האם יש איזה דרך שהיא לקנות מארה"ב MacBookPro עם מקלדת בעברית? - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש איזה דרך שהיא לקנות מארה"ב MacBookPro עם מקלדת בעברית?

yotam360

Recommended Posts

לא תמיד מותג זה לשלם יותר ולקבל פחות, לדוגמא נגנים, מחשבים ניידים, מחשבי כף יד, טלפונים ניידים וכו'.

אתה עושה צחוק או מה?!

נגנים: אייפוד טאץ', אייפוד נאנו, Q5W ולא חסר..

מחשבים ניידים: MBP, MB, MBA במיוחד

במחשבי כף יד: לא חסרים כאלה של דל שעולים הרבה יותר בלי הצדקה מיוחדת..

טלפונים ניידים: בתכלס, בקניית אתה משלם יותר ומקבל פחות. מבחינת המצלמה וכו'.

רואים בבירור מוחלט שכמעט כל המוצרים המדוברים פה הם של (שלדעתי המוצר היחיד של שמשתלם זה האייפוד קלאסיק)

אבל אני בטוח שאפשר למצוא עוד, פשוט לא חקרתי מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא תמיד מותג זה לשלם יותר ולקבל פחות, לדוגמא נגנים, , מחשבי כף יד, טלפונים וכו'.

מה מגניב בו? תן דבר אחד.

בא' לא הבנתי למה אתה מתכוון.

דבר אחד... העיצוב המהמם...

א. אני מציע לקנות ריפורבישד... זה יותר זול ואותו מוצר... ואם אתה פחוד שזה משומש וכו' אז תקנה הרכבה לאחריות ל3 שנים זה משתלם מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור אתה מסכים שקונים מוצרים של רק בשביל הפוזה.. ::)

ומה הטעם להשוות לפטופים חדשים למקבוק מחודש.. אם כבר אז להשוות אותו ללפטופ מחודש אחר עם אותו מפרט שעולה הרבה פחות

אף פעם לא קנית מוצר מותג ?

ברור שאני קונה מותגים

אבל יש מותגים עם יותר תמורה למחיר

כמו ThinkPad למשל, שבתור יש לו תאימות לכל מה שזז וגם חומרה שנתמכת די טוב בלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחסר לאפטופים עם תאימות מלאה ללינוקס בחצי מחיר (או לכל מה שזז ?) לא. אבל נכון שיש מותגים שסתם יקרים וכאלה שמביאים ערך מוסף (למשל המקלדות של ה TP). דווקא האיפון הוא לא גימיק כי הוא כן מביא ערך מוסף יחסית לכל התחרות (למרות החסרונות שלו), אבל מותגים אחרים כמו MBP וכו' באמת סתם (חוץ מפוזה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחסר לאפטופים עם תאימות מלאה ללינוקס בחצי מחיר (או לכל מה שזז ?) לא. אבל נכון שיש מותגים שסתם יקרים וכאלה שמביאים ערך מוסף (למשל המקלדות של ה TP). דווקא האיפון הוא לא גימיק כי הוא כן מביא ערך מוסף יחסית לכל התחרות (למרות החסרונות שלו), אבל מותגים אחרים כמו MBP וכו' באמת סתם (חוץ מפוזה כמובן).

האייפון באמת טלפון מעולה וכו', אבל פשוט בלתי אפשרי שתשלם 600 דולר על סלולארי עם מצלמה של 2MP בלי אוטופוקוס שאפילו יחסית למצלמות אחרות באותה רז' היא גרועה...

ובלי חריץ הרחבה לכרטיס זכרון..

וכו'

אם מתעלמים מהחסרונות אז נכון הוא טלפון מעולה, אבל אני ממש לא יכול להתעלם מהחסרונות שלו (אפילו לעומת היתרונות הבלעדיים)

אני מעדיף שלא להפוך עוד דיון ל נגד המתחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL השיקו היום את התשובה, היום את התשובה לMB ולMBP החדשים של אפל.

שוב DELL הקפו את שפל ובהרבה,

DELL STUDIO XPS 13:

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop-studio-xps-13?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

DELL STUDIO XPS 16:

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop-studio-xps-16?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

עכשיו עם מפרט כמו MBP ב2000$ זול יותר ב500$ בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אוהב את המגמה המתפתחת של שילוב Hybrid בלפטופים.. וגם את יציאות הHDMI וה DP והתאורת מקלדת..

בכלל, עם מעבדי ה performance שמשלבים בהם ומסכי הLED, סוף כל סוף הלפטופים מציגים ביצועים ביחד עם זמן לא רע בכלל.

אבל הלפטופ הזה ממש מכוער, יש לו צורה משולשת כזאתי (על טעם ועל ריח יש ורצוי להתווכח..)

אגב, רשום שם איפושהו כמה הוא שוקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...