איך אתה אוהב את האוכל שלך/ביגוד/תרופות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה אוהב את האוכל שלך/ביגוד/תרופות?

rikus

Recommended Posts

במקרים שצוינו כאן, אני מסכים, אסור לקנות מוצרים סיניים זולים, אותם קונים מתוך קמצנות בד"כ, חברות ללא שם, שממש לא אכפת להן ממוניטין, הרי תמיד יהיו פראיירים וקמצנים שיקנו את זה.

אני דיברתי בעיקר על מוצרים מחברות גדולות עם שם ומוניטין, שבגלל חיסכון בעלויות מייצרות באסיה, אבל כן שומרות על סטנדרטים באיכות של מוצריהן וכן חשוב להן מה חושבים עליהן הצרכנים באירופה/ארה"ב ומנסות ליצור מוצרים "ירוקים" יותר (מן הסתם לא בגלל שאכפת להן מאקלוגיה אלה בגלל שמוצרים "ירוקים" אהובים יותר על קבוצות מסוימות).

אבל זה שמוצר מסויים שמיוצר בגרמניה יותר איכותי ממוצר שמיוצר באסיה מעצם היותו מיוצר בגרמניה לא נכון, כי אפשר גם לשמור על סטנדרטים של איכות בנייה גבוהה גם בסין (עוד פעם, אני לא מדבר על מוצרים סינים זולים ללא שם).

אתה כנראה חי באיזשהוא סוג של פנטזיה. יצרן שומר על סטנדרטים ועל תקנים עושה זאת מתוך שיקול פיננסי בלבד. אם יצרן מייצר בגרמניה הוא חייב לשמור על אלף ואחד תקנים והוא שומר עליהים רק כי זה יהיה זול יותר מאשר לשלם את הקנסות שהוא ישלם אם לא ישמור על התקנים. בסין פשוט אין תקנים, מה שנותן לייצרן לגיטימציה לייצר מוצרים באיכות נמוכה משמעותית.

גם אם הקמצנות שלנו הפכה את סין למעצמה כמו שהיא היום, בין אם כל המוצרים ביו מיוצרים בסין או ביפן, זבל זה זבל ולא משנה איפה הוא מיוצר. זה שרובו מרוכז בסין זה לא אשמתה.

אבל כן, בתור המדינה המייצרת מספר 1 סין כן חייבת לקחת אחריות על מה שמיוצר אצלה.

אתה סותר את עצמך. מצד אחד סין לא אשמה ומצד שני היא צריכה לקחת אחריות על מה שמיוצר אצלה ? אם כך, למה אנחנו לא רואים צעצועים בשני שקלים תוצרת יפן נמכרים בשווקים העירוניים ? איזה יצרן לא-סיני מרשה לעצמו למכור עטים, בגדים, מוצרי , צעצועים, מוצרי אלקטרוניקה ועוד שלל מוצרים בשקלים בודדים ?

כמובן שסין אשמה!!! איזה עוד מקום יציב (יחסית) בעולם יש, שלו חסרים כל כך הרבה סטנדרטים, כללים ותקנים ? ונוסף על הכל, השלטון הוא דיקטטורי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה ההבדל בין זה לבין נמר שטורף איילה? *הולך לאכול שניצל*

האיילה מספקת צורך של הנמר. גם להכניס לובסטר חי לתוך מים רותחים מספק צורך מסויים. ולהעיף עז מצוק מספק צורך מסויים. *הולכך לאכול שוווארמה* וכן אני יודע שעכשיו 2 בבוקר אבל אני מת על השווארמה שאמא מכינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמרו את זה בסרט שיש פחות התעללות בבעלי חיים ככל שהתקציב והאכיפה של הפיקוח גדולים יותר, כלומר לא לכל אחד יש תקציב לאקדח ווקום שהורג במכה אחת למוח, הנקודה היא שהצרכן שולט בכל הדברים האלה, כרגע נצפו בדיון הזה 683 צפיות, כלומר אם אין פה ספירה כפולה,יש כאן כמעט 700 אנשים שמבינים שיש להם את השליטה בהתעללות הזאת, ע"י מיתון של הקניה של האוכל שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיילה מספקת צורך של הנמר. גם להכניס לובסטר חי לתוך מים רותחים מספק צורך מסויים. ולהעיף עז מצוק מספק צורך מסויים. *הולכך לאכול שוווארמה* וכן אני יודע שעכשיו 2 בבוקר אבל אני מת על השווארמה שאמא מכינה.

