איך זה שאין מתחרים לאייבורי מחשבים ??? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה שאין מתחרים לאייבורי מחשבים ???

omerpaz

Recommended Posts

אף אחד לא הכריח אותכם באייבורי לקנות תספק הגנרי הזה. הם כולה שמים במפרט תספק הזה לא טוב לכם? תבקשו ספק אחר יש להם את כל הספקים שקיימים בשוק.

כשאני אני קניתי אצלם מחשב הציעו לי תספק הזה ישר אמרתי לא תודה והחליפו לי אותו בשנייה לספק של חברה אמינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שהם חברה של אנשים שבאמת רוצים לקדם את שוק ה- בארץ, בניגוד לחברות אחרות שמנהלים חזירים שמנים שרק מחפשים איך לסחוט מהלקוח יותר ויותר אחוזים ממחיר המוצר. כל הכבוד להם!

אגב, בגלל זה החברות הכושלות האחרות מנסות להפיץ שמועות על איכות החברה.

אם זה היה רק חברות אחרות זה היה מוצדק מה שאתה אומר, אבל ברגע שיש לי ניסיון אישי דפוק איתם, ולעוד הרבה אנשים אחרים, שהם לא שייכים לחברות אחרות, זה אומר משהו...

רוב המוצרים שלהם, מקבלים אחריות במעבדה שלהם, כלומר הם בעצמם יכולים להחליט אם זה תקול או לא, ולפי זה להחליט איך לתקן/להחליף/לפצות.

מה שאומר, שמוצרים שבעקרון מקבלים אחריות דרך היבואן הרישמי, לא בהכרח עובד בצורה זהה אצלם...

ותחשבו לבד למה זה ככה, יש מספיק סיפורים עליהם, ומאחר כל סיפור יש קצת אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק זו רק דוגמא אחת. מה עם כרטיס מסך של גיגאבייט שהחלפתי פעמיים? מה עם זיכרונות של OCZ שהחלפתי פעמיים? הארדדיסק של WD שהחלפתי שם?

לוח אם של שגם החלפתי?

רק המעבד(פנטיום D) לא החלפתי עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק זו רק דוגמא אחת. מה עם כרטיס מסך של גיגאבייט שהחלפתי פעמיים? מה עם זיכרונות של OCZ שהחלפתי פעמיים? הארדדיסק של WD שהחלפתי שם?

לוח אם של שגם החלפתי?

רק המעבד(פנטיום D) לא החלפתי עדיין.

מחשבים עם רכיבי חומרה של אותם יצרנים נמכרים גם בחנות אחרות.

איך אתה מגיע למסקנה שהבעיה היא באייבורי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בקיץ האחרון נוספו שני הסניפים יחד (KSP ו אייבורי ) לעיר חדרה הם במרחק של חצי קילומטר אחד מהשני

אני תמיד מבקר קודם באייבורי בגלל נסיון של מימוש אחריות שיותר קל אצלהם אבל שאני מחפש מוצר לרוב אין במלאי - תמיד צריך להזמין אז..

אני קונה בKSP רק בגלל שיש להם כמעט תמיד הכל במלאי בסניף המקומי ואפשר לבדוק לפי האתר וזה מתעדכן בזמן אמת.

בנוגע למחירים : שניהם רשתות ענק הכי גדולות בישראל וקונות חומרה בכמויות של אלפים - זה כמו להשוות רשת ארצית לחנות מכולת מקומית :שתייה דגנים או קפה במכולת שלייד הבית עולים 40 אחוז יותר מהסופרמרקט המקומי..

