מחפש מסך 19 במחיר סביר - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 19 במחיר סביר

itayze

Recommended Posts

אולי הם שיפרו את זה לא יודע....... אולי הוציאו Rev חדש יותר כמו בלוח אם.....

אבל עדין אי אפשר להשוות את הדגמים האלו לדגמים של , Iiyama, Ctx, ViewSonic וטובים אחרים.......

ואני מציע שנעצור כאן את הוויכוח כי זה לא מוביל לשום מקום ואף אחד לא ישנה את הדעה של האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יודעים מה?! תקראו ביקורות על מסכים ותראו את המסקנות של כל ביקורת...

בד"כ בסוף כל ביקורת שמאג משתתף בה מגיעים למסקנות: מסך איכותי, מסך אמין, המסך הכי משתלם וכו..

לי אישית גם יש מסך של מאג שאני בחרתי לפי האיכות שראיתי בזמן אמת בין כל מיני מסכים והיו שם מסכים של: CTX ו ועוד כמה

חברות אחרות.. אז בקיצור ראיתי שהתמונה של מאג היא הכי צלולה ואיכותית!!

ד"א המסך הוא 996PF ומי שלו ראה אותו ומספר כל מיני סיפורים להשוואות של כל מיני חברות שלא יזרוק סתם השמות של החברות אלא גם את הדגמים והכי חשוב שהם יהיו האותו התקציב של המסך אליו אתם משווים אותו כי ככה זה לא חוכמה להשוות מסך של לדוגמה ולהגיד שהוא יותר טוב

אני ממליץ גם על מסך MAG 996PF כמו שלי כי הוא מראה מצויין ולא היו לי בעיות איתו והוא מאוד איכותי.

ולא כמו שdino זורק חברות ולא יודע על מה הוא בעצם ממליץ.. :bash::smiley7:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי... למה אתה חושב ש-Mag עולה כמו Proview? כי האיכות לא ממש רחוקה אחד מהשני וגם האמינות...

אני לא ישנה את הדעה שלך ואתה לא תשנה את שלי.... אני ראיתי 10000 פעם את המסך הזה והוא ברמה מאוד

נמוכה מבחינת איכות תמונה לעומת מסכים של או חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי... למה אתה חושב ש-Mag עולה כמו Proview? כי האיכות לא ממש רחוקה אחד מהשני וגם האמינות...

אני לא ישנה את הדעה שלך ואתה לא תשנה את שלי.... אני ראיתי 10000 פעם את המסך הזה והוא ברמה מאוד

נמוכה מבחינת איכות תמונה לעומת מסכים של או חברות אחרות.

אם אתה יושב הרבה זמן על המחשב (4+ שעות ביום) והראיה שלך חשובה לך, אל תיקח מסכי מאג וגם לא PROVIEW(לא מפתיע) יש לי MAG 786FD כבר 4 שנה ואת הPROVIEW 19 986 שנתיים, ושניהם דפקו לי(ולאחותי את הראייה :bash::smiley7:)

(פעם לא הבנתי מה איכותי, פשוט חיפשתי מה יותר זול ונידפקתי >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע שלכם..

איך אתם משווים בכלל MAG לproview?! הם בכלל שונים אחד מהשני..

לסמסונג לא חסרים בעיות במסכים, תריצו חיפוש ותראו כמה בעיות יש איתם אני לא אומר לרב המסכים אבל לחלק מהם.

עכשיו לעיניין של האיש שנדפק לו הראייה: בטח אתה שמת את המסך על תדר רענון של 60hertz או שבכלל לא ידעת מה זה ואז העיניים לא יכלו לסבול את התדר הרענון הנמוך הזה ואז זה דפק לכם את הראייה. חוץ מזה מסכי מאג עומדים התקן המחמיר TCO99 שמונע את כל הבעיות שנאמרו כאן.

אני לא רואה כאן מקום להמשך הויכוחים כי הם לא ישנו באמת אף דעה של האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבלתם אותי לגמרי ........

proview אני בטוח לא לוקח , הmag נראה חביב , אבל נראה שלא כולם תומכים בו .

