איך אתה אוהב את האוכל שלך/ביגוד/תרופות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה אוהב את האוכל שלך/ביגוד/תרופות?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלוהים ישמור, זו פשוט זוועה.

אני לא נוהגת לראות סרטים כאלה כי אני כאחת שכן אוהבת , זה יישאר אצלי בראש כמה ימים אחר כך.

אני לא מסוגלת לראות דברים כאלה.

כואב ככל שיהיה, שום-דבר לא ימנע את זה, בני אדם היו וישארו כאלה.

לא הייתי צריכה לראות את זה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט קשה

שכל אדם בעל מודעות מינימלית איננו צריך לצפות בו

מצחיק שרק אלו שאינם צריכים לצפות בדברים כאלו - בסופו של דבר עושים זאת

ואלו שהכי הרבה צריכים את החינוך הזה - אינם צופים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין זה לבין נמר שטורף איילה? *הולך לאכול שניצל*

נו באמת, אתה רציני?

הטורף עושה את זה כי הוא חייב לעשות את זה בשביל לשרוד.

בני-האדם סתם אוהבים לירות בכלבים ולראות אותם בורחים ואז לירות עוד פעם סתם בשביל הכיף,

או סתם ליזרוק לבנה ענקית על הראש של הפרה המסכנה [כמו שרואים בסרט].

אנשים כמוך מגעילים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין זה לבין נמר שטורף איילה? *הולך לאכול שניצל*

תקשיב ידידי החוכמולוג, ובאמת שאני לא אוהב לדבר בצורה כזאת לאנשים אבל לשמוע מילות חוכמה שכאלה אפילו אחרי שראית את הסרט (ואני בהחלט מקווה שבאמת ראית אותו ואתה לא מגיב חס וחלילה מבלי שאתה יודע במה מדובר) קצת מוציא אותי מדעתי.

ולתשובה לשאלה שלך, אז פשוט מאוד, ההדבל הוא שאנחנו מזמן הפרנו את האיזון הטבעי של שרשרת המזון מזמן! ואנחנו רחוקים שנות אור מלנהוג באותה "מוסריות" בה נוהג נמר שטורף איילה. (למקרה שלא הבנת, נמר הורג בחנק מהיר את החיה כמעט מיד, ולא מתעלל בה ובטח שלא משחק איתה במלחמת שוורים לשם בידור וכסף).

סרט מומלץ הוא סרט בשם אינסטינקט, של אנטוני הופקינס, בו הוא אומר שפעם האדם הרג מספיק בשביל לאכול, ואת השאר הוא לבש, ובאשר לאדמה, הוא השתמש במספיק כדי לעבד לצורכו, ואז הגיעו אותם אנשים הוא מכנה "שודדים". אני מניח שאת העיקרון הבנתם.

בכל מקרה, מעניין לדעת כמה אנשים מאלה שראו את הסרט הרגישו איזושהי שנאה לאנושות או שנהנו דווקא מהקטע בו החיות נקמו או לוחמי שוורים נפצעו.

הסרט איום ונורא, אבל כל מי שהיה כאן מספיק זמן בפורום ידע כבר איך הדיון הזה יתנהל. יהיו לנו את ההומניים, הריאליים, הלכאורה ריאליים, והזייני שכל שיהיו חייבים לבלוט בצורה כזו או אחרת ע"י זיון שכל או התנגדות מיותרת וחסרת פואנטה למה שנאמר, ועוד אחרים כגון בדרנים, כאלה שיגידו "ממחר אני צמחוני" ועוד כמה. ככה שאם אף אחד כאן לא ינסה איכשהו ללמוד משהו ולשנות משהו בעצמו, ולא חושב שישנם הרבה כאלה, הדיון הזה מיותר מלחתחילה.

