תעריפי האינטרנט יעלו ב-15-20 אחוז - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעריפי האינטרנט יעלו ב-15-20 אחוז

daniel0089

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה תגובות יש למנהלים: הצרכנים הורגים אותנו... טוב שהם לא אומרים הצרכנים אשכרה גולשים באינטרנט.

אז כן אני משלם לספק ולתשתית כדי שהם יפתחו את השרתים גם כדי שאני אוכל להוריד 24/7. ועדיין זו זכותי להוריד בטורנט, בארץ אין חוק האוסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה כבר מקודם.

כמות הגועל הנוטפת מהכתבה הזאת פשוט מחליאה.

כמו תמיד בפרסומים בלי שם יש סיכוי גדול שכל הציטוטים שם הם המצאות של הכותבים, אבל קשה לי להאמין במקרה הזה.

זה מתאים לצורת ההתנהלות של הספקיות, ושל כמעט כל חברה גדולה נותנת שירות בארץ.

שלא לדבר על ההנחה הגובלת באי חוקיות, שאם מוכרים לנו חבילת של 2 מגה, ברור לחברה מראש שלא נקבל את זה במאה אחוז מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה צפוי שיקרה. הספקיות נלחמו מלחמת מחירים מטורפת, אנשים הורידו אותם למחירים של 20-30 שקל ואז טחנו את הקו 24/7. אי אפשר אפילו לגרד את הרווחיות מלקוח כזה.

נשמע שאתה בא להגן על חברות שביודעין מכרו לאנשים מוצר שהן לא יכולות לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לך תתבע אותן ותוכיח שהן עשו את זה. מה זו הגישה הילדותית הזאת? זה היה ברור שהמחיר שנגבה מלקוחות הקצה הוא נמוך מכדי לאפשר הקמת תשתית טכנולוגית שתהיה מסוגלת לספק לכל אחד את הקצב המקסימלי, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (אני לא בטוח שזה בכלל אפשרי טכנולוגית גם בלי קשר לנושא הכלכלי). עליית המחירים היא בסך הכל תיקון של המצב שהיה קיים עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הם בדיוק מצפים שיקרה לאחר שהם יעלו את המחירים?

כל הצרכנים הפרטיים יתנתקו משירותי האינטרנט?

לא, הם סתם מנסים להוציא עוד כסף כדי "לתחזק" תשתית קיימת.

לדעתי הם מצפים שכל אלו שב5 או 10 אחרי ההעלאת מחיר יגידו "זה יקר לי אני עובר לחבילה קטנה יותר" וככה יורידו פחות ופחות

אם תקרא את הכתבה אתה תראה שרשום שם שהם בכוונה דוחפים אנשים לחבילות גדולות יותר בשביל יותר רווח.

בכל אופן קראתי באיזה עיתון שבזק שוקלת מחדש את פריסת הNGN החדשה כי מחירי הנחושת ירדו ב50% והם לא ירוויחו את אותו הסכום שחשבו שירוויחו בזמנו.

אה ומחירי הנדלן שלהם ירדו וגם זה לא עוזר להם במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לך תתבע אותן ותוכיח שהן עשו את זה. מה זו הגישה הילדותית הזאת? זה היה ברור שהמחיר שנגבה מלקוחות הקצה הוא נמוך מכדי לאפשר הקמת תשתית טכנולוגית שתהיה מסוגלת לספק לכל אחד את הקצב המקסימלי, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (אני לא בטוח שזה בכלל אפשרי טכנולוגית גם בלי קשר לנושא הכלכלי). עליית המחירים היא בסך הכל תיקון של המצב שהיה קיים עד כה.

הרבה מאוד ת'רדים מסתכמים כאן בכך שאין שום פיקוח על צריכה דיגיטלית וזה מתבטא גם אצל חברות התוכן (מכירת חבילות שהן לא יכולות

לעמוד בהן, ההתנהלות הדורסנית והדרקונית של ועוד) וגם אצל הלקוחות (פיראטיות והרבה).

עד שלא יגדירו את ה"שוק הוירטואלי" ויקבילו אותו לשוק ה"פיזי" (לא יעלה על הדעת שימכרו לך ליטר דלק ב2 שקל, ימהלו אותו במים ויגידו

"ברור שלא יכלנו למכור במחיר הזה אז אנחנו לא נותנים לך מה שהובטח" ומצד שני לא יעלה על דעת הלקוח לגנוב את הדלק) ובמיוחד יכניסו

זאת לתודעה של החברות והלקוחות כנראה שנראה עוד הרבה ת'רדים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...