האם יש איזה דרך שהיא לקנות מארה"ב MacBookPro עם מקלדת בעברית? - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש איזה דרך שהיא לקנות מארה"ב MacBookPro עם מקלדת בעברית?

yotam360

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל הDELL שהורכב במפרט בכלל לא דומה למקבוק פרו החדש.

מדובר בצ'יפסט 9400M של נווידיה+9600GT במחשב הזה לפי המפרט מגיע או עם 256/512 מגה

תומך בSLI ONBOARD ז"א שהשימוש בכרטיס מסך החזק יותר יתבצע רק במידה ויש צורך בכך או שאתה רוצה להשתמש בו.

בנוסף הזיכרון הוא DDR3 ולא -667 שמגיע בDELL העלוב שהצגת.

בנוסף הHD הוא SATA2 עם חיבור אופטי,האם יש את זה בDELL?

חוץ מזה המלצה לפותח השירשור,תקנה בחו"ל המחשב הרבה יותר זול שם והאחריות היא בינלאומית,מקלדת אפשר לחרוט סיפור שלוקח כשעה ועולה כ150 שקל.

בנוסף אני אתייחס למערכת הפעלה LEOPARD,היא אכן לא מושלמת אבל בגירסאות 10.5.5 ו 10.5.6 היא מאוד יציבה ולא נתקעת,בנוסף העבודה הרבה יותר מהירה ונוחה לדעתי מVISTA שהיא חיקוי עלוב בגרפיקה שלא לדבר על פונקציונליות שלא קיימת במערכת הפעלה הכושלת הזאת,אם כבר עדיף לפחות עד שתגיע הWINDOWS 7 (שתקווה תהיה טובה יותר אבל לא הייתי בונה על זה)

גילוי נאות:יש לי מחשב מקבוק פרו דור קודם חדש בן כמה חודשיםן בלבד,ויש לי לאופרד מותקן גם על הPC שלי ועובד הרבה יותר טוב ומהר מWINDOWS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאק בוק פרו זה מחשב מגניב... ושום מחשב אחר לא יכול להתחרות בזה... בנתיים...

אני מציע

א. לקנות REFORBISHED זה סתם מפגר לא לקנות מחשב רגיל לחלוטין במחיר זול יותר... ולקנות לו הרבה לאחריות ל3 שנית...

ב. תדביק מדבקות עם האותיות אח שלי עשה את זה... זה לא מכוער בכלל (אם תדביק מדבקות שיש להם איכות גבוהה כאלא שמדפיסים עליהם אפשר מבריק/לא מבריק.. או אפילו שקופות שאפשר להדפיס עליהם... היה לי פעם..) לדעתי זה הפיתרון הטוב ביותר והזול ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא קנית מוצר מותג ?

בולשיט!

אתה לא קונה מותגים?

קונהההההההה..

כמו גדול..

מקבל פחות? לא ניראה ל

כי אם כן לא היית קונה!

אממ

תגידו

שאלה אחרת לגמרי

ראיתי פה בתחילת התראד דיברו על חריטה על מקלדת

אפשר לחרוט על הG15 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד מותג זה לשלם יותר ולקבל פחות, לדוגמא נגנים, , מחשבי כף יד, טלפונים וכו'.

מאק בוק פרו זה מחשב מגניב... ושום מחשב אחר לא יכול להתחרות בזה... בנתיים...

אני מציע

א. לקנות REFORBISHED זה סתם מפגר לא לקנות מחשב רגיל לחלוטין במחיר זול יותר... ולקנות לו הרבה לאחריות ל3 שנית...

מה מגניב בו? תן דבר אחד.

בא' לא הבנתי למה אתה מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...