מחפש נייד לצרכי גרפיקה, תקציב 6500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד לצרכי גרפיקה, תקציב 6500 ש"ח

darkspell

Recommended Posts

כוונתי ב"אפילו" הייתה בתחום בעיית הגרעון של מסכי מגע פסיביים שלא קיימת במסכים רגילים או בכל ה-Tablets. אפילו ביחס למסכים אחרים שסובלים מגרעון המסך של ה- לא הלהיב אותי. הוא מאד מגורען והשילוב עם הברק הגבוה מחמיר את המצב.

בתחום זוויות הצפייה אתה צודק ש-Tablets רבים מצטיינים בהרבה על פני מחשבים אחרים ו"אפילו" לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על השרשור המתארך, מקווה שאני לא מציק, אבל יש שינוי של התקציב ברגע האחרון... גיליתי עוד 450$ שקיבלתי מזמן מסבתא ששכבו בארון ושכחתי מהם בכלל.

אז אני לא רוצה לשרוף את כל התקציב על מחשב לגיימרים שסתם לא ינצל את היכולות שלו, אבל עכשיו אתם יכולים להיות יותר חופשיים בהצעות שלכם ולעזור לי למצוא את הפרטנר הצמוד שלי לשלוש-ארבע שנים הקרובות.

אז על מה מחליטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תוספת כזו לתקציב אתה יכול להשתדרג משמעותית.

אפשר להשקיע את הכסף באיכות בניה טובה ורזולוציה יותר טובה עם מסך מאט, לדוגמא:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400-led.htm

אמנם ב-14.1" אבל נותן רזולוציה יותר גבוהה כך שסה"כ שטח העבודה יהיה יותר גדול. איכות בניה טובה מאד ועם כרטיס מסך נפרד. אין S-Video

יש אותו גם ב-15.4" במחיר יותר גבוה ובלי כרטיס מסך נפרד (בתקציב שלך)

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6500.htm

ה-R500 של לנובו הוא אפשרות ביניים טובה גם כן, האיכות טובה והמחיר נמוך יותר וניתן להשיג אותו ברזולוציה גבוהה. לא ניתן להשיג אותו עם כרטיס מסך נפרד.

אם אתה לא רוצה לנצל את כל התקציב הזה או להשקיע באיכות הבניה אתה פשוט יכול ללכת על מחשב צרכני דומה ל-1537 או ל- dv5 ולהשקיע את הכסף ברזולוציה גבוהה יותר.

*טוב, ראיתי עכשיו ששינית את התקציב ל-6500, אני המלצתי על בסיס תקציב של 7000-7500 ש"ח כך שה-E6400/6500 פחות רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני סגור על ה-Dell studio 1535 LED, מצוייד בכרטיס חיצוני ATI Mobility Radeon HD 3450 with 256MB hyper memmory ורזולוציית מסך גבוהה - 1400X900. רוב הסיכויים שאני אגדיל לו את הזיכרון ל-4GB בשביל שימושיות לטווח הארוך (כדאי ?).

האם ניתן להתקין עליו XP או חובה לעבור לויסטה כדי לנצל את יכולות המחשב ?

http://www.notebookclub.co.il/prod-studio-1535-led.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חובה להגדיל את הזכרון ל-4gb דווקא עכשיו, זה דבר שניתן להוסיף בכל שלב בקלות. כמו כן, אם אתה כן רוצה להרחיב את הזכרון ל-4gb עכשיו או בעתיד ממש אין סיבה לרכוש את זה במעמד הקניה כי זה כמעט תמיד הרבה יותר יקר מרכישה בנפרד (לדוגמא, NotebookClub גובים כמעט 700 שקל על הרחבה ל-4gb בעוד שקניה עצמאית של 4gb של זכרון תעלה בין 350-400 שקל).

כמו כן, בשביל לנצל 4gb של זכרון יש צורך במערכת הפעלה של 64bit.

אפשר להתקין עליו אך תצטרך ללקט את הדרייברים בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, עדיין לא קניתי את המחשב (הפיקדון שחסכתי בו נפתח רק ב-19 לחודש), בינתיים אני רק בוחן עוד ועוד אופציות...

נתקלתי בדגם GX620 של MSI, לפי המפרט הוא עושה רושם של מחשב סופר מעולה, אבל החשש הוא בנוגע לחברה לא כ"כ מוכרת, ובעיקר עם

ה"אמא ואבא" שלו, היבואן, אייבורי, האם זה הגיוני שמחשב עם מפרט כזה עולה רק 5500 ש"ח (6000 ש"ח בשדרוג ל-4G) ? האם שווה לי לקחת את הסיכון ולקנות מחברה בעלת אופי מפוקפק ? ועוד דבר... כשדיברתי עם נציג המכירות הוא הזכיר שהזכרונות הם של חברת "סאון", מישהו מכיר ?

