זקוק לעזרה ב"איתור" המצלמה של המחשב הנייד (MSI PR600) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה ב"איתור" המצלמה של המחשב הנייד (MSI PR600)

Wile E Coyote

Recommended Posts

ברשותי מחשב נייד אשר מותקנת עליו מצלמה בקצהו העליון של המסך (Built-In).

השימוש העיקרי שהיה לי במצלמה עד היום הוא בתוכנות מסרים בתור יישום .

ביום בהיר אחד המצלמה הפסיקה לעבוד.

נכנסתי להגדרות הוידאו של תוכנת המסרים (סקייפ במקרה הזה), ושם קיבלתי הודעה "שלא קיימת" במחשב.

מיד הנחתי שיש כאן איזו בעיה של הגדרות או מנהלי התקנים.

בכל מקרה, אין לי אפשרות לטפל בבעיה מאחר שאני כלל לא יודע כיצד לגשת למצלמה. חיפשתי בכל מקום: בהגדרות המסך, בלוח הבקרה, במנהל ההתקנים...

התוכלו להסביר לי היכן אני יכול למצוא את ההגדרות שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים. מצטער.

MSI PR600 Version 1

הוספתי גם לכותרת.

אבל אני לא מבין מה קשור דגם המחשב לעניין. הבעיה שלי היא למצוא את ההגדרות ב- . מערכת ההפעלה היא SP3.

אולי אני צריך לשאול בפורום Windows?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאל בפורום . דאבל פוסט אסור בפורומים. אם יתברר שמדובר בבעיה של , אעביר את הנושא שלך לשם.

בדקת במנהל ההתקנים שהדרייבר של המצלמה מותקן והמצלמה מזוהה כראוי? יכול להיות שמשהו השתבש בדרייבר וצריך להתקינו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הסיבה ששאלתי את השאלה היא שאני לא יודע כיצד לגשת למנהל ההתקנים של המצלמה, כי המצלמה היא חלק מהמחשב. אני מניח שבהתחלה היא הותקנה כחלק מתהליך ההתקנה של מנהל ההתקנים של הלוח.

אני אשאל את השאלה בצורה שונה: כיצד אני יכול לבדוק את פעולת המצלמה (ממש לראות את התמונה) ללא שימוש בתוכנת מסרים או בכל תוכנה אחרת שמשתמשת בה?

ואולי המידע הבא יסייע לך: במנהל ההתקנים של המחשב יש שני ישומים שלא עובדים (עם סימן קריאה צהוב): Mass Storage Controller ו- Network Controller. יכול להיות שאחד מהם קשור למצלמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

ניסיתי להתקין את הדרייבר הזה, אבל זה לא עזר.

צרפתי להודעה תמונה של ה- Device Manager של המחשב (אני מקווה שזה יעזור).

יש לכם הצעות היכן אני אמור לחפש?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...