תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך.

zam

Recommended Posts

טעות נפוצה בהבנה ^ ^ ^ שהיא פרי תעמולה של בעלי אינטרסים

הממשלה עדין צריכה להיות זו שקובעת את התקנות - כך שבצורה כזו או אחרת הממשלה בתור הרשות המבצעת היא האחראית בפני הציבור ואי לכך אין מניעה של מושחתות כלומר אם הממשלה מושחתת אז האזרחים נידפקו ולא חשוב אם יש נכסים בידיי הממשלה או לא .

הממשלה מושחתת מפני ששיטת הבחירות מושחתת - אין הפרדת רשויות - חד וחלק .

אחת התוצאות העגומות הוא שילטון הפקידים . ( אבל זה סיפור נוסף )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טעות נפוצה בהבנה שהיא פרי תעמולה של בעלי אינטרסים

הממשלה עדין צריכה להיות זו שקובעת את התקנות - כך שבצורה כזו או אחרת הממשלה בתור הרשות המבצעת היא האחראית בפני הציבור ואי לכך אין מניעה של מושחתות כלומר אם הממשלה מושחתת אז האזרחים נידפקו ולא חשוב אם יש נכסים בידיי הממשלה או לא .

הממשלה מושחתת מפני ששיטת הבחירות מושחתת - אין הפרדת רשויות - חד וחלק .

אחת התוצאות העגומות הוא שילטון הפקידים . ( אבל זה סיפור נוסף )

:yelclap:

למרות שכל הנושא הזה של שילוב נתונים ביומטריים לצורך זיהוי אזרחים לא עבר בכלל קריאה שנייה ושלישית (במילים אחרות הצעת החוק הזו בכלל

לא אושרה ולא הפכה עדיין לחוק) הממשלה פועלת בצורה עבריינית באמצעות משרד התחבורה ופשוט סוחטת את הנתונים מהאזרחים בצורה מאפיונרית.

לא מאמינים? ,תקראו בעצמכם:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3619964,00.html

עדיין לא מאמינים?, למטה תמצאו את דרישה המפורשת שאני אישית קיבלתי ממשרד התחבורה.

שילמתי את אגרת חידוש רישיון הנהיגה(שהיא כשלעצמה הינה המצאה של משרד התחבורה על מנת לעשוק עוד יותר את האזרחים ,

בשום מקום בעולם אין דבר כזה.בכל המדינות הרישיון הינו בתוקף עד המוות ,אלא אם כן הוא נשלל כדין באמצעות בית המשפט

עקב אי ציות לחוקי התנועה\בעיות חמורות.

זהו בסך הכול מס, פרי דמיונם החולני של הפקידים הארורים והמושחתים.

מצער מאוד שכולנו מקבלים את הסחיטה הזו בהכנעה כאילו שמדובר בגזירה משמיים ושזה נורמאלי וסביר מבלי למחות ולהתקומם).

זיין הם יקבלו ממני צילום ביומטרי.

אם שוטר יעצור אותי לביקורת אז אני אציג לו את אגרת חידוש הרישיון כשהיא משולמת ביחד עם תעודת הזהות\רשיון הנהיגה הקודם (שיש בו תמונה).

ואם זה לא יספק אותו והוא ייתן לי קנס ,אז אני אערער עליו כל הדרך עד לבג"צ.

אין זה כלל בסמכותו של משרד התחבורה לנפק מסמכי זיהוי לאזרחים .

זאת הסמכות הבלעדית של משרד הפנים.

על פי החוק הקיים ,מסמכי הזיהוי היחידים התקפים במדינה הינם דרכון או תעודת זהות

ותו לא.

דרך אגב,הנושא הזה ניבדק משפטית כאשר נאלצתי לבצע פרוצדורה מסוימת בבנק שלי ולמרות שמכירים אותי היטב בסניף ,

מנהל בנק שהינו גם מורשה חתימה סירב לקבל את רישיון הנהיגה שלי (שמשולב עם תמונה ) כמסמך מזהה ודרש בתוקף שאני אציג לו

תעודת זהות או דרכון.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווה

ואני ראיתי אותי ואת האחרים עומדים בתור כמו כבשים ולא הבנתי מדוע ,

אבל מה ההבדל בין צילום רגיל לבין צילום שממנו יכלו לקחת את האלמנטים הביומטרים - לעניות דעתי ההבדל הוא באגירת הנתונים , לכן כל מה שעל המחוקק לעשות הוא למנוע ממשרד התחבורה לאגור את הנתונים בצורה ביומטרית .

דבר נוסף , בקשר למשרד התחבורה - אני מכיר פקיד גבוה מאוד במשרד התחבורה שאמר לי בפירוש שמשרד התחבורה הוא "מחלבה " אלו המילים שלו " מחלבה " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווה

ואני ראיתי אותי ואת האחרים עומדים בתור כמו כבשים ולא הבנתי מדוע ,

אבל מה ההבדל בין צילום רגיל לבין צילום שממנו יכלו לקחת את האלמנטים הביומטרים - לעניות דעתי ההבדל הוא באגירת הנתונים , לכן כל מה שעל המחוקק לעשות הוא למנוע ממשרד התחבורה לאגור את הנתונים בצורה ביומטרית .

דבר נוסף , בקשר למשרד התחבורה - אני מכיר פקיד גבוה מאוד במשרד התחבורה שאמר לי בפירוש שמשרד התחבורה הוא "מחלבה " אלו המילים שלו " מחלבה " .

לא מדוייק.

ההבדל הוא לא רק באגירת הנתונים(שהיא כשלעצמה בלתי חוקית בעליל),אלא בעיקר באיכות הצילום אשר מבוצע ברזולוצייה גבוהה מאוד שמאפשרת למפות

את מבנה עצמות הפנים שלך .

