דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 260 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

חתיכת captcha יש לכם שם.

עילג, מבולבל ומכיל הרבה שגיאות וציטוטים מגמתיים שהוצאו מהקשרם.

בסעיף הראשון, למשל, בלס טוען שהאבולוציה אחראית לתורת הגזע הנאצית. בולשיט. הרי בשם הדת, כולל היהודית, בוצעו שורה של מעשי זוועה. האם הדת אחראית להם? גרמה להם? מה פתאום. תשאל את הדתי הממוצע (למשל רוני) והוא ישיב שהאנשים שביצעו זאת עיוותו את הדת. אז תנחשו מה התשובה בנוגע לאבולוציה ולתורת הגזע הנאצית.

בסעיף החמישי, בלס טוען שהדינוזאורים הם "התנינים הגדולים" מבראשית פרק א. כבר הראיתי יותר מפעם אחת שלפי הטקסט המפורש, התנינים הגדולים היו ימיים, הדינוזאורים לעומת זאת חיו חלקם בים וחלקם יבשה. התאור פשוט לא מתאים. שלא לדבר על כך שרוב הדינוזאורים לא היו גדולים כ"כ, אבל הענקיים מקבלים יותר יחסי ציבור, מה שמביא בורים לחשוב שכולם היו ענקיים.

טענה אחרת שלו היא שהם נכחדו במבול. רק שמיד הוא סותר את עצמו ומספר שדוד המלך פגש אחד שכזה. למי ששכח, המבול היה הרבה לפני הולדתו של דוד. בכל מקרה, הטענה שהדינוזאורים נכחדו כולם במבול לא רצינית. ראשית, לפי ספר בראשית נוח אסף לתיבה זוג מכל המינים. לא נציגים בודדים שמהם התפתחו השאר, כפי שבלס טוען במקומות אחרים, אלא זוג מכל מין ומין - וזה כתוב במפורש כמה פעמים. כלומר היו צריכים להיות נציגים של מיני הדינוזאורים בתיבה - אז למה הם נכחדו? בנוסף, חלק ממיני הדינוזאורים היו ימיים... למה שמבול יגרום להיכחדות יצורים שחיםי במים?

בסעיף השישי בלס מדבר על מספר הכוכבים. כבר טחנתי את זה כמה וכמה פעמים כאן, האחרונה ממש בשבועות האחרונים. גם אם איכשהו נקבל את מספר הכוכבים שהציג ריש לקיש, הרי שהמבנה הקוסמי שהוא הציג בבירור אינו נכון. בכמות אדירה כל כך של טקסט, ברור שפה ושם ימצאו תחזיות נכונות (או פחות שגויות מתחזיות אחרות, כמו במקרה של מספר הכוכבים). בתחילת השנה, כל מגיד עתידות מציג בגאווה את התחזיות שלו שהתממשו, גם אם חלק מהן בצורה שונה מאוד מכפי שחזה, אבל מתעלם מכך שרוב התחזיות שלו התבדו. כך גם עם ריש לקיש - לא רק שהוא טעה בגדול במספר הכוכבים, הוא גם הציג מבנים שלא היו ולא נבראו. לקחת רק חלק מהטענה שלו, שהיא פחות שגויה ממה שהיה ידוע באותה תקופה, ולהתעלם מהשאר כדי להראות על הידע האלוהי שהיה לו זה פשוט מגוחך.

בסעיף השביעי, בלס שואל מדוע הקופים לא נכחדו או התפתחו. ואין ברירה אלא לכתוב "נו, באמת". הקופים כן התפתחו, רק בכיוון אחר. הרי אין רק פתרון אחד לבעיית השרידה. זה בערך כמו לשאול מדוע יש רכבי שטח כשמכוניות ספורטיביות נוסעות הרבה יותר מהר. אולי בגלל שמכוניות ספורטיביות אמנם מהירות יותר על הכביש אבל לא מסוגלות לנסוע כשאין דרך? ורכבים מסחריים אמנם לא מהירים כמו רכבי ואין להם עבירות כמו לרכבי שטח, אבל יכולים לשאת הרבה יותר נוסעים או מטען? ומכוניות 'רגילות', שלא מהירות כמו רכבי , ללא עבירות כמו לרכבי שטח וללא יכולת נשיאה כמו לרכבים מסחריים, אבל במחיר נמוך בהרבה מהנ"ל? ובכל מקרה, הקופים בהחלט נכחדים בזכותנו/אשמתנו.

