לוח סוקט 478 יזהה מעבד P4 סוקט זהה + מדריך/הוראות להחלפה + המלצה לגריז טרמי במק - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח סוקט 478 יזהה מעבד P4 סוקט זהה + מדריך/הוראות להחלפה + המלצה לגריז טרמי במק

ofirr

Recommended Posts

הסימון של הרכיב של אינטל לא עוזר, אנחנו יודעים שזה מערך שבבים מסוים של אינטל.

יש לך EVEREST? שאלתי מה מופיע בזיהוי של לוח האם. בדוק גם בתקציר (Summary) וגם בפירוט של זיהוי הלוח עצמו.

טרם נתת תשובה.

גם בענין השורה הכתובה של שורת ID STRING לא נתת תשובה. אפשר לראות אותה גם ב EVEREST.

ההנחה היא שזה בסדר כי מערך שבבים 865 צריך לתמוך במעבד כזה וגם העובדה

שמופיע תאריך די מתקדם של המערכת מצביעה על אפשרות שעידכנו ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה כתבתי איך האוורסט מזהה לי את הלוח, והודעה לפני קודמת שלי הזכרתי שזה מהאוורסט ולא מהביוס.

כדי לפשט את העניין צילמתי 2 תמונות (תצוגה של האוורסט - לוח אם, הביוס)

http://img390.imageshack.us/img390/3558/biosbi5.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/7525/mbbi4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לשורה הזו בהודעה הקודמת, המזכירה את האברסט. כעת ראיתי שוב ואני רואה שאין טעות בהעתקה של מחרוזת זיהוי הביוס.

עד עכשיו כל הנתונים מראים על סיכוי מצויין שניתן להשתמש במעבד שלך פרסקוט 3.0 ג'ה"צ.

זה על סמן הצ'יפ-סט ותאריך הביוס.

אין זיהוי מדויק של הלוח, למרות שכל הסימנים מראים על DFI אבל אין הכרזה חד משמעית על

דגם לוח מדויק וגם אין לוח שנראה כך באתר של DFI (עד כמה שהצלחתי לחפש לוחות עם הצ'יפ-סט הזה).

יתכן מאד שזה לוח שיוצר בעבור חברות "מדבקה" כלומר חברה שמוכרת בקופסה עם השם שלה.

המסקנה שלי - כדאי לנסות. כל הסיכויים שזה יעבוד בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא DFI זה לא הגיוני הם לא מיצרים סינקים לגשר הדרומי כאלה מגעילים ..

זה ניראה לי לוח ג'נרי לאללה

פותח התראד

פרק כבר את הלוח ותצלם תחפש משהו שליד הזכרונות או משהו באזור שרשום בלבן בגדול על הלוח

חייב להיות משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לשורה הזו בהודעה הקודמת, המזכירה את האברסט. כעת ראיתי שוב ואני רואה שאין טעות בהעתקה של מחרוזת זיהוי הביוס.

עד עכשיו כל הנתונים מראים על סיכוי מצויין שניתן להשתמש במעבד שלך פרסקוט 3.0 ג'ה"צ.

זה על סמן הצ'יפ-סט ותאריך הביוס.

אין זיהוי מדויק של הלוח, למרות שכל הסימנים מראים על DFI אבל אין הכרזה חד משמעית על

דגם לוח מדויק וגם אין לוח שנראה כך באתר של DFI (עד כמה שהצלחתי לחפש לוחות עם הצ'יפ-סט הזה).

יתכן מאד שזה לוח שיוצר בעבור חברות "מדבקה" כלומר חברה שמוכרת בקופסה עם השם שלה.

המסקנה שלי - כדאי לנסות. כל הסיכויים שזה יעבוד בסדר.

תודה רבה לך על העזרה כאן, אני אעדכן בהמשך.

אני גם מתכנן לשדרג את הזכרונות 256*2 ל512*2 או אפילו 1G*2 למרות שזה נראה לי יותר מדיי.

זה לא DFI זה לא הגיוני הם לא מיצרים סינקים לגשר הדרומי כאלה מגעילים ..

זה ניראה לי לוח ג'נרי לאללה

פותח התראד

פרק כבר את הלוח ותצלם תחפש משהו שליד הזכרונות או משהו באזור שרשום בלבן בגדול על הלוח

חייב להיות משהו

אבירם, זה לא הכרחי. וחוץ מי זה הלא קראת את הנושא ? כבר אמרתי שאני לא בקיא בתחום החומרה פירוק/הרכבה ולכן אין טעם לומר לי "פרק כבר"

לפני שצילמתי את הלוח, בדקתי ולא ראיתי אף שם של חברה או סימן זיהוי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי כמו גיגהבייט לא רק בגלל הצבע גם בגלל התוספות של ה- שבתקופה רק גיגהבייט התעסקו אם זה...

גם הסינק תואם לסינק שהיה לי על הציפסט שהיה לי AXP 1800+ ולוח של גיגהבייט... אותו סינק בדיוק של הציפסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי כמו גיגהבייט לא רק בגלל הצבע גם בגלל התוספות של ה-USB שבתקופה רק גיגהבייט התעסקו אם זה...

גם הסינק תואם לסינק שהיה לי על הציפסט שהיה לי AXP 1800+ ולוח של גיגהבייט... אותו סינק בדיוק של הציפסט...

לא, זה לא . לא קראת את השרשור מתחילתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אחד מהמחשבים אצלי הוא עם בדיוק כזה. לא כתוב עליו לפי מה שאני רואה כלום, אבל יש מדבקה על הPCI להל"ן 865GVSDA

חיפוש בגוגל הביא אותי ללוח סיני דומה שנראה על פניו עם אותם נתונים, אבל לא נראה בדיוק אותו הדבר, מה שמיד בולט שאין יציאת ישנה בלוח

שלי ושל אופיר.

מעבר לכל זה, רציתי לשאול את אופיר אם יש לו את הדרייבר של הVGA של הלוח הזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...