לעומת הctx שטענו שהוא מסך מעולה ( ואין גם משתמשים שטוענים אחרת ) .

מישהו יכול לתת ביקורת שקוטלת\מהללת את הmag או את ה ctx ?

נ.ב

איפה אפשר לראות את המסכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה אחי?! תלך לחנות שמוכרת מחשבים כמו:אופיס דיפו ואקסלנט (יש להם תצוגה נרחבת של מסכים) ותראה איזה מתאים לך ואני אומר לך באופן ברור שמאג וסמסונג מוצגים באופיס דיפו בדיוק אחד לייד השני ואין אפילו שום הבדל באיכות!

קבל עצה שלי, עכשיו כל תגובה נוספת כאן תיהיה רק המלצה או השמצה וככה אתה תיצא מבולבל..

בקיצר תילך לפי העצה הראשונה שאמרתי לך בהודעה הזו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע שלכם..

איך אתם משווים בכלל MAG לproview?! הם בכלל שונים אחד מהשני..

לסמסונג לא חסרים בעיות במסכים, תריצו חיפוש ותראו כמה בעיות יש איתם אני לא אומר לרב המסכים אבל לחלק מהם.

עכשיו לעיניין של האיש שנדפק לו הראייה: בטח אתה שמת את המסך על תדר רענון של 60hertz או שבכלל לא ידעת מה זה ואז העיניים לא יכלו לסבול את התדר הרענון הנמוך הזה ואז זה דפק לכם את הראייה. חוץ מזה מסכי מאג עומדים התקן המחמיר TCO99 שמונע את כל הבעיות שנאמרו כאן.

אני לא רואה כאן מקום להמשך הויכוחים כי הם לא ישנו באמת אף דעה של האחר.

TCO99 זה הדבר הכי מפגר שיש... גם Proview מקבלים את התקן הזה..... Sooo??????????????

דברתי היום עם פבל והוא בעצמו אמר לי שיש לו מסך מאג ומהדגמים ההרבה יותר טובים {810FD}

שזה הרבה יותר טוב מכל ה-PF והוא אומר שזה מסך על הפנים שרואה מעבדה ומתאהב בה.... {שכל הזמן רוצה לחזור לתיקון}

בקיצר מאג עם חרא של מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר לי שיש לי שני מסכים של מאג כרגע והם לא רצו תיקון אף פעם.

בקיצור הבנו את הפואנתה שלך אתה דבוק עם המילה "חרה" ואין לך יותר מה להגיד...

ואני חולק עליך ואומר שהם מסכים מצויינים.

שוב אתה ממשיך את הויכוח ואתה ממש לא ספציפי.

אני מציע לפותח התראד לשמוע להצעה שלי וזהו (היא הצעה דיי ניתרלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר לי שיש לי שני מסכים של מאג כרגע והם לא רצו תיקון אף פעם.

בקיצור הבנו את הפואנתה שלך אתה דבוק עם המילה "חרה" ואין לך יותר מה להגיד...

ואני חולק עליך ואומר שהם מסכים מצויינים.

שוב אתה ממשיך את הויכוח ואתה ממש לא ספציפי.

אני מציע לפותח התראד לשמוע להצעה שלי וזהו (היא הצעה דיי ניתרלית)

חרה = חרא {אם אתה כבר רושם תרשום נכון}

ופבל מזיגזג הוא אחד שמבין טוב ואם הוא אומר שהם חרא אז הם באמת חרא.

אני לא ימשיך להתווכח איתך אבל אני ירשום עוד כמה שורות.

תיקח מסך או CTX או Iiyama ושים ליד ה-Mag שלך ותראה איזה הבדל.

תקלוט... לא סתם ימכרו לך מסך 19" שטוח במ-1280ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת עכשיו אתה WORD ?!

ואני לא קניתי את המסך הזה ב1280ש"ח, בזמנו קניתי אותו ב1870ש"ח וההבדל בינו לבין הסמסונג היה רק 100ש"ח אבל שראיתי שאין בינהם הבדל באיכות הלכתי על המאג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...