בסעיף התשיעי, בלס טוען ששיעור החמצן באוויר בעבר הוא בגדר השערה בלבד כיוון שאף אחד לא היה שם ומדד. וכאן שוב המקום לכתוב "נו באמת". הרי גם אף אחד לא ראה את בריאת העולם ע"י הקב"ה, אז גם זו השערה בלבד! האמת היא שאפשר לדעת כמה חמצן היה באוויר לפני שנים רבת ע"י מדידת כמות החמצן באוויר שנכלא בשכבות הקרח העמוקות שבקטבים. לא כל דבר חייבים ממש לראות בעיניים כדי לדעת שהתקיים.

בלס אומר שהטענה שהאדם מתאים לסביבה בגלל שהוא התפתח בסביבה הזו היא טענה מעגלית. לא נכון. הוא הופך סיבה ותוצאה כשהוא טוען ששום דבר לא מבטיח שבהינתן סביבה, יתפתח אדם. דווקא הטיעון שלו מעגלי. תחשבו על זה כך: מזגו מים לקערה. המים מתאימים את עצמם בדיות לצורת הקערה. האין זה מוכיח שיש אלוהים שתיכנן את צורת המים? הרי לו המיכל היה, למשל, בקבוק, ברור שהמים לא היו מתאימים: בסיס הקערה רחב יותר מבסיס הבקבוק וככל שעולים הקערה מתרחבת בעוד שהבקבוק שומר על קוטר אחיד על לקצהו, שם הוא בכלל מצטמצם. המים בצורתם הנוכחית בקערה בכלל לא היו יכולים להיכנס לבקבוק, עם הפיה הצרה שלו! ובכל זאת לא צריכה להיות לכם שום בעיה למזוג את המים מהקערה לבקבוק ולגלות שהצורה שלהם מתאימה בדיוק לזו של הבקבוק...

ישנם מקומות בעולם שבני האדם לא ישרדו בהם יותר ממספר שניות, אם בכלל. למשל עמוק באוקיאנוסים, שם הלחץ אדיר, אין אור בכלל, אין חמצן בצורה שאנחנו יכולים לנשום ואין חום. אבל עדיין יש שם חיים. כלומר שחיים יכולים להתקיים גם בתנאים שאינם מתאימים לבני האדם. מה שמוכיח שהטענה שהעובדה שאם העולם מתאים לבני האדם משמעו שהוא תוכנן כך פשוט לא נכונה.

בלס מהלל את יכולות האוזן והעין לנתח את המידע שמגיע אליהן. שטויות. נתקו את העצב האופטי ולא תוכלו לראות. העין לא מנתחת את המידע, היא מעבירה אותו למוח ושם הוא מנותח. רוצה לטעון שהמוח טוב יותר מכל מחשב שבנינו? בבקשה. זה בהחלט נכון לשורה של משימות. אבל יש לנו מצלמות שעולות בהרבה על העין החדה ביותר מכל בחינה שהיא ויש לנו מיקרופונים שעולים על האוזן החדה ביותר מכל בחינה שהיא.

אח"כ הוא מבלבל בנוגע למשקפיים. רוב האנשים הזקנים זקוקים למשקפי קריאה כי השרירים שממקדים את העדשות בעיניים מאבדים את היכולת שלהם להתמקד על עצמים קרובים עם הגיל. אין לזה שום קשר לאורח החיים המודרני. בעצם יש קשר אחד - בזכות אורח החיים המודרני אנשים יכולים להגיע לגיל המופלג בו הם זקוקים למשקפי קריאה...

המשקפיים יוצרים למרכיביהם מראה מכובד וחכם, מה שמוכיח תכנון? WTF? מה, בתקופת התורה כבר היו משקפיים?

