דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 261 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

^^^

:xyxthumbs:

רוני צר לי אבל נכתבו כאן תגובות מושקעות ורציניות לקישורים שהבאת, ולא התייחסת במאומה לאף אחת מהן רק צעקת: "ליצנות, זלזול"

מי שמזלזל פה בדיון ובאורחיו - זה רק אתה - בינתיים

:xyxthumbs:

בעצם מה שרוני כותב זה ככה (בתרגום חופשי, ללא טעויות כתיב, וללא בלבולי-שכל):

"אני מוכן להגיב לכל אחד, ואני גם עושה את זה, כל עוד יש לי תשובות ברורות לאותו אדם, וכל עוד אותו אדם מסכים איתי מההתחלה.

אם מישהו אינו מסכים איתי אני לא מגיב לו"

כלומר - רוני מנסה לשכנע רק את המשוכנעים כבר. פשוט ביזיון לתרבות הדיון באשר היא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הטרולרוני הוא יותר "תוכנה" מאשר טרול באמת

( אומנם הוא היה בא בצמוד לכמה טרולים הזויים משל עצמם , כאלו "חוזרים בתשובה טריים " מואריי עיניים , בתכלס חסרי מינימום ידע )

הוא אוגר במחשב שלו תשובות לשאלות האפיקורסים

הם מסתכלים על שאר האנשים כעל משהו שצריך "לכבוש" ולכן הם ( רוני ובלבלס ) מנתחים את השאלות שלכם בצורה מתודית ומוצאים שאלות שהן חוזרות על עצמן וממציאים להן תשוובת , אישית אני הפסקתי מיזמן לתת לו מידע אלא רק מוציא אותו אידיוט בהתאם למה שהוא פלט , נכון , כל אינטראקציה שלו עם השאר ( כולל אני ) הוא היחידי שיוצא מורווח מפני שכך הוא "מתחסן" וכפי שאתם רואים ( ומי שהוא ותיק יכול בהחלט לזכור ימים שהוא הטרולרוני היה מגיב לדברים שהיו מוטחים כנגדו ) הוא איננו מגיב למה שאיננו משרת אותו .

אישית אותי הוא לא לימד שום דבר חדש ואני בטוח שיש עוד כאלו שהוא בכלל לא לימד אותם אלא רק הראה להם כמה הכת שלו חולה מהיסוד ולאיזה חידלון היא מוליכה את הציבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רק בגלל שאתה מעוות, א' - איני דוס,ב' -כתבתי לאותם אתאיסטים - הכוונה שמזלזלים כמו בסירטון.

אני לא מעוות

אתה זה שמעוות , את דיברי משה אתה רק קורא לזה "הלכה"

את דוס כי אתה מצייג את הדוסים קרי הרבנים החרדים ותורתם .

אתה אתאיסט , אתה זה שאיננו מאמין באלוהים אלא ברבנים שלך אתה אינך מאמין שאלוהים יצר אותך ונמצא אצלך בפנים , אתה מאמין בדיבריי ההבל של הרבנים שלך רק בגלל שהם משרתים את השכל שלך , אלוהים אומר דברים שמשרתים את כולם ולא רק אותך ולכן אתה לא מאמין בו .

אתה בטח לא חושב באמת שאני נכנס לקישורים שלך , אני לא .

אמרתי לך רוני , אתה בחור חביב , רק הדברים שאתה עושה , נוראים , העולם הזה הוא עולם מעשי ומה שקובע הם המעשים , הרבנים שלך הם נוראים כי הם לא מפרשים טוב לעם על פי תורת משה , הם מפרשים טוב לרבנות על פי תורת משה , הרבנות היא טעות שהתפתחה בגלל השבר שחחל בעם ליפני מעט יותר מאלפיים שנה , הרבנות איננה פועלת לחבר את השבר / קרע .

הלוואי שהיית יכול לראות זאת , אז היית רואה שאני לא נגד אף אחד , אני נגד הדרך שהרבנים שלך מפעילים , יש רבנים טובים שפועלים מתוך אהבה ומתוך הבנה שאלוהים ברא הכל ואם יש משהו שהרבי הזה לא מבין ו / או לא עובד לפי דרכו , עדיין הוא מקבל , אתה מבין ? אתה ושכמותך אינם מקבלים מה שאינכם מבינים וזו הטעות שלכם , אתם אינכם מותירים מקופ ל"מופלא" למה שמעבר לבינתכם ולכן אתם מצמצמים את העולם לרק מה שאתם מבינים , שויין , אתה באמת תינוק שנשבה .

