כמה שאלות בקשר לtavor (הרובה) - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לtavor (הרובה)

alexbmw

Recommended Posts

תגידו עשיתם צבא בכלל שאתם מגיבים לו?

דבר ראשון, הוא בן למשפחה חד הורית, משמע שהוא לא יהיה קרבי, וגם לא יהיה תומך לחימה בבסיסים עורפיים קידמיים, (בהנחה שאמא שלו לא תחתום על מסמך שאין לה בעיה שהוא ימות וכו' וכו'... (זה לא הנוסח האמיתי, אבל משהו בסגנון מקבלים)), ולכן הוא לא יהיה זכאי לקבל שום שהוא.

ואם הוא באמת "האקר" כפי שהוא מגדיר את עצמו, ויהיה לו מזל והוא יגיע ליחידות המחשוב השונות, שוב פעם, לא יהיה לו.

אבל מה שכן בטוח, שלפני הכל, הוא יצטרך קורס עברית, וזה רק יתרום לו, לא משנה לאן הוא יגיע.

ובאופן כללי, הסיבה היחידה שהתבור מדוייק יותר מהM16 המנוסר והמקוצר (אלו 2 פיתוחים שונים, אחד הוא סוג של פיתוח והשני הוא פשוט חיתוך מסיבי של הקנה) הוא הסיבה של אורך הקנה.

במנוסר והמקוצר הקנה קצר יותר (למרות שהמקוצר איכותי יותר כי הכדור מסתובב בקנה יותר פעמים לפני שהוא יוצא) דבר שמשפיע על ירי למרחק.

והתבור, בגלל שהמכלול שלו נמצא בחלק האחורי של הנשק, הצליחו לדחוף קנה שלם בתוכו, ועדיין לקבל קצר, ובגלל זה הוא הרבה יותר מדוייק.

(אני מדבר על התבור עצמו ולא על הפיתוחים שגם לו עשו)

עריכה 1:

אם תגיע למצב שתקבל בו , באופן כללי, אסור יהיה לך לפרק אותו ולנקות לבד, תצטרך אישור פריקת נשק לפני זה (למרות שאצל הלוחמים בסופו של דבר (אחרי הטירונות בערך) מפסיקים עם זה)

ומחסניות אתה תצטרך למלא במידה וייצא לך להשתמש בהן, (כנראה רק במטווחים ולא מעבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם הוא באמת "האקר" כפי שהוא מגדיר את עצמו, ויהיה לו מזל והוא יגיע ליחידות המחשוב השונות, שוב פעם, לא יהיה לו.

אבל מה שכן בטוח, שלפני הכל, הוא יצטרך קורס עברית, וזה רק יתרום לו, לא משנה לאן הוא יגיע.

אז כך אני לא מגדיר את עצמי "האקר" אבל יש לי הבנה בנושא .

ו ב אני רוסי חחח סתם , יש לי דיסלקציה קלה לכן אני נוהג לעשות שגיאות כתיב .

אגב למזלי מצבי באנגלית יותר טוב מבעברית אז אני לא כל כך דועג לקטע של ההבנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון' date=' הוא בן למשפחה חד הורית, משמע שהוא לא יהיה קרבי, וגם לא יהיה תומך לחימה בבסיסים עורפיים קידמיים, (בהנחה שאמא שלו לא תחתום על מסמך שאין לה בעיה שהוא ימות וכו' וכו'... (זה לא הנוסח האמיתי, אבל משהו בסגנון מקבלים)), ולכן הוא לא יהיה זכאי לקבל שום שהוא.

אם תגיע למצב שתקבל בו , באופן כללי, אסור יהיה לך לפרק אותו ולנקות לבד, תצטרך אישור פריקת לפני זה (למרות שאצל הלוחמים בסופו של דבר (אחרי הטירונות בערך) מפסיקים עם זה)

ומחסניות אתה תצטרך למלא במידה וייצא לך להשתמש בהן, (כנראה רק במטווחים ולא מעבר...)

[/quote']

הוא שאל, אני לא רואה מה הבעיה לענות כל זמן שלא עוברים כאן על ב"ש. אתה שואל אם עשיתי בכלל צבא? שאלה טובה... רגע נבדוק בכיס... אהם, צו מילואים... מעניין מה הוא עושה שם... ועוד עם השם שלי... חשוד מאוד... חבל שגשש בלש בקלבוש ולא יכול לעזור לי לפתור את התעלומה הזאת...