בסעיף עשר (היחיד שאת הסרטון שלו ראיתי), בלס פשוט לא כותב לעניין. עצים נשירים לא משירים את עליהם בחורף כדי שיהיה לבני האדם יותר אור - הם משירים את עליהם כיוון שהעלים, שבהם העץ משתמש כדי להפוך אור שמש לאנרגיה שבה הוא יכול להשתמש, לא מקבלים מספיק אור וכך העלות שבהחזקתם עולה על התועלת שהם מביאים. לראיה, עצים ממשיכים להשיר את עליהם גם כשאין אף אדם בסביבה שיכול להנות מכך. מצד שני, ירוקי העד לא משירים את עליהם בסתיו גם אם הם מסתירים את האור להמוני בני אדם. הטענה שאלוהים פוקד על העצים להשיל את עליהם דווקא כשהם צריכים אותם לטובת בני האדם לא רצינית: לא רק שהם צריכים אותם פחות בחורף, לא רק שהם עושים זאת גם אם אין אף אדם באזור, ההסבר הזה לא לוקח בחשבון את ירוקי העד (וזה שהרב מזכיר את הביטוי, ועוד בהקשר הלא-נכון, לא פוטר אותו): למה ירוקי העד לא משירים את עליהם בסתיו? למה אלוהים נתן להם פטור? מה חטא מי שבאזורו יש עצים שאינם משירים את עליהם, שלא מגיע לו יותר אור בחורף? או לחליפין, איך ירוקי העד מצליחים להתעלם מהוראתו של האל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק שאלה אחת לי אליך: למה אתה חושב שרוני יטרח לקרוא את מה שכתבת? הרי הריכוז שלו לא מספיק ליותר משתיים-שלוש שורות... ומאותה הסיבה בדיוק אני בספק רב שהוא קרא בכלל את המאמר שהוא הביא בקישור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרולרוני הוא "שם הסופר" של בלבלן ששמו בלבלס .

הוא מנסה לצבור כוח על חשבון הטיפשות של אנשים .

הוא לא טורח להגיב ולהתיחס כי זה לא משרת את האינטרס הפרטי שלו .

ברור לגמרי שהטרולרוני מנסה למכור משהו ולקבל תמורת זה את התודעה של המאזין . (בפרטי , בפרטי )

אולי דוד המלך פגש את הדינוזאור של נוח ???

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוראים , כמובן שמי שעבר על כל המאמר יכול להבין את הפואנטה המרכזית המראה את עמדת האתאיסטים - במילה אחת על דרך הזילזול והלצנות [לא כלום -אך בגלל שזה רוב -נכתב כך ].

נראה אולי בלס יתייחס על דבריו שלו בעיקר בשביל הקוראים. על אף שהטענות קלות להפרכה .

טעימה:

דווקא הקטע של דוד המלך זה הכי קל :

http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=50360

"הושיעני מפי אריה ומקרני רמים , כב'.

"ספר תהילים מזמור כב, מסופר:

"אמר ר´ הונא בר אידי, בשעה שהיה דוד רועה את הצאן, הלך ומצא את הראם ישן במדבר, והיה סבור בו שהוא הר ועלה עליו, והיה רועה, ננער הראם ועמד, והיה דוד על קרניו, והיה גבוה עד השמים, באותה שעה אמר דוד רבונו של עולם אם אתה מורידני מן הראם הזה, אני בונה לך היכל של מאה אמה, כקרני ראם, יש אומרים לארכו מדדו, ויש אומרים לעיגולו מדדו". "

כמו כן נח הכניס לתיבה סוג אחד של ראם. שמסופר שזנבו יצא מהתיבה .

ככל הנראה מדובר אולי על כזה

כפי שמתואר זנבו הארוך וצווארו

הפסוק לא מציין רק את חיות הים, אלא את התנינים הגדולים והעופות .

בכל פורום שזה יתפרסם הרי כל אחד יכול להגיב בפורום של בלס -רק חברה שהנם מזלזלים ולא באים בשביל לשמוע אין מקום.

כרגיל ,הודעות עם זילזול/לצנות מראות על חיזוק של הצד האחר- תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוראים , כמובן שמי שעבר על כל המאמר יכול להבין את הפואנטה המרכזית המראה את עמדת האתאיסטים - במילה אחת על דרך הזילזול והלצנות [לא כלום -אך בגלל שזה רוב -נכתב כך ].

נראה אולי בלס יתייחס על דבריו שלו בעיקר בשביל הקוראים. על אף שהטענות קלות להפרכה .

דווקא הקטע של דוד המלך זה הכי קל :

http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=50360

"הושיעני מפי אריה ומקרני רמים , כב'.

