מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף)

Shoko

Recommended Posts

WTF????? 4 שעות לא רק שלא מומלץ אסור להתאמן ככה

באימון אירובי אני לא ממליץ להתאמן 4 שעות זמה הדבר הזה =\... בכלל שבמסה אתה לא אמור לעבור את השעה וחצי בשום אופן

הרמת מוט בעמידה? איזה תרגיל?

אם קיבלת פריצת דיסק זו עבודה לקויה כנראה שאין לך מושג מה אתה עושה בכלל... אני מצטער מאוד אבל אל תאשים את המשקולות ולא את הרצפה העקומה

מזה לא מומלץ להתאמן 4 שעות דווקא ספורטאים כאילו שעוסקים בזה שנים מתאמנים ככה זה רק נושא של אכילה נכונה ואכילה תוך כדי אימון גם כן אם אתה עברת מעל רף השעה של האימון או שאתה יודע שתעבור מומלץ להביא איזה כמה פרוסות לחם שחור או איזה כמה בננות ולאכול אחרי סט...

בכלל גוף וכל מה שקשור לזה זה בכלל חתיכת מקצוע שאתם לא מבינים פשוט ... טוב יש פה כמה אנשים שמבינים טוב מאוד.

אבל בכל מקרה זה כזה כזה כאב ראש

בכללי בהתחלה התאמנתי לבד אחרי זה עברתי להתאמן אם עזרה מאתרים ופורומים מסויימים אחרי זה עברתי להתאמן אם מדריך טוב אחרי זה עשיתי קורס מדריכי חדר בצבא עשיתי את הצבאי שזה בולשיט אבל גם טוב שעורך שבועיים אחרי זה עשיתי גם את האזרחי וואו זה פשוט כזה כאבבבבב ראששש לא נורמלי :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אכילה נכונה, איך לעשות תרגילים נכון, עמידה נכונה, תנועות וגם לפרט מה כל תנועה עושה אם זה כפיפה הרמה אופקית וכו... , מבנה העצם, מבנה הלב מערכת הנשימה מערכת השרירים מן הסתם איפה מתחיל איפה הוא ניגמר... , וכמובן אכילה ושינה!!! לא פחות מ-6 שעות בלילה!!!

הכי חושב למתאמן מתחיל וגם לא למתאמן מתחיל גם לאותם אנשים שהם מבינים טוב מאוד בתחום זה גם להקשיב לאנשים חדשים לקבל עצות אולי אולי יש להם הסבר נחמד אולי יש משהו שוואו הבן אדם פשוט מבין בוא יותר ממך... חשוב לעבוד עם מדריך טוב שמבין עיניין להתעניין אם מדריך נוסף ואם אנשים אחרים בנושא כיצד המדריך בונה לך תוכנית-מה אתה אוכל-כמה שעות הוא אומר לך לישון בלילה... אם אתה עושה אירובי מה הוא אומר לך לאכול חלבון או גם גבינות שבונות חזרה את צפיפות העצם שלך... כל זה חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה... לא ?

כאבים ושרירים תפוסים אם לא אינדיקציה לאימון טוב. נתפס לך הגב אחרי הרמת מוט ? (מה זה בכלל ? אתה מתכוון לקלינים ? פאוור קלינים ? מה ?) נחש מה, אתה לא יודע להרים מוט. אם גרמת לעצמך לפריצת דיסק, אתה ממש לא יודע להתאמן...

:xyxthumbs:

הגב לא אמור לכאוב לך, הוא כאב כנראה מזה שהגב שלך לא היה זקוף או שלא עשית את התנועה נקייה והשתמשת בגב לעזר הרבה מדי..

קרה לחבר שלי שהוא היה במכון גם משהו דומה שהוא עשה חתירה בישיבה בקרוס, הוא לא ישב בגב זקוף ואז נתפס לו משהו בגב או משהו כזה והוא נתקע והוא עמד עם הגב מכופף וקראו לאמבולנס, בקיצור משהו מפחיד..

ואולי אתה יכול להיות מאמן שלי, גם ג. יפית יכולה, אבל אני לא ארצה מאמן שמתאמן 4 שעות במכון ופוצע את עצמו בתרגילים בגלל אימון לא נכון ודופק תגב :|

ואולי אני לא אעמוד ב אימון של 3-4 שעות (תגדיר "אימון כושר", אם זה אירובי אז אני לא אוכל, אם זה לא אני פשוט לא ארצה כי זה יהיה אימון יתר)... מספיק לי אימון של שעה, ארבעה פעמים בשבוע.

