בדיקה האם cx300 מזויפות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקה האם cx300 מזויפות

lm007

Recommended Posts

קניתי את האוזניות, אבל הצורה של הפלאג 3.5 שונה מכל התמונות שיש ברשת.

בתמונות יש לגומי שמעל הפלאג צורה ריבועית כמו פה בתמונה האחרונה http://www.anythingbutipod.com/forum/showpost.php?p=169342&postcount=51

ובשלי יש צורה עגולה. האם זה זיוף?

דרך אגב, איך מוסיפים קיצור כמו שצריך בלי שכל הכתובת תופיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז השקת האוזניות יצאו רויזיות שונות שלהם, ולכן אין לך מה לדאוג.

גם לי יש את הסוג חדש, שהחיבור שלהם שונה, אני יודע את זה מכיוון שגם לפני שנה חצי אני קניתי את האוזניות (אז בגרסתם הראשונה) והחיבור שלהם נראה כמו בתמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אין סוף "מדריכים" שמלמדים אותך לבדוק אם ה300 שלך באמת מזוייפות כי כמו שדיג'יי אלקטריק אמר, יאו כמה גרסאות לאוזניה הזו והיא גם מאוד פופלארית ויש לה מלא זיופים, בכללי לסנהייזר יש הרבה זיופים לאוזניות פופלאריות "זולות".

תריץ חיפוש בגוגל עם המילים- checking cx300 fake או משהו דומה ומצא מדריכים שמראים לך שלב שלב מקוריות מול מזויפות ואומרות לך בדיוק איך לדעת. תבדוק ואז תשפוט..

סה"כ תתחדש על האוזניות, מאוד נחמדות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, היה רשום על האריזה שיש שנתיים אחריות.

יש אין סוף "מדריכים" שמלמדים אותך לבדוק אם ה300 שלך באמת מזוייפות כי כמו שדיג'יי אלקטריק אמר, יאו כמה גרסאות לאוזניה הזו והיא גם מאוד פופלארית ויש לה מלא זיופים, בכללי לסנהייזר יש הרבה זיופים לאוזניות פופלאריות "זולות".

תריץ חיפוש בגוגל עם המילים- checking cx300 fake או משהו דומה ומצא מדריכים שמראים לך שלב שלב מקוריות מול מזויפות ואומרות לך בדיוק איך לדעת. תבדוק ואז תשפוט..

סה"כ תתחדש על האוזניות, מאוד נחמדות! :xyxthumbs:

כבר בדקתי באינטרנט כמו שאתה רואה מהקישור שהבאתי. פשוט בכל האתרים שראיתי לא היה פלאג בצורה שלי. אבל כנראה שהן מקוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...