"ספר תהילים מזמור כב, מסופר:

"אמר ר´ הונא בר אידי, בשעה שהיה דוד רועה את הצאן, הלך ומצא את הראם ישן במדבר, והיה סבור בו שהוא הר ועלה עליו, והיה רועה, ננער הראם ועמד, והיה דוד על קרניו, והיה גבוה עד השמים, באותה שעה אמר דוד רבונו של עולם אם אתה מורידני מן הראם הזה, אני בונה לך היכל של מאה אמה, כקרני ראם, יש אומרים לארכו מדדו, ויש אומרים לעיגולו מדדו". "

בכל פורום שזה יתפרסם הרי כל אחד יכול להגיב בפורום של בלס -רק לאתאיסטאים מזלזלים אין מקום.

כל הדיבורים על הזילזול הם דווקא בגלל שהדברים כל כך מגוחכים.

הוא חשב שהראם הוא הר ועלה עליו לרעות עם עיזים ?

ואז הראם הענק כמו הר התעורר והתנער ימינה ושמאלה, אבל דוד לא עף כי הוא אחז בקרניים של הראם הגדול כמו הר ואז היה גבוה עד השמיים.

אז בואו נגחך קצת על השטויות האלה.

חיה גדולה כמו הר שאפשר לעלות עליה ולרעות ? מה היה עליה עשב ? דוד לא ראה אותה ? היא לא נושמת ומשמיעה רעש אדיר ? הרי אם היו קיימים יצורים כאלה כולם היו מכירים וחוששים מהם.

חיה גדולה כמו הר מתנערת ימינה ושמאלה כמו כלב ודוד והכבשים לא עפים ?

איך בדיוק לחיה ענקית כמו הר יש קרניים כל כך קטנות וצמודות שאפשר לאחוז בהם ?

גבוה עד השמיים ? כבר הבנו שהכותב הפריז בדברים מעבר לכל פרופורציות...

זה גם נורא ילדותי, כמו שילד יאמר זה כזה! גדול (ויעשה עם הידיים תנועה רחבה).

ואז דוד אמר אם אתה מוריד אותי מהדבר הזה אני יבנה לך אולם אירועים ענק... 10000 מטר!!!

כאילו שאלוהים צריך משהו ואפשר לשחד אותו.

אלוהים אם תציל אותי אני יכין לך כריך רוסטביף גדול.

וכל מה שחכמי היהדות מצאו ראוי לדיון זה האם זה מאה אמה לאורכו או לעיגולו.

הרי ברור לכולם שלא היתה חיה גדולה כמו הר בארץ הקטנה שלנו לפני כמה עשרות דורות.

כדי שהיא תוכל להתקיים הרי היו צריכים להיות עוד כאלו באותה תקופה ולפני.

היו מפחדים מהם מאוד ומספרים עליהם סיפורים.

החיות האלו היו צריכות לאכול כמויות עצומות של צמחיה או חיות(ואולי גם בני אדם).

זאת היתה תקופה של ערים גדולות בישראל.

חיה שכזאת היתה יכולה להלך אימים על ערים שלמות.

ואיפה השלדים שלהם, הרי זה לא היה כל כך מזמן ואם היו באיזור כאלו יצורים בתקופה לא רחוקה היינו מוצאים לפחות כמה מהם.

סתם שטות שדוד כתב או שמישהו אחר כתב באותה תקופה.

ואנשים דתיים לוקחים את זה ברצינות ואפילו מנסים לעשות בזה שימוש כדי להסביר שטויות הזויות אחרות.

להתווכח עם אותם מאמינים ולדון איתם בעניין זה כמו להיכנס למוחו ההזוי של מטורף ילדותי וחולה נפש.

העיקר הילד ההזוי אמר מראש שהוא לא מתייחס למי שלא מסכים איתו וכל מה שיגידו רק עושה אותו יותר צודק.

123 נגעתי באדום, סטופ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב הונא הזה חי ( מת ) בסרטים .

