האם קיימת תוכנה המדמה את הסוני?? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת תוכנה המדמה את הסוני??

slrr

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד פעם למרות שזה מעצבן אנשים כחובב אמולטורים אין מה לעשות בדור ה128 ביט מפתחי האמולטורים שגם ככה עובדים בהתנדבות ולא באופן מסודר

איחרו את הרכבת

לפני שמשחקי PS2 יראו מיושנים כמו משחקי PS1\N64 היום אם אתם ממש רוצים קונים PS2 משומש כולל ...

אם לא תחכו שנה -שנתיים ואולי יותר ואולי שהמשיח יגיע יצאו אמולטורים טובים לPS2\גימקיוב \וXBOX1

אני לא חושב שבכלל כדאי היום להתקרב לקונסולה מתה שיצאה מלפני 7 שנים לפחות..לא הייתי משלם על זה אפילו 400 ש''ח אין מה לעשות עם זה.

זה מזכיר לי שאת המשחקים של PS1 לא היה בכלל בעיה להריץ אפילו עם III מיושן,

למה עם PS2 זה שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איחרו את הרכבת? אמולטורים תמיד באים אחרי שהקונסולה מתה וקבורה באבק. גם היום אמולטורים לפס1 וN64 לא מסוגלים להריץ את כל המשחקים בלי בעיות.

כל אמולטור לגופו

למי שלא רוצה לקנות משחקים מהVC של אמולטורים לSNES\מגדריבר \ועוד יכולים לעזור גם היום

לDS יש כמה אמולטורים נחמדים שיכולים להריץ משחקים מסוימים כולל NSMB באופן שחיק בהחלט והקונסולה הזאת פורחת היום

לאומת זאת בגלל סגנון רוב המשחקים הנחשבים בקונסולות ה128 ביט הזמן שלוקח להם להתישן מהיר יותר לדעתי

שיחקתי הרבה בPS2 שהיה לי ואני משחק בהרבה משחקי גימקיוב על הWII

ואין מה לעשות רובם לא מספיק טובים יחסית להיום ככה שבעוד שנתיים בכלל

סתם לדוגמה מי רוצה לשחק בDMC1-3 שיש את DMC4 למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל אני תמיד יאהב לשחק במשחק טוב לא משנה מלפני כמה זמן הוא יצא.

אם היה לי PS2 הייתי משחק ב- DMC1 קודם ואז ב-DMC2,DMC3,DMC4

לפי הסדר יותר טוב אפשר להבין את העלילה ואת המשחק יותר טוב..

ובכלל יש עוד מלא משחקים ישנים שאני אוהב לשחק כמו SOLDIER OF FORTUNE MAX PAYNE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש משחקים שמזדקנים יפה ויש כאלו שלא

אני עדיין משחק בהרבה משחקים ישנים שיצאו לגימקיוב ורובם לא הזדקנו טוב

אין מה לעשות זה המצב

בדור ה16 ביט בגלל הסגנון אז הרבה משחקים הזדקנו מצוין וטובים גם היום

ב32\64 ביט וב128 ביט הרבה לא הזדקנו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי PS2 הייתי משחק ב- DMC1 קודם ואז ב-DMC2,DMC3,DMC4

DMC בכלל לא הולכים "לפי הסדר", אז זו דוגמה גרועה מאוד....

אמיולייטורים למחשב- רק של ישנות, פועל ב 100% בלי בעיות מוזרות למיניהם, ושומר על חווית המשחק (כל עוד יש לכם קונטרולר כלשהו, לא משנה איזה. מקלדת זה מעאפן)

רק באסה שאין שום דרך להעביר תוכן מקלטת משחק למחשב, יש לי פה קרטרג'ים של NES ו SNES שקיבלתי מאנשים, אבל שום דרך להפעיל אותן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש משחקים שמזדקנים יפה ויש כאלו שלא

אני עדיין משחק בהרבה משחקים ישנים שיצאו לגימקיוב ורובם לא הזדקנו טוב

אין מה לעשות זה המצב

בדור ה16 ביט בגלל הסגנון אז הרבה משחקים הזדקנו מצוין וטובים גם היום

ב32\64 ביט וב128 ביט הרבה לא הזדקנו טוב

ממתי יש 128 BIT??

שמעתי שקרסיס תומך ב-64 BIT רוב המשחקים הם 32 BIT לא?

טוב עכשיו יצא לי לחשוב על משחק ישן שסיימתי לא מזמן FINAL FANTASY VII,גרפיקה הכי גרועה שאפשר לדמיין אבל משחקיות וסיפור הכי טוב שיש :xyxthumbs:

עוד מישהו מכיר את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי זה לא קשור לדיון ? האמולטרים עצמם חוקיים מאוד, לעומת זאת, הורדה של ROM/BIOS שמוגן בזכויות יוצרים לא.

מצד שני אמולטורים שצריכים (אהמ אהמ אמולטור של הסוני אהמ) לא חוקי כי בכל מקרה אתה חייב להשיג אותו בצורה לא חוקית (אחרת לא תשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר יש אימולטורים לPS1 וPS2 הם חוקיים לגמרי וכדי לשחק אתה אמור להוריד את הBIOS של המכשיר שיש ברשותך ולשחק במשחקים שקנית עבור הקונסולה.

לא יכלתי אפילו לשחק בFF7, אחרי כמה שעות עיצוב הדמויות וכמות הפוליגונים המצומצמת עשו לי ממש כואב בעיין. אני מעדיף לשחק במשחקי 16 ביט שעדיין נראים לדעתי סבירים, ומזדקנים יותר טוב ממשחקי PS1 לדוגמת FF7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, האמולטור עצמו חוקי לגמרי, אתה יכול להוריד את הקוד, לקמפל, להריץ, לעשות מה שאתה רוצה (ועובדה גם שסוני, וכל החברות האלו לא הולכות נגד האמולטורים עצמם). יש מטרה להצקות שלך חוץ מלהספים את הדיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק... הריי זה קצת כמו צורב... צורבים יש בכל מקום וזה חוקי לגמריי אף אחד לא אומר לך לא לצרוב.

ועכשיו לנושא,

אני יודע שאימולטורים של N64 ושל PS1 יכולים היום להריץ כמעת את כל המשחקים... זה אני יודע כי אני חובב אימולטורים בעצמי.

בקשר לPS2, האמת היא שגם אימולטור שלו יש לי..

קודם צריך לטעון משחק... ואז להתאים את הפלאינים ואת ההגדרות לפי סוג המשחק כדיי להתאים את המהירות והאיכות שלו לחומרה שלך...

כמו שציינתי בעמוד הקודם, עם 8600GT למשל חלק מהמשחקים עבדו לי יותר טוב מהHD4850...

לצערי החומרה שנדרשת באימולטור PS2 היא חומרה שהיא ממש גיימינג היום בשל הפלאגאינים הלא בשלים :-\

הריי שכדיי לדמות PS2 חומרה של P4 עם GF6200 יכולה טכנית לעשות את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. לפס2 יש כמה תכונות שממש קשה לשחזר באמולציה. כל מיני יכולות חומרה מובנות שפשוט לא קיימת מקבילה במחשב בכלל ולגרום למחשב לייצר אפקט דומה לוקח כמות מחשבים אסטרונומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...