אתה רוני , אתה אינך בודק את ההחלטות שלך מאז כיתה ב' ונוהג בחוסר אחראיות משווע כלפי עצמך אתה , ( כן אני יודע שאתה בפנים חושב שאתה בודק , אבל אתה לא , אתה "מתחזק" אתה מתחזק בטעות שלך ולא בודק אותה ושוקל אותה , כל הדרך שלך זה לחפש צידוקים למה שהחלטת ולא לבדוק האם מה שהחלטת הוא נכון או לא ביחס למציאות , אתה עדיף להתכחש למציאות מאשר להתמודד עם האמיתות שלך , הבעיה היא שאתה משקר לעצמך ומשקר לאחרים ואתה יודע את זה רק מת מפחד שזה כך ולכן אתה ממשיך לשקר , בדיוק כמו הרבנים שלך , באמת אתה לא נבון מספיק להאמין שהינה הינה המשיח מגיע , אולי עכשיו , אולי עכשיו אולי עכשיו , כמה סרבן בן אדם יכול להיות , אני לא אומר שהינה הוא מגיע , אני אומר הוא כבר כאן , אתה רק צריך לקיים אותו , תן לזאב לגור עם הכבש בצורה המטפורית רוחנית ?, תראה כיצד הדעה שלך יכולה להתקיים עם דעה הפוכה של מישהו אחר בשקט ובשלווה ובשלום , תתחיל מעצמך ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצצתי בסרטון. כלומר אחרי כמה שניות קפצתי לאמצע. וזה חירטוט.

"האם אי פעם נצפה תהליך האביוגנזה" - לא. אז מה? האם אנחנו חייבים לראות משהו בעינינו כדי לדעת שהוא נכון? אם כן, האם אי פעם נצפתה בריאה ע"י אלוהים? האם אלוהים עצמו נצפה אי פעם?

"האם אי פעם נצפה תהליך של תוספת במידע הגנטי" - כן. חיידקי אי. קולי שפיתחו יכולת לעכל חומצת לימון במחקר מבוקר, מפוקח ושניתן לחזור עליו. ולזה, גבירותי ורבותי, קוראים מט. הטענה הזו הוכחה באופן בלתי ניתן לערעור כלא נכונה. זה לא אומר שהאבולוציה בהכרח נכונה, זה כן אומר שניתן להוסיף מידע גנטי לאורגניזם חי בתהליך טבעי של מוטציות וברירה טבעית. ועכשיו לשאלה הנגדית: האם אי פעם נצפה תהליך של בריאת בעל חי כלשהו ע"י אלוהים?

מכאן שלתאוריית האבולוציה יש יותר הוכחות מדעיות שראינו במו עינינו מאשר לטענה שאלוהים ברא הכל.

אז :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הזו הוכחה באופן בלתי ניתן לערעור כלא נכונה.

יש לך כאן כשל לוגי קל, אתה מתכוון שהטענה(שקיימת אבולוציה, כלומר הוספת מידע חדש לגמרי לקוד הגנטי) הוכחה באופן בלתי ניתן לערעור כנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ושוב הקשר בין אבולוציה לבין הטלר :kopfpatsch:

כנראה שזה מה שעושים כשאין מה לטעון.

"הרמן רושינג, אחד מידידיו של המנהיג הנאצי אדולף היטלר חיבר ספר על שיחותיו עם הטלר.

המובאות בספרו מתוך דבריו של הטלר, הנחשב לגדול האידאולוגים של המאה העשרים, חושפת את המגמתיות של האידאולוגיה. הטלר , הנחשב כאבי תורת הגזע, מודע כי הוא מודע לחלוטין לכך שבמובן המדעי לא קיים גזע כלל. כל רצונו הוא להרוס את המשטר הקיים ורק כדי להרוס את הנסיבות ההיסטוריות עליהן הוא מושתת, הוא זקוק להסבר המדעי של תורת הגזע...

השימוש של האידואולוגים במונחים מדעיים מציג את דבריהם כאמת מדעית ונצחית והופך, כביכול, את האידאולוגיה שלהם למוחלטת ובלתי מעורערת"

זה מתוך קטע שקראתי על אידיאולוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...