פה של אריה כמו קרן של ראם , אלו הנשקים של החיות האלו , הסרטים המפגרים של רב הונה שאתה מאמין להם :silly:

אם דוד המלך עלה על חיה שלא ידע שהיא חיה והוא חשב שהיא הר הוא היה כניראה אידיוט מסיפורי אלף לילה וליה . וידוע שהוא אולי היה חרמן וכו' אבל אידיוט הוא לא היה אז כניראה הסיפורים של הרב הונא הם רק סיפורים .[br]פורסם בתאריך: 14.10.2010 בשעה 15:01:33

אתה משונה ממש כמו שבן אדם בוגר ינהל את חייו לפי סיפורי האחים גרים :facepalm:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרה לטרול מתוך Urban Dictionary:

One who purposely and deliberately (that purpose usually being self-amusement) starts an argument in a manner which attacks others on a forum without in any way listening to the arguments proposed by his or her peers. He will spark of such an argument via the use of ad hominem attacks (i.e. 'you're but a fanboy' is a popular phrase) with no substance or relevence to back them up as well as straw man arguments, which he uses to simply avoid addressing the essence of the issue.

משום מה, מאוד מזכיר לי את רוני...

האם כבר לא נותנים באן לטרולים בימינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסוק לא מציין רק את חיות הים, אלא את התנינים הגדולים והעופות .

כבר הראיתי לך לפחות פעמיים (ולפחות פעם אחת ל- totah) שזה לא נכון. אבל בגלל מימדי הענק של הדיון הזה, אי אפשר למצוא בו שום הודעה קודמת, אז שוב, במהירות:

בראשית פרק א, הבריאה ביום החמישי:

http://www.mechon-mamre.org/i/t/t0101.htm

כ וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים--יִשְׁרְצוּ הַמַּיִם, שֶׁרֶץ נֶפֶשׁ חַיָּה; וְעוֹף יְעוֹפֵף עַל-הָאָרֶץ, עַל-פְּנֵי רְקִיעַ הַשָּׁמָיִם. כא וַיִּבְרָא אֱלֹהִים, אֶת-הַתַּנִּינִם הַגְּדֹלִים; וְאֵת כָּל-נֶפֶשׁ הַחַיָּה הָרֹמֶשֶׂת אֲשֶׁר שָׁרְצוּ הַמַּיִם לְמִינֵהֶם, וְאֵת כָּל-עוֹף כָּנָף לְמִינֵהוּ, וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. כב וַיְבָרֶךְ אֹתָם אֱלֹהִים, לֵאמֹר: פְּרוּ וּרְבוּ, וּמִלְאוּ אֶת-הַמַּיִם בַּיַּמִּים, וְהָעוֹף, יִרֶב בָּאָרֶץ. כג וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם חֲמִישִׁי.

מה אלוהים ברא? 1. תנינים גדולים. 2. כל בעלי החיים הימיים. 3. כל העופות.

מה הוא אמר להם לעשות? פְּרוּ וּרְבוּ, וּמִלְאוּ אֶת-הַמַּיִם בַּיַּמִּים, וְהָעוֹף, יִרֶב בָּאָרֶץ. העופות (יתרבו וימלאו את הארץ. כל השאר (1, 2) יתרבווימלאו את הימים. אז איפה חיו התנינים הגדולים שלך? שוב: וְהָעוֹף, יִרֶב בָּאָרֶץ - מתייחס בבירור רק לעופות. אלא עם פתאום התנינים הגדולים הם גם עופות...

ושוב, מה עם הדינוזאורים הקטנים, שהסה"כ היוו את הרוב המוחלט? הרי דינוזאור בגודל של תרנגולת, כמו זה שהשאיר את העקבות בבית שמש, הוא בהחלט לא "תנין גדול". מקסימום תמסח קטן.

בכל פורום שזה יתפרסם הרי כל אחד יכול להגיב בפורום של בלס -רק חברה שהנם מזלזלים ולא באים בשביל לשמוע אין מקום.

בפורום של בלס שורצים שני סוגים של אנשים: דתיים שמתגוללים על החילוניים ומשתמשים זה בזה לחיזוק האמונה ואתאיסטים קנאים שבאים להקניט את הדתיים. אני לא זה ולא זה, מה יש לי לחפש שם?