CPU

Type Intel® Centrino® 2 Processor Technology

Speed 2.4G

Front-side Bus 1066 MHz

Cache 3MB

Operating System

Operating System Windows Vista® Home Premium

LCD

Size 15.4"

Type WSXGA+ / Glare

Resolution 1680 x 1050

Chipset

Chipset PM45+ICH9-M

Graphics

GPU (Graphic Accelerator) NVIDIA® GeForce9600M GT

Video Memory 512MB DDR2 VRAM

Graphic Type PCI Express

Audio

Audio HD Audio quality, Dolby Digital Live

Speaker 2 Speakers (2W)

System Memory

Spec 1GB x 2 DDR2 667/800

Max Memory Supported 4GB

HDD

HD Capacity 320GB

HD Interface SATA

Optical Drive

Optical Drive Type Super Multi

Communication

Modem 56K

LAN 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet

WLAN Built-in 802.11b/g/n WLAN Card

Bluetooth Yes

Supplemental Drive

Card Reader 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro)

Finger Print Reader No

Webcam Resolution

Webcam 2.0 MP Webcam

I/O Port

USB USB2.0 Port X 2

ESATA/USB Combo X 1

IEEE 1394 1

Video Port Graphics Card Output (15-pin, D-Sub) X 1, HDMI X 1

Audio Port Mic-in X 1, Line-in x 1, Headphone X 1

Expansion Slots

Card Slot PCI Express Card X 1

TV Tuner No

AC Adaptor

AC Power Adaptor Output: 19V DC, 90W

/Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal

Battery

Battery Pack Li-ion 6 cells (standard) / 9 cells (optional)

Physical Spec

Dimension 374 (L) x 246 (W) x 26.8-35.5 (H) mm

Weight 5.6 lbs.

Accessory

Carry Bag Gaming Backpack

קישור לדגם באתר החברה: http://www.msimobile.com/DetailPage.aspx?model=GX620-038US

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן כבר מדובר בכרטיס מסך הרבה יותר חזק שלא נשמע שממש יש לך בו צורך, זה יהיה מיותר למדי וחיי הסולה יהיו זוועה כתוצאה מזה.

מבחינת אייבורי, אין מה להוסיף הרבה. נשמע שאתה כבר יודע מי הם ומה המוניטין שלהם, אם אתה מעוניין לקחת את הסיכון או לא זה שיקול אישי שלך, אף אחד לא יכול להגיד לך אם זה "שווה" או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן כבר מדובר בכרטיס מסך הרבה יותר חזק שלא נשמע שממש יש לך בו צורך, זה יהיה מיותר למדי וחיי הסולה יהיו זוועה כתוצאה מזה.

מבחינת אייבורי, אין מה להוסיף הרבה. נשמע שאתה כבר יודע מי הם ומה המוניטין שלהם, אם אתה מעוניין לקחת את הסיכון או לא זה שיקול אישי שלך, אף אחד לא יכול להגיד לך אם זה "שווה" או לא.

חיי סוללה זה פקטור שפחות חשוב לי בקנייה, אני סבור שאת רוב העבודה אני אעשה במקומות שבהם תהיה לי אפשרות חיבור לחשמל, והעובדה שהכרטיס מסך חזק

היא מעולה לדעתי כיוון שאפילו אם אני לא מתעסק עם גרפיקה "כבדה" כרגע, זה יחסוך לי שידרוג במידה ואני כן אתחיל להתעסק בזה.

המחיר עצמו מאוד מפתה, כך שאם בשורה התחתונה אני אבין שזה מחשב מעולה, אז חבל לפספס אותו בגלל היבואן המושמץ, מה גם שאני מאוד שומר על כל מוצר אלקטרוני שברשותי כך שמנסיון העבר אני לא כ"כ בטוח שאני אצטרך את השירותים של אייבורי יותר מדי, והסניף הקרוב שלהם נמצא 5 דק' ממני, אז להרים צעקות במידת הצורך גם לא תהיה בעיה.

מה שחשוב לי לדעת זה מה המעמד של ? אמינים ? בעיות מוכרות כלשהן עם הניידים שלהם ? ומה לגבי ה"סאון" שהזכרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...