(עוד דבר : בKSP המחיר הוא למזומן בלבד ובאשראי הכל עולה יותר - באייבורי המחיר נשאר אותו דבר חוץ מתשלומים)

ובנוגע לחלקים גנריים : בשתי הרשתות יש מבחר גדול של מותגים שונים וחלקים איכותיים רק צריך לבקש

בנוגע לתלונות על שירות : לכל עסק יש אחוז של מגרעות, תלונות, נסיון רע - אם בחנות קטנה אחוז בודד של תלונות שווה לעשרות אנשים - ברשת עצומה אחוז בודד של תלונות שווה לאלפי אנשים - כי ברשתות עצומות כאלה קונים מאות אלפי אנשים. ותמיד יהיו בעיות.

ולכותרת הפוסט - יש עוד עשרות חנויות מחשבים בחדרה כולל את באג וכולל מבחר חנויות של מחשבים.

והמלצה : אם אתם קונים ברשתות כאלה תנסו להגיע בשעות שאין עומס כי כמו בבנק, קופת חולים, דואר, סופר, התורות שם ארוכים בשעות של אחרי עבודה

ואפשר לחכות שעה "בכייף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שקניתי מחשב לי ולבת שלי ויצאתי עם קניה של מעל 7000 שקל אני רוצה לומר לכם

מי שעניו בראשו שלא ידרוך במקום הזה שנקרא אייבורי !!!!

במיוחד הסניף באשדוד

תנסו ותראו כמה לקוחות שם צועקים על השרות הגרוע מאוד שמקבלים שם

כשאתה קונה אין בעיה תמיד מחייכים אלייך

אבל שאתה אמור לאסוף את המוצר ורואה שלא קיבלת את כול מה שאתה אמור לקבל אתה צריך להיתקשר לסוכן שעשה לך את ההזמנה ולא המנהל שם שאחראי על השרות לקוחות.

ועוד משהוא תנסו לשוחח עם המנהל שנימצא בסניף הזה כנראה שאין כי לאחר 3 אנשים שצועקים המנהל לא מודע מה קורה בחוץ ממש עצוב

מי שרוצה להיות איתי בקשר אשמח להראות לו מה קניתי שם ועוד פרטים

shemi30@walla.co.il

לפעמים שווה את השקט הנפשי הזה בשביל כמה שקלים

שמי מאשדוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שקניתי מחשב לי ולבת שלי ויצאתי עם קניה של מעל 7000 שקל אני רוצה לומר לכם

מי שעניו בראשו שלא ידרוך במקום הזה שנקרא אייבורי !!!!

במיוחד הסניף באשדוד

תנסו ותראו כמה לקוחות שם צועקים על השרות הגרוע מאוד שמקבלים שם

כשאתה קונה אין בעיה תמיד מחייכים אלייך

אבל שאתה אמור לאסוף את המוצר ורואה שלא קיבלת את כול מה שאתה אמור לקבל אתה צריך להיתקשר לסוכן שעשה לך את ההזמנה ולא המנהל שם שאחראי על השרות לקוחות.

ועוד משהוא תנסו לשוחח עם המנהל שנימצא בסניף הזה כנראה שאין כי לאחר 3 אנשים שצועקים המנהל לא מודע מה קורה בחוץ ממש עצוב

מי שרוצה להיות איתי בקשר אשמח להראות לו מה קניתי שם ועוד פרטים

shemi30@walla.co.il

לפעמים שווה את השקט הנפשי הזה בשביל כמה שקלים

שמי מאשדוד

ומה תאמר על זה:

http://www.ivory.co.il/prizes.asp

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה איך אתם יודעים ש - ezcool זה ספק גנרי?

הספקים האלה מיצרים על ידי jsp tech כמו שספקים של חברות אחרות מורכבים על הקווים שלהם

מה שכן הספקים לא איכותים אבל לשימוש ביתי הם מספיקים אבל הם לא ג'נרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תאמר על זה:

http://www.ivory.co.il/prizes.asp

?

0. סקר של ידיעות אחרונות? - אייבורי היא מפרסמת גדולה בו

1. בפרטים של הסקר הזה 50 אחוז בכלל לא יודעים או לא מבינים (זה מה שרשום בסקר)

2. בתמונה יש את שר החקלאות שלום שמחון מגיש את הפרס לסמנכ"ל אייבורי (מוזר לא?) - וכתבו עליו קצת בגלובס

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000395007&fid=2&nl=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך מה אני עברתי על עצמי

וחוץ מזה מה זה משקף????

