פיתרון תקלת לוח אם P5Q: מהירות מאוורר יורדת אחרי הערה ממצב המתנה S3. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתרון תקלת לוח אם P5Q: מהירות מאוורר יורדת אחרי הערה ממצב המתנה S3.

Animor

Recommended Posts

שלום חברים,

רציתי לעדכן אתכם בפיתרון בעיה שהציקה לי רבות לאחרונה. לא מזמן שדרגתי את המחשב, בין היתר בלוח אם P5Q של .

חיברתי ללוח אם מאווררים דרך חיבור ה-3 פינים. נתקלתי בתקלה מעצבנת, שלאחר חזרה מ-standby mode של S3, המאווררים חזרו לפעול ב- 60-70% ממהירותם המקסימלית.

הסבר קטן: S3 זה מצב המתנה/שינה מתקדם, שיש להפעילו במיוחד ב-BIOS. הוא חוסך יותר אנרגיה מה-standby הרגיל ומכבה את האספקה לרכיבים רבים, בין היתר למאווררים. הבעיה, כאמור, הייתה שלאחר חזרה ממצב S3, המאווררים לא עבדו במקסימום. זה גרם להתחממות יתר והפריע לי ב-OC. בסופו של דבר, נאלצתי לוותר על שימוש במצב ההמתנה.

חפרתי באינטרנט ולא מצאתי פיתרון. פתחתי בקשת support דרך האתר של והתחלתי חליפת אי-מיילים עם הנציג שלהם. לאחר שהוא ניסה לעזור לי בכל מיני פתרונות הגדרות ותוכנה שלא היו רלוונטיים (בין היתר, התקנה מחדש של windows כשהפעם ה-BIOS כבר מוגדר ל-S3), הוא העביר את הבעיה לטיפול מחלקה פנימית.

לקח להם כמה שבועות טובים, אבל הם הצליחו לשחזר אצלם את הבעיה ואף לפתור אותה בעדכון BIOS שיצא לא מזמן:

P5Q BIOS 1501

1. Fixed Fan speed decreases after waking from S3 sleep mode.

2. Enhance the compatibility with kingston KVR800D2N6/2G DDR2 800MHz 2G memory.

לסיכום:

1. סחתין ל- שתומכים בלקוחות שלהם.

2. אם נתקלתם בתקלות חומרה, אל תתייאשו ואל תתביישו: ניתן ורצוי לפנות ליצרן לצורך פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...