תעריפי האינטרנט יעלו ב-15-20 אחוז - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעריפי האינטרנט יעלו ב-15-20 אחוז

daniel0089

Recommended Posts

דווקא ההגבלה של AT&T זה בדיוק ביחס שצריך, אני לא מבין מה הבעיה בהגבלה של 150GB בחודש לקו של 10MBPS.

ואם אתה באמת צריך יותר מ150GB לחודש, תשלם על זה, בגלל אנשים שמדליקים טורנטים מטראקרים פרטיים וגם מרמים בטרקרים ובסופו של חודש מורידים 200GB עם חבילת 2.5MB :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שמצהירים על הגבלה בארצות הברית ובשאר העולם, צריכים להצהיר גם אצלנו

זה הגיוני, וזה הוגן

עריכה

אתה רציני? אני רואה רק בזכות סדרות שאני מוריד מהרשת. כל פרק של סידרה זה גיגה פלוס. שלא לדבר על סרט שתופס בין 8 ל 16 גיגה. אז?

אז תשלם

נכון שאתה רוצה לגנוב את הסדרות מהרשת, אבל לפחות תשלם על התעבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת בושה חרפה וביזיון גדול, שמחליטים ככה סתם על העלאת המחירים. זו עוד דרך לעשוק את הצרכן הישראלי, הטיפש ברובו, שלא מבין, וחלקו הגדול גם לא ידע על התוספת הזאת שתיגבה ממנו כל חודש בחודשו בחשבונית.

עזבו את זה שהאינטרנט בארץ במילא מסריח ואיטי ברוב שעות היום, זה שספקיות האינטרנט מחליטות פה אחד על העלאת מחירים זה ממש חוצפה, אני בטוח שאם למשל היה קורה מצב מצחיק שבו ספקיות האינטרנט היו מקבלות נתונים שיש להם פס רוחב "ספייר", הן לא היו יוצאות בתופים ומחולות ומודיעות על הוזלת המחירים עקב כך שאין ניצול מקסימלי ואובר-מקסימלי של פס הרוחב שעומד לרשותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את זה שהאינטרנט בארץ במילא מסריח ואיטי ברוב שעות היום, זה שספקיות האינטרנט מחליטות פה אחד על העלאת מחירים זה ממש חוצפה, אני בטוח שאם למשל היה קורה מצב מצחיק שבו ספקיות האינטרנט היו מקבלות נתונים שיש להם פס רוחב "ספייר", הן לא היו יוצאות בתופים ומחולות ומודיעות על הוזלת המחירים עקב כך שאין ניצול מקסימלי ואובר-מקסימלי של פס הרוחב שעומד לרשותן.

בחייך, איפה היית בעשר השנים האחרונות, כשמחירי החיבור הלכו וירדו?

מה שרוב המתמרמרים לא מבינים זה שאף אחד לא התחייב לתת לכם רוחב פס X. אם אתם משלמים על חיבור 2.5Mbps, אף אחד לא מבטיח לכם 2/5Mbps לאינטרנט - בין השאר כי אין דבר כזה. איפה מתחילה האינטרנט? יחסית למה מודדים את זה? הרי אין לכם קו נל"ן לשרת ממנו מודדים.

תקראו את הסכם השירות שלכם עם ספק האינטרנט: הבטיחו לכם רוחב פס של עד X וזה בדיוק מה שאתם מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעריפי הכניסה לאינטרנט המהיר בארץ הם נמוכים מאד בהשוואה לעולם. תחשוב על זה שבשיא ההוזלות יכלת להוציא בעשר דולר חיבור 1.5 מגה. אם אתה לא צרכן הורדות כבד במחיר הזה אתה נהנה מאינטרנט מהיר מהזולים בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, איפה היית בעשר השנים האחרונות, כשמחירי החיבור הלכו וירדו?

מה שרוב המתמרמרים לא מבינים זה שאף אחד לא התחייב לתת לכם רוחב פס X. אם אתם משלמים על חיבור 2.5Mbps, אף אחד לא מבטיח לכם 2/5Mbps לאינטרנט - בין השאר כי אין דבר כזה. איפה מתחילה האינטרנט? יחסית למה מודדים את זה? הרי אין לכם קו נל"ן לשרת ממנו מודדים.