שיש בשוק רק את באג ועוד 2 חברות לא ידועות

ממש ירוד הסקר הזה

תפתח בגוגל ותראה כמה תלונות יש על השרות

הכול טוב מאוד כול עוד אתה לא חוזר לחנות אבל אני מבטיח לך שאם תצתרך אותם אתה תבין מה אני אומר כאן

אני הבעתי את דעתי כול אחד יעשה מה שברוחו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אין מתחרים לאייבורי"?

אייבורי חיים על השדרוגים שעושים למפרטי העיתון שלהם, על לדחוף דברים בנוסף למה שיש שם.

קחו מפרט טוב מחלקים טובים, בנו אותו במקום אחד, בנו אותו באייבורי, ותראו שההפרש לא עולה על 300 שקל- גג (במפרט של 4500 שקל בערך)

הנסיון האישי שלי עם אייבורי נוראי, הנסיון של עוד 3 אנשים שאני מכיר מהיישוב שלי עוד גרוע יותר, וההמלצה האישית שלי לכולכם היא להוסיף את העוד גרוש ורבע בשביל השקט הנפשי.

לגבי "לוח של זה לוח של אסוס", בהחלט כן. אבל מצד שני, לוח Retail זה לא לוח White box

למה שאנשים קונים שם רק מדי פעם הם מקבלים את כל הקופסאות של הרכיבים?

*רמז- זה לא בגלל שבאייבורי חושבים שהקופסאות יהיו כבדות ללקוח המסכן.

אני לא מציין את זה כעובדה, אלא כשמועה עם מקורות מפה ומשם שלאט לאט מקבלת ביסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שאין לי מושג למה אנשים מלכלכים על KSP.

כבר כמה שנים שאני קונה מהם מחשבים וחלקים, ורק בשנה האחרונה קניתי מהם שלושה מחשבים מוכנים ממפרט (להורים ולדודים לאינטרנט וכאלה), אני ואחי קנינו , ובנוסף קניתי גם חלקים להרכבה עצמית של עוד 4 מחשבים.

אף פעם לא עשו לי בעיות עם החלפה של מוצר פגום (ספק + כ.מסך).

ומה גם, כשקניתי את הנייד שלי קיבלתי אותו עם כרטיס WIFI של ATHROS במקום שהיה רשום במפרט. אחרי שהתקנתי מערכת הפעלה וראיתי שהדרייברים של לא מתאימים, פתחתי ת'מחשב וראיתי שמוקתן כרטיס של ATHEROS. בגלל שקניתי את המחשב לקראת שעות סגירה נאלצתי לשוב לחנות אחרי יום, ואחרי הסבר קצר למוכר על הפאשלה בכרטיס הוא ישר הרים טלפון לספק. כשראיתי שהשיחה שלהם סתם מתארכת ביקשתי לדבר עם הספק בעצמי, קיבלתי את הטלפון ואחרי יותר מדי זי*%י שכל ממנהל השיווק שלהם התפרצתי עליו ואחרי דקה הבטיח לי שאקבל כרטיס של כמו שרשום במפרט. אחרי יומיים שלושה קיבלתי טלפון מKSP, אמרו שהכרטיס הגיע והחליפו לי תוך כמה דקות בלי בילבולי מוח. למזלי גרתי באותה התקופה 5 דק' מהחנות אז לא נגרם שום נזק.

בקיצור, מהניסיון האישי שלי איתם. אין על המחירים שלהם ואין על השירות (כמובן אחרי שאתה מתווכח קצת והם מבינים שאתה לא פראייר ומטומטם :o), אבל ככה זה בכל מקום במדינה הזאת.

אני נותן ציון 9 מתוך 10!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...