Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב תראו אני שלב אחרי השלב שאתה בתוך המטוס....

יש לי משימה לפוצץ הספקה רפואית או משהו כזה בקיצור הוא אומר לי לפוצץ אותה שאני צריך ללחוץ על 5 ואז לזרוק עליה את הפצצה אבל כשאני זורק אותה ומפוצץ לא קוראה כלום(גם כשאני מניח אותה הסימן הזהב לא נעלם אלה נישאר שם) וכשאני חוזר לפצצה להניח אחת אני שומע צליל שהוא לקח משהו והוא בעצם לקח את הפצצה שפוצצתי מקודם?

מה זה עוד באג דפוק ואני צריך להתחיל את השלב שוב או שאני עושה משהו לא נכון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו!! אני ו 2 חברים סיימנו עכשיו משחק ברשת במוד של הזומבים.. זה היה כזה חייה! אין דברים כאלה.. בחיים שלא לא היה לי כיף ככה במולטי..

מי שמשחק בזה אני מציע לעשות פה איזה מן תחרות קטנה של סקורים ושלב הכי גבוה שהגעתם.. אני ו 2 חברים הגענו היום לשלב 16 - זה היה אחד המטורפים

אני (SAGI בתמונה למטה) לקחתי דרך הקופסא שמגרילה חפצים את "הנשק חייזרים" - ככה אני וחברים שלי קוראים לזה.. זה הנשק שהורג את הזומבים בירייה אחת.

פשוט חיסלתי אותם בלי סוף וזה היה כזה מטורף.. בשלב 16 2 החברים מתו ונשארתי לבד.. נגמרו הכדורים והכל נגמר.. בקיצור אני ממליץ לכולם להתחיל לשחק ואני אפילו מזמין את כולם להיכנס ל HAMACHI לסרבר ROHLFOH והסיסמא היא 12331. נעשה פה מלא משחקים ובקיצור יהיה קטלני..

עידכון..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי רוצה לראות במולטי של המשחק התקדמות הרבה יותר איטית של הדרגות.

או לחלופין ריבוי דרגות על מנת להאריך את קצב העליה בהן.

בכל אופן, חברי הטוב שבגולה כבר חורש על המולטי יומיים ואם הוא אומר שהמולטי חזק אז אני רגוע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו אני שלב אחרי השלב שאתה בתוך המטוס....

יש לי משימה לפוצץ הספקה רפואית או משהו כזה בקיצור הוא אומר לי לפוצץ אותה שאני צריך ללחוץ על 5 ואז לזרוק עליה את הפצצה אבל כשאני זורק אותה ומפוצץ לא קוראה כלום(גם כשאני מניח אותה הסימן הזהב לא נעלם אלה נישאר שם) וכשאני חוזר לפצצה להניח אחת אני שומע צליל שהוא לקח משהו והוא בעצם לקח את הפצצה שפוצצתי מקודם?

מה זה עוד באג דפוק ואני צריך להתחיל את השלב שוב או שאני עושה משהו לא נכון....

אם אני לא טועה בשלב,

אתה צריך לזרוק את הפצצה לבונקר ליד הסימן הזהב ולפוצץ אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי רוצה לראות במולטי של המשחק התקדמות הרבה יותר איטית של הדרגות.

או לחלופין ריבוי דרגות על מנת להאריך את קצב העליה בהן.

בכל אופן, חברי הטוב שבגולה כבר חורש על המולטי יומיים ואם הוא אומר שהמולטי חזק אז אני רגוע ;)

איך הם יכולים לעשות ריבוי דרגות יותר ממה שקיים במשחק כרגע, הרי יש מספר מוגבל של דרגות בצבא האמריקני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בשלב,

אתה צריך לזרוק את הפצצה לבונקר ליד הסימן הזהב ולפוצץ אותו...

כןן חחחח הסימן זהב זה למלות פצצות :\

לא יודע למה אבל לפעמים אני נכנס למשחק שאני לא שומע מה שאומרים בקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...