לא תראה אותי רודף אחרי דתיים במרחבי האינטרנט. אבל כשהם באים למכור את מרכולתם הקלוקלת במקומות בהם אני נמצא, שלא יתלוננו כשאני מעביר אותה ביקורת איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוסים גונבים כסף מביטוח לאומי במירמה , אבל לא רק הם , ( אז במה הם שונים מהאחרים ?) העובדיה עובדיה שלהם טוען שהגויים צריכים לשרת את היהודים , מה שפחות או יותר הם עושים עד כה עם ה"חילוניים" ( מה שהוא שכח לציין זה שכולם צריכים לשרת אותו ...)

ואת זה הם עושים כאשר הם לא רוב במדינה .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3970931,00.html

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=752408

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני צר לי אבל נכתבו כאן תגובות מושקעות ורציניות לקישורים שהבאת, ולא התייחסת במאומה לאף אחת מהן רק צעקת: "ליצנות, זלזול"

מי שמזלזל פה בדיון ובאורחיו - זה רק אתה - בינתיים

על אף שזה נכתב רבות -עדיין זה לא השתרש.

רבות? רק איסתרא התייחס יותר ללב הדברים , אך עם הרבה ציניות [על הלינק של בלס ]

1.זילזול/ליצנות נאמר על דרכם של הרבה אתאיסטים בשימוש לזה לטענותהם מתוך הלינק. [כל מי שמסתובב בפורומים רואה זאת -זה לא סוד ] 2. הזילזול שכתבתי נבע שאם מישהו רוצה לשאול שאנא יקפיד על כך ,מלבד אותם "חבורה" שאני משתדל לא להמגיב ,זה לא משנה אם בהודעה אחת היא מוגשת ללא זילזול, אני לא ישקיע מזמני בשביל אדם שבא רק להתריס.

אם היו משתמשים אחרים ששואלים [כמו בדיונים בנושאים שונים אך קשורים ליהדות ] הייתי משיב ,אין כאן -לכן ציינתי קוראים .

.........

שוב לקוראים - בלי להתייחס לנקודת הגוי -שלזה צריך הרחבה והבנה כללית.

הרי המטרה כאן היא הרב עובדיה- הרב ציטט את הגמרא [ רוצים להביא ביקורת -תעשו זאת היכן שהרב ציטט על הגמרא, אך לפני כן רצוי לעבור עליה בעיון ] לשם כך הרב לא אומר שום דבר מדעתו, שוב רק את הרב הזה מחפשים בנרות -מה שיכול להחליש את כוחה של ש"ס הרי זה משובח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.זילזול נאמר על דרכם של הרבה אתאיסטים מתוך הלינק. [כל מי שמסתובב בפורוים רואה זאת -זה לא סוד ] 2. הזילזול שכתבתי נבע שאם מישהו רוצה לשאול שאנא יקפיד על כך ,מלבד אותם חבורה שאני משתדל לא להמגיב לאותם חברה ,זה לא משנה אם באיזה הודעה אחת היא מוגשת ללא זילזול, אני לא ישקיע מזמני בשביל אדם שבא רק להתריס.

אם היו משתמשים אחרים ששואלים [כמו בדיונים בנושאים שונים אך קשורים ליהדות ] הייתי משיב ,אין כאן לכן ציינתי קוראים .

כל כך הרבה טעויות כתיב בהודעה אחת.

כל הזמן אתה מדבר על האתאיסטים האויבים שלך ועל המזלזלים ומתריסים בכבוד הרב הרם הגאון שאמת ללא עוררין כאש מלשונו.

היכן שיש טעויות ראוי לתקן.

אין אדם מותר ללמד דברי הבל לציבור ללא ביקורת.

רק במקומות בהם השליטה המוחלטת בידך תוכל לדבר ללא ביקורת.

אני ימשיך להאיר את הקיים בשעה שאתה תבקש להחשיך ולהסתיר.

שוב לקוראים - בלי להתייחס לנקודת הגוי -שלזה צריך הרחבה והבנה כללית.

הרי המטרה כאן היא הרב עובדיה- הרב ציטט את הגמרא לשם כך הרב לא אומר שום דבר מדעתו, שוב רק את הרב הזה מחפשים בנרות -מה שיכול להחליש את ש"ס הרי זה משובח.

אם כך לא רק הרב צריך להתבייש בשטויות שהוא מדבר, אלה גם אותם שוטים מהגמרא, וכל אלו שמגינים עליה בחירוף נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...