לגבי התוספת שלך - אתה עצמך היית בצבא? אם יש לך אישי, אתה בהחלט צריך להיות מסוגל לפרק אותו פירוק ראשוני לצורך ניקוי מדי פעם ואתה חייב להחזיק לפחות מחסנית אחת מלאה (יש מקומות שמחייבים שתיים) לטובת כוננות. נשק בלי מחסנית מלאה זה כמו בזנ"ט. זה לא משנה אם אתה לוחם בסיירת או נהג שעבר טירונות בסיסית, זה תקף לגבי כל חייל שיש לו נשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

דבר ראשון, הוא בן למשפחה חד הורית, משמע שהוא לא יהיה קרבי, וגם לא יהיה תומך לחימה בבסיסים עורפיים קידמיים, (בהנחה שאמא שלו לא תחתום על מסמך שאין לה בעיה שהוא ימות וכו' וכו'... (זה לא הנוסח האמיתי, אבל משהו בסגנון מקבלים)), ולכן הוא לא יהיה זכאי לקבל שום שהוא.

אם הוא ישב לאמא שלו על הוריד, היא תחתום

אם הבן אדם רוצה קרבי, שילך לקרבי

העברית שלו סבירה בהחלט שלא תפריע לו בצבא

ובאופן כללי, הסיבה היחידה שהתבור מדוייק יותר מהM16.................

בדיוק מה שאמרנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

^^^

דבר ראשון אומרים בט"ש ולא ב"ש, כי אף אחד לא עובר פה על באר שבע, וכרגע גם לא על בטחון שדה.

וכן, הייתי בצבא, והיה לי גלילון, M16M203 וM16 מקוצר, שלא לדבר שיריתי גם במאג, ולמזלי לא הייתי צריך לסחוב אותו :), לא אמרתי שום דבר על זה שאת לא אמור לדעת איך לפרק אותו ולנקות, או להסתובב עם מחסניות...

נשק אתה אמור לדעת לפרק לנקות ולהרכיב, אפילו עם עיניים עצומות, כי לא יהיה נעים אם יתקע לך הנשק בלילה, וכמובן שהכי כיף זה תחרויות המהירות שעושים בטירונות (כנראה תלוי באיזה חיל) אבל על לפרוק שמעת? בעקרון בצבא אסור לפרוק ללא בדיקה משולשת שלך, ושל מפקד כלשהו, זה שכולם אחרי הטירונות שוכחים מזה זה סיפור אחר, אבל זה הנוהל.

כמו כן הסתובבות עם מחסניות מלאות, כנראה שהיית תומך לחימה, למרות שגם אצלנו תומכי הלחימה, במידה ועלו לשמור, היו צריכים להיות עם 5 מחסניות מלאות+אחת בנשק.

אז כך אני לא מגדיר את עצמי "האקר" אבל יש לי הבנה בנושא .

ו ב אני רוסי חחח סתם , יש לי דיסלקציה קלה לכן אני נוהג לעשות שגיאות כתיב .

אגב למזלי מצבי באנגלית יותר טוב מבעברית אז אני לא כל כך דועג לקטע של ההבנה .

הבנה בנושא, לא תעזור לך במיוחד אם תרצה להגיע לתפקידי המחשבים, תצטרך להיות קצת הרבה יותר רציני, אם להבין בהרבה יותר תחומים (ולדרוש מהצו הראשון שאתה מעוניין רק בתפקידים האלה, ולשלוח מלא פקסים... קיצר יהיה לך זמן עד אז)

ובסופו של דבר, בצבא המאוד "חכם" שלנו, אנגלית לא תעזור לך בשיט, אתה תצטרך עברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה חברה

אני יחפור לאמא שלי כל מיני סוגים של בולשיט פטריוטי שאני רוצה לשרת ולהגן על המדינה (לא שאני לא פשוט אני ישתמש במילים שהן לא שלי בישביל לנסח את זה ).

כי פשוט באמת חבל לי לבזבז מהיכולת הגופנית שלי שגבוה מהיכולת השיכלית שלי לטובת ישבה על המחשב (לא שזו לא עבודה אבל בישביל אנשים כמוני צריך משהוא ראלי יותר .) .

