דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 262 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

יש לך כאן כשל לוגי קל, אתה מתכוון שהטענה(שקיימת אבולוציה, כלומר הוספת מידע חדש לגמרי לקוד הגנטי) הוכחה באופן בלתי ניתן לערעור כנכונה.

לא, התכוונתי שהטענה שמופיעה בסרטון ושאותה ציטטתי בהתחלה, שמעולם לא נצפה תהליך של הוספת מידע גנטי ע"י מוטאציות, הוכחה כשגויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי מספיק זמן או אנרגיה כדי לעסוק בכמה שהסרטון הזה מגוחך - רק אעיר שמהמעט שצפיתי (מס' דקות) כבר ניכר שיוצר הסרט:

1. אינו שולט היטב בעברית

2. אינו בקיא במיוחד במשמעויותיהם של המושגים "אקדמיה" או "ויכוח אקדמי" או "דיון" או "הוכחות" או "מדענים" או "מדע".

דוגמא מדבריו: "האתאיסט הוכיח שאינו מבין (ואני מצטט) שום דבר מהחיים שלו --- והנה מה שיש ל (ואני מצטט) מדענים אמיתיים לומר בנושא".

לאחר מכן הוא מציג סרטון עלום שבו ניתן לצפות בשיחה באנגלית של שני ברנשים שאין לצופה כל מושג מי הם.

הצופה אמור "להבין" - לכאורה - שבגלל ששני הג'נטלמנים הנ"ל מדברים אנגלית ומצולמים בוידאו - ואחד מהם לובש מעין חלוק או משהו בסגנון -- הם "מדענים". איפה שמם? איפה התואר שלהם? איפה ציון שמה של האקדמיה בה הם פועלים? וכי למה נחשוב שהאתאיסט יוצר הסרט הקודם "לא מבין כלום מהחיים שלו" ואילו דווקא שני הברנשים האלה - הם ה-"הוכחה" כביכול לכך שיוצר הסרטון צודק?

פארסה מגוחכת של ערס מצוי שפוחד מהמוות ולכן בוחר להאמין ב-"השם המלך" (או כל תואר ליצני אחר שניתן להדביק לאותו חבר דמיוני שכביכול "ברא את היקום כולו במעשה כשפים" - אבל גם מאוד איכפת לו מפתקים שמונחים באיזה קיר צדדי בפינה נידחת של הגלובוס (שמכנים אותו "הכותל" - ואגב אם זו לא עבודת אלילים ועבודת עץ-ואבן - אני לא יודע מה היא עבודת עץ ואבן...), ואיכפת לו גם מהזמן שעובר בין כל ארוחה חלבית ובין כל ארוחה בשרית של כל אחד מ-15 מליוני היהודים החיים בעולם...)

והעובדה שבחרת דווקא בסרטון הזה רוני - אינה מאירה אותך באור חיובי ממנו - אלא גרוע מכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך את הסירטונים האלה , הכל כבר הופרך בכתיבה -והקל ביותר זה דברים המוצגים מהתנ"ך.

אני מפרסם אותם רק בשביל ההומור [ הסיבה , זה בגלל שאותו אתאיסט לא משחק הוגן... הם מחפשים דברים שאין להם שום קשר לגוף הטענות וההוכחות של המדענים ומתעסקים בטפל... לדוגמא, הם יחפשו כל בדל של רפש על אותו מדען, אפילו שיהיה זה הדבר הכי שטותי, והכי לא קשור בעולם... - לכן גם בסירטון של המאמינים אין לפעמיים מקור ]

,אדם בשביל לבדוק דבר צריך מעבר מלצפות,כמו כן יש חומר שנותנים לאותו קריין [בכדי שיעלה.]

ואפשר לשאול [ שם ] במי מדובר [ למרות שאני כבר יודע ] ,אך מה ניתן להשיב לאדם שכלל לא מעוניין אף לשמוע- כלום .

גם האתאיסט לא מביא מקורות לדבריו .. ,אבל זה לא משנה לרוב האתאיסטים בני-הנוער ברגע שיש הומור -זה סירטון מנצח ונכון.

הטענות שלך מאוד חלשות [טענות ,לא אופן כתיבתך העברי ] ,המתאימות באמת לאדם בגיל נוער ושאף פעם לא למד את המקור ומדוע -אחרי שתלמד ותדע את זה תראה גם בוגר יותר, חבל.

טוב, איני צריך לחזור לעבר לאדם שהשבתי לכל דבריו והוא סגור בדעתו .

רק סיפורי אבולוציה הצגת ואף פעם לא הוכחה -כפי שביקשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפרסם אותם "רק בשביל ההומור"? באמת? האם מישהו פעם (מישהו אחד, כן? אני לא מבקש שתמנה 20) אמר לך שהסרטון הזה מצחיק אותו? בכנות

אני לא צריך את הסירטונים האלה , הכל כבר הופרך בכתיבה -והקל ביותר זה דברים המוצגים מהתנ"ך.

התנ"ך הוא ספר שנכתב בידי בני אדם בתקופת הברונזה, ורבים מסיפוריו הוכחו כבדיה מוחלטת (לדוגמא, יציאת מצרים, המבול וכיו"ב). לא מרשים במיוחד, בהתחשב בכך שאנחנו במאה ה-21.

הטענות שלך מאוד חלשות המתאימות באמת לאדם בגיל נוער ושאף פעם לא למד את המקור ומדוע

איזה "טענות" בדיוק טענתי - כביכול?

