דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 151 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Qwerty

דבריך הם הבלים מוחלטים מבחינתי, לא אגיב להם.

שמענו זאת כבר קודם, חבל שלא עמדת בכך...

......

לא אתדיין עם טחנת רוח המשריינת את עצמה במלל קשי ובדמיון.

......

גם איתך הדיון שלי הסתיים, על המנטרות הלא קשורות שלך לא אגיב, זה לא יתן כלום, המשך לאכול את הלוקשים התאורטיים האלה שמאכילים אותך בהם.

.....

יום טוב לך ולכל חבריך, לא אגיב יותר לאף אחד ממכם כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת את מה שאתה קורא.

קרא את השורה האחרונה בשנית.

את הסרטון הבאתי לכאן לכל המעוניין, זה ששמתי דגש עליך ועל אמיר זה משהו אחר, הרי שאם היית רוצה לשלוח אותו לכם בלבד, הוא היה נשלח באופן פרטי.

בכל מקרה, אם לא הבהרתי זאת, סליחה לכל מי שמבקש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מקבל תחושת גועל שאני קורא איך אנשים מדברים אחד אל השני ועל השני?

עלק דיון, צריך לשנות את זה ל"החלפת בוקסים בצורת מילים כדי לשחרר קיטור על אנשים שאין ביצים לשחרר עליהם בחיים האמיתיים".

אולי מספיק כבר? לא שאכפת לי ממכם ממש כי אני לא מכיר אתכם, אבל זה לא נמאס כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מקבל תחושת גועל שאני קורא איך אנשים מדברים אחד אל השני ועל השני?

עלק דיון, צריך לשנות את זה ל"החלפת בוקסים בצורת מילים כדי לשחרר קיטור על אנשים שאין ביצים לשחרר עליהם בחיים האמיתיים".

אולי מספיק כבר? לא שאכפת לי ממכם ממש כי אני לא מכיר אתכם, אבל זה לא נמאס כבר?

נמאס גם נמאס. לצערי, אנשים פשוט לא מבינים שהמאבק בנגע הזה שנקרא "דת" (באופן כללי ולא הדת היהודית בפרט) הוא מאבק קיומי שיש לנהל אותו בכל המישורים, לרבות המישור ההסברתי. מצבה של מדרדר מיום ליום, לאט לאט ומבלי שנשים לב. החבר'ה כאן (תותח ושות') הם עוד מתונים, אבל גם הם ששים לבטל במחי יד השגים מדעיים על ימין ועל שמאל, בטענם כי אסור שהידע האנושי שנצבר במשך מאות שנים יסתור את דברי התורה.

כל עוד הדת נכפת על אנשים, בין אם במעשים (חתונה), בין אם באיסור מעשים (פתיחת חניון פלוני בירושלים) ובין אם באמצעים עקיפים (מימון ישיבות וקצבאות ילדים מכספי משלם המיסים) - אל תצפו שנשתוק. גם אם אינכם תומכים בכפייה הזו, בהגנתכם על אלה שכן אתם נותנים להם ליגיטימציה לעשות ככל העולה על רוחם, או יותר נכון על רוחו של הרבי התורן.

ביום מן הימים זה יפסק. יבוא היום בו החילונים יצטרכו להגן על עצמם מהפנאטיזם הדתי עם נשק בידיים, אם אין בכוונתם לראות את המדינה אותה בנו נהפכת לתאוקרטיה, בה כל ספר שאינו קשור לתורת דינו שריפה (תריצו חיפוש קצר על התבטאויות רבנים בנוגע לשבוע הספר, אולי תגלו דברים מעניינים), כל המלמד "מדע חילוני" דינו תלייה וכל המחלל שבת דינו סקילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לדעתי לא. הסובלנות היא המפתח כאן ומה שאתה אומר זה בדיוק ההיפך מסיבות כאלה או אחרות. לא אתה ולא כל אנשים הפורום הנכבדים יכולים לשנות את המציאות, אולי לצעוק עליה מקסימום. שום שינוי לא יהיה מ"דיון" כזה או אחר באיזה פורום באינטרנט וזה פשוט פונקציה של כמה זמן יש לאנשים לשרוף וכמה עצבים יש להם על החרדים במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סבלנות היא המפתח כאן והם מותחים את הסובלנות שלנו עד קצה גבול היכולת כל פעם מחדש

אם לא שמת לב אז זה תותחון שחזר אחרי שברח מעוד טיעון שהוא לא יכל להתמודד איתו

מתקופת צינון למערכה נוספת במלחחמת ההתשה שלו... (לצערו הוא משתמש בכדורי סרק).

החתימה שלי בתרד דת ואמונה:

--------------------------------------------------------------------------------------------

סיכומון של 200+ עמודים של ה"דיון" :עכביש: הזה

של מלחמת גוג ומגוג / מלחמת התשה הקיומית שמנהלים המסיונרים הדתים כנגד ההגיון הבריא

כמו שנאמר הלי שום קשר למי צודק או לא צודק, אלא רק לפי רמת הטיעונים הכושלים שהם מביאים

אני מביא שוב את דבריהם: http://www.youtube.com/watch?v=HiBn55tA8Cs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו דבריו של קוורטי, גם דבריך בדויים לחלוטין הם.

אם בן אדם אחד אומר לך שאתה שיכור, אז אולי הוא טועה. אם שניים אומרים לך, אז ייתכן שיש בזה משהו, אם שלושה אומרים לך - אז אתה כנראה שיכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בן אדם אחד אומר לך שאתה שיכור, אז אולי הוא טועה. אם שניים אומרים לך, אז ייתכן שיש בזה משהו, אם שלושה אומרים לך - אז אתה כנראה שיכור.

אתה עושה מעצמך צחוק עם התגובות האלה, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיש סיבה להמשיך עם התגובות החסרות התועלת האלו?

אתה פשוט לא אומר כלום (לא רק אתה, בעיקר אתה)

למה כל פעם להקפיץ את הדיון עם הודעה של מישהו שמגן על עצמו או חושב שהוא משעשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון עוד קיים? :o

דרך אגב זכור לי ששאלתי פה שאלה(נדמה לי בהקשר לסינאס) ואף אחד לא הגיב(אולי לא יכלו לענות עניינית).

ככה שלדעתי אין פה דיון ואפשר לנעול אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנעול אותו ??? ומה אתה חושב שיעשו כל המיסונרים? יעלמו או יספימו את כל שאר הפורומים :-X

ומה אתה חושב שיעשו כל הנשמות התמימות בפורום שיצתרכו להתמודד איתם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...