התלבטות, האם לקנות 22' או 24' ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות, האם לקנות 22' או 24' ?

D@Nte

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לקנות מסך חדש יחד עם מחשב חדש שאני הולך לקנות.

עכשיו, אני יודע שאסור גודל מסוים של מסך ממרחק מסוים. אני יושב במרחק של פחות ממטר מהמחשב ורציתי לקנות מסך 22' אבל ממליצים לי לקנות 24' כדי לקנות ולנצל את הכוח של הכ.מ.

אז אני רוצה שתגידו לי אתם מה אתם חושבים 22' או 24' ?

ואם כבר אז אולי תמליצו לי על מסך טוב לגיימר במחיר טוב ומסך איכותי. (בינתיים אני לא סגור בנוגע לתקציב כי אני עדיין מחכה שיבנו לי מפרט בפורום מפרטים ועם מה שנשאר אני הולך כנראה לקנות מסך).

תודה רבה לכל מי שיעזור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המרחק - שאלתי את זה פה פעם ונאמר לי שבמקרה של מסך מחשב אין הגבלה בעיקרון לגודל

מה זה "שאלתי" ו"נאמר לי"? מה זה מדויק?

אני רוצה אותך יושב חצי מטר ממסך 24". בלתי-אפשרי לעבוד ככה בלי לקבל נקע בצוואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקול שלך לדעתי לא נכון. בהפרשים האלה השיקול צריך להיות המחיר - לשלם עוד 50%~ מחיר, בשביל לקבל מסך מסך 24" במקום 22". אם תחשב את היחס...

המסכים גם ככה לא מדהימים, לכל מסך היום יש את הבעיות שלו עדיין, לא נראה לי מצדיק את ההפרש במחיר, היום 22" הכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא יפגע לך בראיה.

השיקול שלך לדעתי לא נכון. בהפרשים האלה השיקול צריך להיות המחיר - לשלם עוד 50%~ מחיר, בשביל לקבל מסך מסך 24" במקום 22". אם תחשב את היחס...

המסכים גם ככה לא מדהימים, לכל מסך היום יש את הבעיות שלו עדיין, לא נראה לי מצדיק את ההפרש במחיר, היום 22" הכי משתלם.

המחיר, לדעתך, צריך להיות שיקול יותר חשוב מאשר נוחות/בריאות? :kopfpatsch:

גם מבחינת התמורה של מסכי 24" לעומת 22" - מסכי 24" מציעים רזולוציה גבוהה יותר לעומת 22", וזו הסיבה העיקרית שהם עולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו עכשיו מחירים, לא שאלתי על זה, שאלתי על הבריאות. אם אתם רוצים לדעת אז הסיבה שאני רוצה לקנות 24' היא כי אני רוצה לקנות את הכ.מ. 4870X2 ורק במשכי 24' ומעלה הוא באמת משתמש ביכולות שלו. ברגע זה לא אכפת לי מחיר, רק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר שזה שטויות. תמשיך לשאול עד שתצא לך הנשמה?

סבבה, סוף סוף תשובה דוגרי ! במקום כל הדיון הזה היה אפשר פשוט לכתוב "לא". תודה רבה בכל אופן !

עוד כמה ימים אני אדע מה התקציב המדוייק שלי (אני לא רוצה סתם להביא מספר עכשיו) ואני כבר אשאל בקשר להמלצה על מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...