ומה יש לך מהנוער? האם "גיל" לדעתך קשור קשר ישיר לחוכמה? ומדוע אתה מנסה בכלל לנחש את גילי? למה אני צריך ללמוד על ספרי מיתולוגיה של היהדות? אתה למדת פעם את המיתולוגיה היוונית או הנוצרית? למה לא? "חבל"...

מה שכן אפשר לומר עליך לעומת זאת, שרמת העברית שבפיך מתאימה לילד בבית ספר יסודי - או עולה חדש

"הטענות שלך מאוד חלשות המתאימות" ----- מה פתאום תקעת כאן הא-הידיעה? מה היא שייכת? --- אולי רצית לומר: "הטענות שלך מאוד חלשות -- *פסיק* --- *הן* מתאימות ל..." וכו' וכו'...

או לדוגמא:

"אדם בגיל נוער" --- ביטוי זר שאין בו כל שימוש בשפה העברית. לא אומרים "גיל נוער" - אלא אומרים נער, או בן תשחורת, או צעיר או "בגיל הנעורים"...

או לדוגמא:

"מתאימות באמת לאדם בגיל נוער *ושאף פעם* " --- התכוונת לומר: "מתאימות לאדם בגיל נוער *פסיק* ---- שאף פעם...."

ו' החיבור כאן מיותרת

בתור אדם שלכאורה "בקיא במקורות" - אתה עושה עוול גדול לשפת הקודש של היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי קצת יותר מהסרטון הזה. כל ה"מדענים" שמופיעים שם הם בריאתנים, רובם אומרים זאת במפורש, כלומר מעצם הגדרתם אינם מדענים - מי שיש לו אמת מוחלטת אי אפשר לערער אודותיה אלא רק לחפש הוכחות לאמיתותה אינו מדען. מה שמוזר הוא שמדובר, לפי איכות הוידאו ובגדי ה"מדענים" בסרטונים משנות השבעים או השמונים המוקדמות.

בנוגע ליצירת מאובנים במבול: אם כל המאובנים נוצרו בתקופת זמן קצרה של כשנה, מדוע מוצאים אותם בשכבות? אם כל המאובנים הם של שחיו יחד, למה אנחנו מוצאים טרילוביטים רק בקמבריון, דינוזאורים רק במזוזואיקון ומיני הומו למיניהם רק מהמיוקן ומעלה? הרי אם כולם טבעו ביחד, כולם היו אמורים להיות באותן שכבות (שלא לדבר על כך שטרילוביטים הם שוכני מים, מבול לא אמור לגרום להם לטבוע...). איפה לעזאזל המאובנים של ארנבות בפרקמבריון?

בתקופת הדינוזאורים היו בעולם שגימדו כל חיה יבשתית שחיה כיום. איך "תאוריית" המבול מסבירה מדוע אין חיות גדולות כאלו כיום?

מאובנים עתיקים, למשל של דינוזאורים, הם פשוט אבן: כל החומר האורגני שהיה הוחלף במשקע גיר. חושב ששנה מתחת למים יכולה לגרום לזה? בבקשה, תוכיח. זה לא מסובך, כל מה שצריך זה גופה, כיסוי של אדמה, תא לחץ שידמה מאות מטרים של מים מעל ושנה אחת של סבלנות. חבל שאף "מדען" בריאתני לא ניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אדגיש משהו ממבטי.

*אם זה ככה : אז גם תומכי האבולוציה אינם מדענים, אלא מאמינים פאנטיים.

והרי ידוע שישנם גם מאמינים התומכים באבולוציה

[ בסוף הלינק. ויש לזכור אנו המאמינים היהודים אינם הולכים כדרך הרבה של טענותהם של בריאתניים נוצריים ].רוב האתאיסטים משתמשים באבולוציה בכדי להכחיש את מציאותו של בורא מתכנן על אף שאין שייכות.

*מה אם היו מראים סרטון משנות ה-40 של איינשטיין לדוגמא, לשנה אין שייכות .

*הסיבה העיקרית שלא הוסיפו את מקורם של אותם מדענים ,זה בגלל שאותו אתאיסט לא משחק משחק הוגן,הוא מחפש דברים שאין להם שום קשר לגוף הטענות וההוכחות של המדענים ומתעסק בטפל.לדוגמא, הוא יחפש כל בדל של רפש על אותו מדען, אפילו שיהיה זה הדבר הכי שטותי, והכי לא קשור בעולם [כפי שהצגתי לעיל ].

לכן אני מפרסם אותם בתור הומור ,כנגד אותו אתאיסט . אותי אישית זה מבדר, אבל זה כל השוני ביני לבין אתאיסט ממוצע ובעיקר נער ,את הסירטוני נגד שאר הנוער מקבלים כאמת מוחלטת בלי שום בדיקה מעצמם = הליצנות כוחה לדחות כל דבר ביקורת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מנסה לתקוף את NuBemet

And he's denied!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7X9lvvD9e_Y&feature=recentlik

:lol: :lol:

אדיר, NuBemet מספק את הסחורה כל פעם.

רוני - אני סקרן לדעת האם בעקבות סרטון התגובה אתה חוזר בך מדבריך?

התברר שאותם "נערים פוחזים אתאיסטים" אינטילגנטיים יותר מצבא הערסים שאתה תומך בו - ובכללו הערס העילג בסרטון שהבאת, וכן "הרב זמיר" בעצמו (מה בדיוק "רב" אצלו מלבד השקרים ועזות המצח, לא ברור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...