הודעת שגיאה לפני שהמחשב עלה.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה לפני שהמחשב עלה..

גליטו

Recommended Posts

שלום לכולם ..

לפני שהמחשב עולה הוא רושם לי :

Express Gate Error Code 8C000002

ואז עובד כרגיל ולפני שהמחשב נכבה גם רושם לי משהו ולא מחכה שאעשה אישור או משהו ואז נכבה ..

מישהו יודע מה הבעיה ?

התקנתי את הדיסק של הדרייבירים

המחשב חדש וזה היה מהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם של אסוס?

Express Gate זה השם של הלינוקס המובנה בלוח אם כדי לעשות משימות מהירות בזמן בוט קצר.

תנסה לבטל אותו בביוס אם אין לך שימוש בו.

מה רשום בכיבוי מחשב?

תתן לנו פרטים ואני אחליט לאן להעביר את הדיון כי לתוכנה הוא בטוח לא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bios=basic input/output system רכיב תוכנתי שיושב בשבב ROM על הלוח אם שלך ואחראי על שליטה של רכיבי חומרה ופיצ'רים של הלוח אם.

http://en.wikipedia.org/wiki/BIOS

תפתח את החוברת של הלוח אם ותתחיל לקורא שם לגבי השימוש בו.

אני מעביר את הדיון לפורום , לוחות-אם וזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא הביוס?

הביוס הוא תוכנה שעולה מיד עם הדלקת הלוח, הרבה לפני מערכת ההפעלה שלכם. התפקיד שלו הוא לאתחל את כל החומרה (זיהוי המעבד, הזיכרון, כיוון התדרים והמתחים, כיוון כל החומרה בהתאם לאופציות שבחרתם ב-CMOS Setup ובסופו של דבר לבצע אתחול של מערכת ההפעלה). בלי ביוס תקין המחשב לא יפעל, הוא יכול להידלק חשמלית אבל לא יקרה שום דבר מעבר לזה (מסך שחור, אין תגובה כמו גוף לאחר שהמוח מת מוות קליני).

הביוס נמצא על גבי שבב בלוח האם, שבב זה ניתן לתכנות ובאופן זה ניתן להחליף את הביוס.

לינוקס - היא מערכת הפעלה כמו שיש לנו וינדוס , אבל מה שמיוחד זה שלינוקס היא מערכת הפעלה עם קוד פתוח , מה זה אומר ? זה אומר שכל מי שרוצה להשיג את הקוד , יכול לקחת ולשנות מה שבא לו וליצור מערכת הפעלה , מה החיסרון שלא כל התוכנות פועלות על לינוקס וגם לא כל המשחקים..

Express Gate - Linux OS bootup that allows you to enjoy instant access to commonly used functions like accessing the Internet, VoIP, and Web emailing without entering the OS.

כלומר זה מעין מערכת הפעלה של לינקוס קטנה שמאפשרת לגלוש באינטרנט ולבדוק מיילים ולשליחה מסרים מיידים בלי שתהיה מערכת הפעלה (מתכוונים לגירסאות מלאות כמו וינדוס ולינקוס )

הפיתרון לבעיה הוא להיכנס לביוס ע"י מקש DEL או DELETE או F2 או F10 (ברוב המקרים זה DEL או DELETE אותו דבר) ושמה אתה צריך לבטל את הEXPRESS GATE הזה

אתה צריך לראות בחוברת של הלוח M אם אין לך , תיכנס לאתר של היצרן של הלוח M ותוריד את הMANUAL

אם אתה לא יודע איך להשיג את השם של היצרן של הלוח ואת הדגם

תוריד את זה :

http://www.lavalys.com:8081/everestultimate460.exe

ושם תראה את שם הלוח ואת הדגם..

ותעשה מה שאמרתי לך למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...