תקראו את הסכם השירות שלכם עם ספק האינטרנט: הבטיחו לכם רוחב פס של עד X וזה בדיוק מה שאתם מקבלים.

זה שהמחיר ירד, זה לא אומר שזה בגלל שהם חיפשו להיות נחמדים אלי או אלייך, והורידו את המחירים, זה רק בגלל שהם הלכו מכות ביניהם על כל משתמש וניסו לפתות בעזרת מחיר זנותי ככל שניתן.

[br]פורסם בתאריך: 5.11.2008 בשעה 19:02:53

מעניין מי עולה לחברות האינטרנט יותר: המשתמשים המתקדמים שחונקים את רוחב בפס או המשתמשים הפשוטים שחונקים את התמיכה הטכנית?

עוד מעט גם תבוא הטענה שזאת בכלל חוצפה שהלקוח מבקש לקבל את מבוקשו ולהיות מחובר לאינטרנט במהירות סבירה ונורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שבמיוחד בחודשיים-שלושה האחרונים, מתלוננים המון לקוחות על איטיות בגלישה. חלק מהמסבירים טוענים שזה בעקבות עבודות שידרוג לטובת החבילות העתידיות של ה-10 וה-20 מגה, וחלק אומרים שזה פשוט עומס עקב ניהול כושל של הספקיות, שלא מצליחות להתמודד עם כניסת האינטרנט להמון בתים ובתי עסק, מה שגורר עומסים וניתוקים ועוד כל מיני בעיות שמעיקות על חוויית הגלישה.

אני בעצמי מרגיש את זה כבר 3 חודשים, ויודע שאין לי ממש מה לעשות בנידון ואל מי לפנות, כי ברגע שאני אפנה להוט, הוט יטענו שבעיות בגלישה זה לא הם, וספק שבמקרה זה בינלאומי, יטען שאם מהירות ההורדה תקינה (ואני מודה היא אכן כזאת) אז אין מה לעשות בנידון.

אבל אני צריך להתנהל עם גלישה שזוחלת ברוב שלבי היום.

ועוד צריך לשמוע שמעלים את המחירים.

מילא רמת האינטנרט פה הייתה גבוהה ומשתפרת, אבל העומסים רק מתגברים והבעיות לא ממש ששות להיעלם ולהיפתר כ"כ מהר.

אין מה לעשות כנראה שתרבות הישראלים כאן תמיד תישאר לעשוק את האזרח הקטן והטיפש ולנצל את חוסר האונים שלו בהחלטות מגוחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי לראות עד כמה אתם מדברים בלי לדעת הספקיות האינטרנט נמצאים ברווחים עצומים תסתכלו במאזן השנתי שלהם ותראו שהם מרווחים מיליונים.

"תקשורת: הגולשים צמאים לחדשות כלכליות

המשבר העולמי מחבר יותר ויותר ישראלים לחדשות הכלכליות - וספקיות האינטרנט מרוויחות. מסקר שביצעה בזק בינלאומי בין גולשי האינטרנט שלה עולה כי מספר הכניסות לאתרי החדשות ולאתרים הכלכליים גדל בשלושת השבועות האחרונים בכ?30%.

פן אחר של העלייה בצורך להיות מעודכנים בכל עת, הוא דרישה מסיבית מצד אתרי החדשות והכלכלה להגדלת רוחב הפס - מה שמאפשר גלישה מהירה יותר למספר גדול יותר של גולשים בפרק זמן נתון. בבזק בינלאומי אומרים כי מרבית האתרים המובילים בישראל הגדילו בחודש האחרון את רוחב הפס שלהם."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3610574,00.html

לא צריכים לדאוג לספקיות הם מרוויחות מספיק , אם הם היו בהפסדים הן מזמן היו יוצאות מהתחום ככה שזה לא מתפקידי או תפקידכם ליצג אותן או את האינטרסים הכלכלים שלהן אלה את האינטרסים שלנו הצרכנים !!!!

תספיקו להיות פראיירים כי אם אנחנו לא נדאג לעצמנו אף אחד לא ידאג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...