Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

מה כרגיל? 3 לא היה מצוין? VC לא היה מצוין? SA(אני אישית שונא אותו אבל מבחינת ביצועים) לא היה מצוין? :kopfpatsch:

אני לא מדבר על ההנאה מהמשחק, מבחינת הנאה (אם זה היה זז נורמאלי) אז זה משחק בן זונה וגם וויס סיטי וסאן אנדרס

אבל אני זוכר שגם ביציאה של סאן אנדראס ושל וויס סיטי היה איזה באג מעצבן או משהו, אני זוכר שהרבה אנשים התלוננו בחודש הראשון שהמשחקים יצאו וגם תמיד את הפלח של הPC הם מעקבים בתאריכי ודוחים משחקים.

ודרך אגב בולי לPC היה חררררררררא!!!

מי ששיחק בPS2 יסכים איתי ב100 אחוז

אחרי 10 דקות בערך לא הייתי מסוגל בכלל לגעת במשחק! פשוט חרא של המרה לPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המעבד שלך הרבה הרבה יותר מידי חלש בשביל המשחק הזה.

המעבד שלך יגביל את הכרטיס שלך בהרבה משחקים, לא ברור לי למה השקעת בכזה כרטיס עם כזה מחשב...

וואלה חלש חלש אבל בינתיים לפי מה שאני רואה גם כאלה עם QUAD נמצאים בדיוק באותו מצב שאני נמצא בו, אולי 5 FPS יותר במקרה הטוב

וCRYSIS עבד לי על HIGH בצורה מושלמת וגם FALLOUT וגם 2

אני לא רואה סיבה מיוחדת שהמשחק הזה צריך לזוז כל כך לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מפרט שלי ורזו' 1680X1050 שווה לקנות את המשחק או לוותר[אני מדבר מבחינת ביצועים]? כי לשים עכשיו 200 שקל על משחק שבכלל לא יזוז לי לא עושה לי את זה. סה''כ מהGTA הקודמים נהנתי מאוד, אבל הכותר הזה עושה לי חששות של "אני לא הולך לזוז אצלך, חבריקו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מפרט שלי ורזו' 1680X1050 שווה לקנות את המשחק או לוותר[אני מדבר מבחינת ביצועים]? כי לשים עכשיו 200 שקל על משחק שבכלל לא יזוז לי לא עושה לי את זה. סה''כ מהGTA הקודמים נהנתי מאוד, אבל הכותר הזה עושה לי חששות של "אני לא הולך לזוז אצלך, חבריקו".

לבנתיים תתרחק ממנו נראה מה היה אחרי הפאץ' !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיע לביצועים טובים אם מעבד E8500 ? ומה עדיף יותר מעבד Q6600 או E8500 כדי להריץ את המשחק על רמה גבוהה?

אני ממש רוצה שהמשחק יעבוד על איכות גבוהה ואם המעבד שלי חלש מידי אין לי בעיה להשקיע על מעבד חדש.

נ.ב,

יש לי כרטיס מסך 8800GT

ו4GB 800MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך רחוק מלהיות חלש מדיי :lol: :lol:

אנשים חסרי סבלנות עד כדיי כך לפאטצ'?!

למה אנשים חושבים שפאטצ' יעשה פלאים לפורט המעפן הזה?

אני מרגיש שזה יותר פאטצ' של "STFU הוצאנו פאטצ'" מאשר תרומה קונקרטית לביצועים של המשחק. 3 ימים לקח להם לסיים כתיבת פאטצ' ולהעביר אותו למיקרוסופט? הם לא יכלו לעשות את זה לפני ההשקה של המשחק? הם לא שמו לב שהמשחק תופס 100 % מעבד ו 100 אחוז V , מקרטע בטירוף גם על מערכות מטורפות, לפני ההשקה?

Please.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שכול המכוניות שם מחליקות על הכביש כמו סירות בים סוער?

ושתמיד כשאתה יוצא ממשימה אחרי שחיסלת ארגון פשע שלם וכול המשטרה על הגב שלך הכביש פתאום ריק ואי אפשר למצוא אף מכונית כדי לעוף משם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בושה לשחק במשחק IV כמו שהוא עכשיו במחשב מזה הגרפיקה והבאגים האלה..

זה לא משנה איזה מחשב יש לך עדיין המשחק יעבוד בצורה זוועתית לאומת לXBOX360 ה"חדש " הזה :bash:

אין טעם להוריד תפאטץ :jump: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vehicle Density - כמות הרכבים בשטח \ traffic - השפעה גדולה על CPU

Shadow Density - מס' אורות שמייצרים צלליות דינאמיות לחפצים מוארים (אם נבחר 3 - אז ל-3 מכוניות, כולל שלך, הפנסים הקדמיים מייצרים הצללה דינאמית). זה פיצ'ר יחודי ל-, וכבד מאוד על ה-CPU וה-GPU.

אם תורידו אותו ל-0 זה לא יראה פחות טוב מקונסולה והביצועים ישתפרו פלאים, במיוחד בלילה)

EvilSt!ng

שים לב למה שהוא אמר, יכול להיות ש VEHICLE DENSITY שלך ממש על נמוך ולכן אתה לא יכול למצוא אף .

בין כה וכה, כן, הVEHICLE DENSITY נורא משפיע על המשחק וזה כבר הוכח, אז לא כדאי שיהיה הכי גבוה.

לגבי הShadow Density, ביום לא ראיתי הבדל ממשי בגם בגרפיקה וגם בFPS בין 0 ל16, אבל בלילה זה כבר עשה לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...