון נהיגה מזוייף ותנסה להוציא תעודת זהות פיקטיבית אז זה התסריט שמצפה לך:

עובדי משרד הפנים יצליבו נתונים ואת התמונה הסרוקה שנימצאת במחשב ויעלו עלייך תוך שתי דקות.

הפקיד ילחץ על כפתור ניסתר והשומר ינעל את הדלתות עד אשר תגיע ניידת מישטרה שתיקח אותך באזיקים לבלות באבו-כביר .

אני מאוד מקווה לטובתך שאתה נימנה על החברה המגודלים שיודעים להגן על עצמם,או לפחות עם המיגזר הגאה ,כך שלפחות אתה תהנה..... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מוצא מישהו שדומה לך בקווים כלליים. יש הרבה אנשים שמאז הצילום לרשיון/ת.ז השתנו משמעותית

שמע ,אתה מחפש צרות ואני מקווה שאתה רק מדבר בצורה היפוטטית.

אני התקנתי לחצני מצוקה,ומערכת אזעקה ומערכת DVR (מערכת טלווויזיה במעגל סגור בשפת העם) במספר לשכות משרד הפנים בארץ.

לא התרשמתי יותר מדי מה-IQ של הפקידים העובדים במשרד הפנים,אבל בשום פנים ואופן לא הייתי מגדיר אותם כמטומטמים.

הם עוברים הכשרה לגלות מתחזים וזיפנים למינהיים ואין לך סיכוי.

אתה משול לעיוור שניכנס לשדה מוקשים ללא פגיון לדקירת הקרקע לשם חשיפת המוקשים.

ברגע שאתה מגיע למשרד הפנים ואומר שאיבדת את תעודת הזהות אז הפקיד חושד בך באופן אוטמטי והוא מצליב מספר נתונים

ממספר מאגרי מידע שאליהם מחובר מחשב משרד הפנים ולא רק תמונה.

אגב,אחת הסיבות מדוע לדרכון יש תוקף מוגבל בזמן היא בגלל שאנשים משתנים ויש צורך לחדש תמונה.

(התמונה ניסרקת ומאוחסנת בשרת המרכזי).

אבל לא אני אהיה זה שיעצור בעדך לשהות בבית המלון המוקפק של אבו-כביר ולאבד את בתולייך.

please be my guest :smile1:

אגב,המצלמות שאני התקנתי מאופינות ברזולוצייה גבוהה יחסית ,כך שגם נניח שתצליח , לא תהיה שום בעייה לעשות חיפוש קצר ולמצוא את קטע

הוידיאו שבו אתה מופיע ולשלוח להדפסה ולהפצה באלבומים המישטרתיים ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...