טוב אז אני ילך לאנוס כמה ילדות קטנות כי זה מספק את הצורך שלי...

קיצר, תפסיק להיות מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן. אם זה הצורך שלך אתה מוזמן ללכת ולעשות זאת. אבל הצורך שלי ושל רוב החברה זה לשים אותך בכלא. ושם יהיה סופך במוקדם או במאוחר.

נ.ב.

מדוע אתה קורא לי מטומטם? משום שהדעה שלי על המציאות שונה משלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך נסביר לך?

אתה אוכל שווארמה כשזה טעים לך בלי לחשוב בכלל מה עבר על החיות עד שהן הגיעו למצב הזה שלך-אם היית רואה את הסרט במלואו לא היית עונה תשובה כזו מזלזלת בחיים שאותם אתה צורך בשקיקה.

אם אונס היה משתלם כלכלית העולם היה נראה אחרת, והיו גם תשובות כמו שלך על אונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שלא אכפת לך ולרוב העולם, מה אכפת לך מאיזה חיה שהתעללו בה וכל הדם שלה השפריץ עד שהיא נחנקה, או מאיזה חיה שפשטו את העור שלה שהיא חיה ונשארה לדמם למוות?

למי אכפת ממשהו? החזק שורד. ואתה ההוכחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שהחלש יישרוד?

אותי הרבה יותר מפחיד שהמצב יהיה כמו ב-Idiocracy, מאשר חיות שנטבחות לשם מאכל.

גם יש את עמק השווה, אני לא לובש פרוות ומוצרי עור וגם לא מתכוון, הנעליים שלי כולן עשויות

גומי סינטטי(שאיזה ילד סיני סבל בשביל לייצר, חס וחלילה שאיזה פרה תמות).

אני גם לא אוכל כבד אווז וגם אותי הזוויע כשראיתי שועל בסרטון שפשטו לו את העור

בעודו בחיים, אבל כמו שנאמר כאן כבר יש מקרי קיצור ולא חסר מקרי אכזריות

בעולם, יש מספיק.

זה לא אומר שאני אפסיק לאכול בשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדיזם פוגע בחיות

חיות הן חלק מכדור הארץ

האדם הוא גם חלק מכדור הארץ

הסדיזם יפגע גם באדם

אותו אחד שפושט את העור של החיה בעודה בחיים יעשה זאת גם לך ו / או לחשבון הבנק שלך ו / או למשאבים של כדור הארץ

אם הוא מסוגל להשאר אדיש למראה סבל שכזה הוא גם נשאר אדיש למראה זיהום שנישפך לנחל או סתם להעיף את עטיפת הסטיק מהמכונית או להשליך בטריה לזבל ולא לפח המיועד לה וכן הלאה - אכזריות לחיות היא אכזריות לסביבה ואכזריות לסביבה היא אכזריות לעצמנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפטים של "ככה עולם עובד" ויש כאן 700 אנשים שמסכימים שזה לא בסדר מה שקורה בעולם, זה לא אומר לך ש-700 איש יכולים לשנות משהו אחד קטן? תארו לכם שכל העולם היה רואה את הסרט הזה, כחלק מחינוך בני אדם? לא יודע מה יעבוד עדיין, אבל לפחות שאנשים ידעו-הבורות זה הנשק הכי טוב למי שרוצה לקחת ממך כסף-פשוט על חשבון עוול לאחרים. להגיד אני לא יודע מה לעשות זה שונה מלהסכים עם המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכזריות לחיות היא אכזריות לסביבה ואכזריות לסביבה היא אכזריות לעצמנו .

אכזריות לחיות היא אכזריות לסביבה? אני לא בטוח שהמשפט הזה נכון בהכרח.

אם אני מגדל עכשיו 10000 פרות ושוחט אותם, מה זה מזיק לסביבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...