בעת הצילום נמדדים המרחקים השונים בין הסנטר ועצמות הגולגולת לנחיריים ולמרכזי העיניים ושאר האלמנטים שמרכיבים את הפנים.

רמת הצילום והתוכנה שבאמצעותה נעשה העיבוד הסופי מאפשרת הפקת נתונים ביומטרים מלאים של מבנה הפנים.

אם אתה מכיר את צילומי הקלסתרון שעושים בתחנת המשטרה לעברינים, אז דע לך שזה משחק ילדים לעומת צילום ביומטרי.

הדרך היחידה שהם יוכלו להפיק ממני נתונים ביומטריים היא רק אם יעשו את זה בכוח (או יעקבו אחרי יאספו פחית שתייה שלגמתי ממנה והשלכתי לפח ברחוב).

אגב,כדאי שתדעו שאם חס וחלילה אתם תעצרו אתם תדרשו גם לתת גם דגימת dna ואם תסרבו אז יוציאו את זה מכם בעורמה

(אין שום בעייה לייבש עציר בלי מיים כמה שעות ואז להביא לו כוס שתייה חד פעמית שמאוחר יותר תאסף מהאשפה ויופק ממנה DNA ).

הקיצר ,מדינת המשטרה הפשיסטית של ג'ורג' ארוול קמה לתחייה בעזרתם האדיבה של מאיר שיטרית ,אהוד אולמרט ודיכטר ועוד 17 חברי כנסת

מטורללים שהצביעו בעד החוק הנאצי הזה.

אני מאוד מקווה שהחוק בעניין איסוף נתונים ביומטריים לא יעבור קריאה שנייה ושלישית ,או לפחות יפול בבג"צ ,אחרת אני אוסף את הפקלאות

ומסתלק קיבנימט מבית המשוגעים הזה שבו מתיחסים לאזרחים שומרי חוק כאל עברינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק ?

הם יאספו גם דגימות ד.נ.א. מעצורים ?

טוב כניראה זו איכות המידע , כי הם רשאים לקחת טביעות אצבעות - אבל אלללאה יסטור אזרח יכול למצא את עצמו במצב שאפילו גרגור סמסא של קפקא מוצא את עצמו - נהפך על הבוקר לג'וק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק ?

הם יאספו גם דגימות ד.נ.א. מעצורים ?

טוב כניראה זו איכות המידע , כי הם רשאים לקחת טביעות אצבעות - אבל אלללאה יסטור אזרח יכול למצא את עצמו במצב שאפילו גרגור סמסא של קפקא מוצא את עצמו - נהפך על הבוקר לג'וק .

אני רציני לגמרי,כבר זמן מה שהנוהל הזה מתבצע.

לא ידוע לי אם הנוהל הזה בכלל אושר כחוק או שמדובר ביוזמה פרטית של המשטרה.

אגב,הרוצח המתועב של עורכת הדין ענת פלינר בהוד השרון ניתפס בזכות דגימת DNA שנילקחה ממנו בעת מעצרו על גניבת קטנוע :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3559245,00.html

לא הבנתי את המשפט הבא שלך:

"אזרח יכול למצא את עצמו במצב שאפילו גרגור סמסא של קפקא מוצא את עצמו - נהפך על הבוקר לג'וק "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע מי גרגור סמסא ? ( )

הקיצר הוא מתעורר בבוקר רגיל ומוצא את עצמו נהפך לג'וק ,

ככה ניראה לי הסנריו הרע של איסוף פרופיל ה ד.נ.א. אתה חי את החיים שלך רגיל לגמרי , פתאום יכול ליפול עליך צרה שבכלל לא ידעת שהיא קיימת , מפני שמישהו שם את הידיים שלו על הפרופיל הביומטרי שלך והפליל אותך באיזה צרה שבכלל אין לה שום קשר אליך .

אני ממליץ על לילמוד את קפקא או לפחות לקרא אותו - הוא ה"אבא" של מילכוד 22 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערך הביומטרי שמפקח על כניסת זרים ליפן נפרץ בעזרת, תחזיקו חזק, דרכון מזויף וסרט הדבקה!

http://www.pcworld.com/businesscenter/article/156377/simple_hack_beats_biometrics.html

למי שתוהה - המערך הנ"ל עלה למשלם המיסים היפני 46 מיליון דולר והוא פרוס ב-30 שדות תעופה ברחבי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערך הביומטרי שמפקח על כניסת זרים ליפן נפרץ בעזרת, תחזיקו חזק, דרכון מזויף וסרט הדבקה!

http://www.pcworld.com/businesscenter/article/156377/simple_hack_beats_biometrics.html

למי שתוהה - המערך הנ"ל עלה למשלם המיסים היפני 46 מיליון דולר והוא פרוס ב-30 שדות תעופה ברחבי המדינה.

46 מיליון דולר זה pocket change.. למרות זאת - טעות מביכה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהקשר של תעודת זהות חכמה, מאגר ביומטרי והאח הגדול, חברות הסלולאר שומרות במאגרי המחשב שלהן את המיקום של כל אדם לפי טריאנגולציה של הטלפון הסלולארי שלו. באמצעות כך, הן יכולות לדעת איפה כל אדם היה וכמה זמן הוא היה בכל מקום (בתנאי שהוא נשא איתו את הטלפון הסלולארי שלו).

מפחיד! לא?

אני לא יודע מי נתן לחברות הסלולאר את הרשות להקים מאגר מידע כזה, ומי מפקח עליו.

למישהו יש מידע בנושא?

מעניין אותי כמה זמן אחורה הן שומרות את המידע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...