לצערנו ולשמחתנו כאחד, לאדם יש זיכרון קצר, זה למה אנחנו יכולים עדיין להמשיך בחיינו אחרי דברים נוראיים שקורים, אך זו גם הסיבה שאנחנו מתעלמים ויושבים בחיבוק ידיים למראה אחרים. כמו שאמרה Tanya כמה תגובות מעליי: "אני לא נוהגת לראות סרטים כאלה כי אני כאחת שכן אוהבת , זה יישאר אצלי בראש כמה ימים אחר כך." ואכן, אחרי כמה הימים הכל יישכח והכאב או המעט הזדהות שהיו יעלמו אף הם. ואת זאת אני כמובן אומר בהערכה רבה לאותה בחורה אוהבת מאחר וגם אני נמנה עם אותם "אוהבי בעלי חיים" ואני בהחלט מעריך ומוקיר כאלה, אך רק מציין תכונה אנושית.

על כל פנים, אם אתם רוצים להגיב כאן, כדי שזה יהיה פחות בזבוז זמן, שלי, שלכם, שלכן, ושל העולם, תחשבו, תרגישות ותאזנו בין השניים, כשהכי חשוב פשוט אל תתחכמו יתר על המידה. אבל זה כבר בקשה מוגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקפנות היא לא השיטה

הבן אדם שאל שאלה לגיטימית וטיבעית

פעם אחת ראיתי אחד מסתובב עם חולצה שהכיתוב שלה היה : " התולעים הולכים לאכול אותי - בינתיים אני אוכל בשר "

הנושא הוא לא אם לא לאכול בשר , אלא בדיוק הנקודה של האיזון הטיבעי שלא לדבר על האנשויות וההומניות הנובעת מזה שכל היצורים על כדור הארץ הם חלקים של השלם .

זה העיניין לא צימחונות או ויגניזם .

בטבע חיות אוכלות ונאכלות

האלמנט שהאדם הכניס הוא דבר שמעבר לטבע - קרי חוסר איזון .

אז למה לכם להתנהג באותו חוסר איזון שאתם יוצאים כל כך נגדו אל המשתמש ששאל את השאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקפנות היא לא השיטה

הבן אדם שאל שאלה לגיטימית וטיבעית

פעם אחת ראיתי אחד מסתובב עם חולצה שהכיתוב שלה היה : " התולעים הולכים לאכול אותי - בינתיים אני אוכל בשר "

הנושא הוא לא אם לא לאכול בשר , אלא בדיוק הנקודה של האיזון הטיבעי שלא לדבר על האנשויות וההומניות הנובעת מזה שכל היצורים על כדור הארץ הם חלקים של השלם .

זה העיניין לא צימחונות או ויגניזם .

בטבע חיות אוכלות ונאכלות

האלמנט שהאדם הכניס הוא דבר שמעבר לטבע - קרי חוסר איזון .

אז למה לכם להתנהג באותו חוסר איזון שאתם יוצאים כל כך נגדו אל המשתמש ששאל את השאלה ?

אם הבנתי אותך אתה אומר ש-Gnome תקף את החכמולוג, אז אני לא מסכימה איתך.

הבנאדם הגיע וכתב שורה נורא מזלזלת שקשורה לנושא נורא כואב.

אני מסכימה עם Gnome בכל מילה, רק שאני לא הייתי משקיעה כל כך בחוכמולוגים מהסוג שמצאנו פה כי זה חסר טעם להסביר להם.

אני עוד הייתי מתייחסת אליו ברצינות אם הוא לא היה רושם את הקטע עם השניצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם דעתך אבל חושב שברגע שהוא נכנס ושאל - זה העיקר - לא ההיתחסות שלו כפי שהיא נתפסה על ידי מישהו אחר .

השניצל הוא לגיטימי -

את יודעת מה - אולי את צודקת , כי זו בדיוק הבעיה - ( לדעתי ) לא האכילת בשר וגידול חיות מחמד וכו' - אלא הסיגנון שזה נעשה - יכול להיות שאת צודקת .

אישית אני מעדיף את הסיגנון של התשובה שלי ( עדיין ) כי אני לא מאבד את הדעה שלי לרגש ( המוצדק ) שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך אתה אומר ש-Gnome תקף את החכמולוג, אז אני לא מסכימה איתך.

הבנאדם הגיע וכתב שורה נורא מזלזלת שקשורה לנושא נורא כואב.

אני מסכימה עם Gnome בכל מילה, רק שאני לא הייתי משקיעה כל כך בחוכמולוגים מהסוג שמצאנו פה כי זה חסר טעם להסביר להם.

