האם קיימת תוכנה המדמה את הסוני?? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת תוכנה המדמה את הסוני??

slrr

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא. לפס2 יש כמה תכונות שממש קשה לשחזר באמולציה. כל מיני יכולות חומרה מובנות שפשוט לא קיימת מקבילה במחשב בכלל ולגרום למחשב לייצר אפקט דומה לוקח כמות מחשבים אסטרונומית

אני יודע שאתה צודק קראתי על זה קצת פעם.. אבל אני לא מבין למה, אם צריך כמות מחשבים אסטרונומית בשביל לשחזר את זה באמולציה, למה הPS2 מפיק גרפיקה ברמה כל כך נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאתה צודק קראתי על זה קצת פעם.. אבל אני לא מבין למה, אם צריך כמות מחשבים אסטרונומית בשביל לשחזר את זה באמולציה, למה הPS2 מפיק גרפיקה ברמה כל כך נמוכה?

גם מבחינת חומרה וגם מבחינת תוכנה הPS2 מאוד שונה מהPC

מה שזה אומר בפועל שצריך לעשות אמולציה לתוכנה \למעבד \ולמעבד הגרפי וזה לא דבר פשוט

במיוחד שאין לכותבי האמולטורים את הכלים והתוכנות שיש לסוני ובנוסף זה על בסיס התנדבות

אם הייתה רוצה בטח היה מזמן אמולטור טוב לPS2 כמובן שאין לה אינטרסט כזה

MS לדוגמה עשתה מהר מאוד אמולטור של XBOX1 לXBOX360 למרות שגם שם יש שינוים גדולים בחומרה

בקיצור זה היום הרבה פחות עניין של כוח חישוב ויותר עניין של ידע ומקצוענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תקראו את השורה השניה.

ברגע שייפרצו כזה דבר יהיה אפשר להוריד אותו ברשת בחינם והמכירות של הקונסולה של ושל האימולטור יצנחו למטה למטה.

והמשפט "אחי, צרוב לי 2" יהיה מאוד שכיח בקרב הערסים.

הרעיון היה מושלם במקום שבו אין Warez ופריצות בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירות הקונסולה גם ככה בקאנטים. בנוסף פריצות נפוצות רק בארץ. קח למשל את האקסבוקס. אם MS ימכרו אמולטור בשבילו זו דרך מצויינת להאריך קצת את חיי המכשיר, אחרי שבחנויות הוא מת מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם שזה סוני ? היא לא תוציא אמולטור על הקבר המת שלה (בד"כ כל פורמט שהם מוציאים בעצמם הם דואגים להיות מקובעים בלי להשקיב לרחשי השוק, ראו ערך מינידיסק עם ATRAC וכל נושא ה כדוגמאות).

גם לכתוב אמולטור, גם אם זה אחד רשמי, יקח מלא זמן ומלא כח אדם (איכותי) שבטח יעדיפו להקצות אותו לדברים אחרים. ולא נשכח בסוף שאמולטור זה בעייתי מאוד, כי בניגוד לפרוייקט חינמי שנכתב ע"י קבוצה של אנשים, פה יצטרכו לוודא שהוא עומד בדרישות חומרה מחמירות, ככה שהדרישות שלו יהיו די כנראה יותר גבוהות ממשחקים שיוצאים היום בשביל שיהיה אפשר לשחק בו ברמה שרגילים בקנוסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה צריך "מחשב על" אם יוציאו אמולטור משלהם

אבל אין להם אינטרס כזה כמו שלנינטנדו אין אינטרס לפתוח VC גם למחשב

סוני היום מנסה לדחוף את הPSP והPS3 וחלק מהמשחקים למכשירים האלו לא מגיע למחשב

ואם יהיה אמולטור לPS2 גימרים יוכלו לשחק במשחקים כמו GOW1-2 \GT \ועוד הרבה ויוכלו לדחות את הקניה

של הPS3 או הPSP

וזה מה שמבדיל חברה כמו מMS בXBOX1 רוב המשחקים הנחשבים יצאו לPC וזה קורה גם בXBOX360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערכתי כל מחשב גנרי שנמכר היום יש לו מספיק כוח להריץ אמולציה יעילה של PS2

העניין זה שהאמולטור עצמו צריך להיות טוב

ומה שיש היום פשוט לא יעיל מבחינת ניצול משבים ותאימות

and we care because ?

יפה שיש לך ניסיון בכתיבת אמולטרים שאתה מדבר בביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...