בקיצור תודה ומי יתן וכל חייל קרבי יכבל זה ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

^^^

דבר ראשון אומרים בט"ש ולא ב"ש' date=' כי אף אחד לא עובר פה על באר שבע, וכרגע גם לא על בטחון שדה.

וכן, הייתי בצבא, והיה לי גלילון, M16M203 וM16 מקוצר, שלא לדבר שיריתי גם במאג, ולמזלי לא הייתי צריך לסחוב אותו :), לא אמרתי שום דבר על זה שאת לא אמור לדעת איך לפרק אותו ולנקות, או להסתובב עם מחסניות...

נשק אתה אמור לדעת לפרק לנקות ולהרכיב, אפילו עם עיניים עצומות, כי לא יהיה נעים אם יתקע לך הנשק בלילה, וכמובן שהכי כיף זה תחרויות המהירות שעושים בטירונות (כנראה תלוי באיזה חיל) אבל על לפרוק שמעת? בעקרון בצבא אסור לפרוק ללא בדיקה משולשת שלך, ושל מפקד כלשהו, זה שכולם אחרי הטירונות שוכחים מזה זה סיפור אחר, אבל זה הנוהל.

כמו כן הסתובבות עם מחסניות מלאות, כנראה שהיית תומך לחימה, למרות שגם אצלנו תומכי הלחימה, במידה ועלו לשמור, היו צריכים להיות עם 5 מחסניות מלאות+אחת בנשק.

[/quote']

בט"ש - ביטחון שוטף

ב"ש - ביטחון שדה

הייתי לוחם בסדיר ובמילואים וגם לי היו גליל (עם מתפסי עץ!), גלילון, כמה גרסאות של M16 ואפילו יריתי מדי פעם במא"ג (לא שזה עשה אותי לגבר-גבר יותר). בהמשך עברתי להיות תומכ"ל (מה לעשות ותאג"ד נחשב רשמית ליחידה תומכת לחימה). תמיד הייתי צריך להסתובב עם לפחות מחסנית מלאה אחד ביחד עם הנשק, אחרת מה התועלת שבו?

ברור שצריך לפרוק את הנשק לפני פירוקו. אבל זה לא סותר את העובדה שצריך לדעת לפרק אותו ושצריך לפרק אותו לצרכי ניקיון מדי פעם, גם אם אתה נהג או איש חימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם לא אמרתי בשום מקום שאתה לא צריך לדעת לפרק את הנשק, לא מבין למה אתה ממשיך לחפור בנידון.

ושוב פעם, גם לא ראיתי בשום מקום שאמרתי שלא צריך להסתובב עם מחסנית אחת לפחות...

ובטחון שדה אומרים בט"ש, אני מבטיח לך, למרות שיש חילות, כמו חיל האויר שמציינים את זה בתור ב"ש לפי מה שאני רואה פה באינטרנט, מהירוקים אני יודע שזה בט"ש.

שמעת פעם על עבירות ב"ש או עבירות בט"ש? תחשוב לבד....

ולפותח התר'ד, הצעה ממני, כנס לכושר מטורף, ואם אתה רוצה קרבי, אז תבקש יחידות מובחרות, כמובן אחרי שתצליח להחתים את אמא שלך, כי שאר היחידות הקרביות תורמות המון גם, אבל נמצאות בפעילות שחוזרת על עצמה שוב פעם ושוב פעם ושוב פעם ושוב פעם וכן הלאה וכן הלאה ........

אז תחשוב מה אתה מעדיף, משהו מעניין או לקרוא את מה שכתבתי שורה לפני זה שוב פעם ושוב פעם ושוב פעם :lol:

עריכה 1:

fungiman רואים שהיית קרבי, כי הניק שלך די דומה לפונגימון :) (בהנחה שאתה מכיר את האבקה הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחברה רגע , אני אמור לזכור את כל הקיצורים האלו או שזה גם מסוג הדברים שמישתנים לפי תפקיד ?

כן, יש מבחן בבקו"ם ביום הגיוס על קיצורים צבאיים. מי שנכשל - הולך לגולני.

עריכה: בט"ש זה (והיה כך מאז ומעולם) בטחון שוטף, לא בטחון שדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...