אני עוד הייתי מתייחסת אליו ברצינות אם הוא לא היה רושם את הקטע עם השניצל.

בדיוק!

אבל לצערי יהיו באשכול צעיר זה עוד חוכמולוגים רבים (מנסיון), והדיון יפוך אפילו חסר פואנטה (עד כדי שהתגובות יגרמו לייאוש וכאב יותר מהתופעה עצמה כמעט) או שיעסוק בנושאים שונים לקראת הדף ה-11 או ה-20 שלו, לכן אני לא חושב שאני אשתתף בו יותר מדי.

אבל אתה צדקת בחלק גדול מהדברים שאמרת עכביש בכביש, ואת הנושא אתה כנראה מבין, אבל לא ייתכן שלא הבחנת בנימה מזלזלת ומתחכמת בטון של אותו שואל. אם את השאלה הוא שאל באמת ברצינות ובתמימות מוחלטת (של ילד בן 8 למשל), אז אני מתנצל. אבל זה נושא שפחות קשור לדיון לדעתי.

דיון פורה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלה שבכותרת, אני אוהב את האוכל שלי עם בשרים שונים, מפרות, עופות, חזירים ועוד.. וגם מוצרים שבאים מהחי כמו ביצים וחלב.

את הביגוד, אני לא חובב בגדי עור, לא מוצא את זה יפה או מיוחד.

את התרופות אני מעדיף שיבדקו קודם על , שמושפעים מהתרופה באופן דומה, על מנת למנוע פגיעה בבני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשר זה רצ .... טעים

אוקיי לא משנה מה תעשו אנחנו עדיין צרכים לאכול אוקיי

אז נכון שיש משוגעים שיורים בחיות לכיף או זוריקים אותן מצוקים (כמו בסרטון של הערבים ) רק כי זה מצחיק

אבל הרוב המוחלת אוכל כי הוא צריך לאכול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מומלץ הוא סרט בשם אינסטינקט, של אנטוני הופקינס, בו הוא אומר שפעם האדם הרג מספיק בשביל לאכול, ואת השאר הוא לבש, ובאשר לאדמה, הוא השתמש במספיק כדי לעבד לצורכו, ואז הגיעו אותם אנשים הוא מכנה "שודדים". אני מניח שאת העיקרון הבנתם.

אז מבחינה מוסרית, הבעיה שלך היא שאני לאו דווקא אוכל בשר,

אלא שאני לא צד אותו בכמויות פרופורציונאליות.

מה שכן, אני כן צד בכמות הפרופורציונאלית לי.

זה שהציד שלי מתבטא בללכת לסופר ולקנות עוף, זה שונה?

הרי לפני עשרות אלפי שנים הייתי תופס את העוף ורוצח אותו,

אז זה בסדר.

אבל זה שהיום אני עושה זאת בדרך אחרת, דרך אלפי תהליכי משק

זה לא בסדר?

:screwy:

זה שיש אנשים שמתאכזרים לחיות בצורה חסרת פרופורציות, יש גם אנשים

שעושים את זה לאנשים אחרים וזה בכלל לא אומר שאני ביום אחד צריך

לעבור לאכול טופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם אלו שצריכים לאכול זו שהם אינם מודעים למה שהם אוכלים ומה הנזק המצטבר כתוצאה מיזה - מספיק אם נגיד אנטיביטיקה או אולי זרחן אורגני ( בירקות ) או סתם זיהום מקורות המיים , שלא לדבר על כריתת יערות ( לצורך גידולים חקלאיים כגון: עצי קפה והגרוע מכל - פרות ) .

אין מחלוקת על הצורך לאכול , השאלה היא : מה אתה אוכל ואיך הוא מגודל ( מגיע אליך לצלחת ) .

האם תאכל משהו שאתה יודע שהוא רע עבורך ?

הנושא של האוכל הוא רחב יותר מבשר וכו' ונוגע ישירות לאקולוגיה .זה שבן אדם יכול לכוון את היצרנים לסיגנון גידול האוכל המועדף עליו - זו הכוונה - לאו דווקא מה בתפריט ( שזו העדפה אישית של טעם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...