יש פורום שנקרא israelbody.org שיכול לעזור להרבה מתאמנים פה, על אימונים תכניות אימונים תזונה ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה מקסימלית תינתן מאימון כוח של 50 דקות,

ברור שזה קשה, אבל זה ייתן את המקסימום.

אחרי 50 דקות הגוף כבר נמצא במצב של פירוק, לכן מהדקה החמישים, האפקטיביות הולכת ויורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שאסור להתאמן 3-4 שעות, גם אי אפשר. לא ניתן לעמוד באימון בעצימות גבוהה לאורך זמן כה ארוך, שלא נדבר על כך שהדבר בוודאות יגרום לפציעות.

כמו שאמרו כאן - הגוף מפריש את כמות הקורטיזול הגבוהה ביותר(הורמון פירוק) לאחר כ-40 דקות. לכן מומלץ לא להתאמן יותר משעה בעצימות גבוהה, למרות שרבים מושכים את האימון זמן ארוך יותר(שעה ורבע - שעה וחצי)

כך או כך - 3 שעות זה טירוף, ומי שטען שכך ספורטאים מתאמנים טועה טעות מרה. יש הבדל גדול בין כל מקצוע ספורט שהוא שעיקרו אירובי לבין פיתוח גוף. מפתחי גוף, המצויים על כמות בלתי מבוטלת של סטרואידים לאורך כל השנה, לכל היותר שני אימוני כוח ביום - אך הם מתבצעים בנפרד. גם הם לא יעיזו לבצע אימון של מעל שעה וחצי בפעם אחת, וזאת למרות שהגוף שלהם מסוגל להתמודד עם אימונים קשים בהרבה - בגלל הסטרואידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא צודק... וזה חל פה על כולכם :)

HOWEVER !

באימוני פאוורליפטינג מסויימים זה יכול להגיע לשעתיים ויותר

הפתרון ?

שייק\חטיף MRP באמצע האימון !

באימון כח האינסולין חייב להיות גבוה והקורטיזול נמוך, כמו כן הTESTOSTERNE צריך להיות גם גבוה... אחרת זה פשוט לא יעיל באותה צורה.

אותו דבר כשהמטרה היא נפח וגודל.... אתם רוצים אינסולין גבוה (פחמימות מלאות לפני האימון ולא טעמי) כולל חלבון, וכולל לא לעשות סקס\משהו אחר ממש לפני כדי להשאיר את הטסטוסטרון, ההורמון שבזכותו בנים לא נראים כמו נשים, גבוה.

כשאתם עוברים את השעה בלי אוכל כל הדברים האלה פשוט יוצאים מהמשוואה ואתם מבזבזים זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באתי ואמרתי להתאמן 4 או 3 שעות...

אמרתי שספורטאים שהם בודי בילדרים יכולים להתאמן 3-4 שעות בלי יותר מדי בעיה... אם עוד תוספות שהם לוקחים זאת הכוונה

מה שאני יודע שאדם ממוצע מתחיל לא צריך להיות בחדר מעל 40 דקות!! בן אדם שהוא יותר מתקדם ופורס את התוכנית אימונים שלו כדי לו לא לעבור את השעה אבל עם חורגים אז כמו שאמרתי כבר למעלה כן לקחת איזה חטיף או כמה פרוסות לחם או כמה בננות ולמשוך את זה...

בגלל זה לרוב שהייתי מתאמן ולא רציתי לעבור את השעת אימון שלי הייתי מתאמן בכמה שיטות אימון מערבב

פירמדיה עולה לכמה סוגי תרגילים

תרגילי חזה למשל הייתי מעדיף דווקא סופר סטים אם קצת רמאות בסוף בעיברית שיטת הרמאות) וכמובן בסוף עוד מנגב את זה אם עוד שני דחיקות אקצנטריות

תרגילים מסויים הייתי עושה גם בשיטה הרגיל של מנוחה45 -60 שניות ושוב סט של אותו משקל

ועוד שלל שיטות נוספות שלא זוכר את כולם בעל פה הרבה זמן לא עסקתי בזה כבר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא צודק... וזה חל פה על כולכם :)

HOWEVER !

באימוני פאוורליפטינג מסויימים זה יכול להגיע לשעתיים ויותר

הפתרון ?

שייק\חטיף MRP באמצע האימון !

באימון כח האינסולין חייב להיות גבוה והקורטיזול נמוך, כמו כן הTESTOSTERNE צריך להיות גם גבוה... אחרת זה פשוט לא יעיל באותה צורה.

אותו דבר כשהמטרה היא נפח וגודל.... אתם רוצים אינסולין גבוה (פחמימות מלאות לפני האימון ולא טעמי) כולל חלבון, וכולל לא לעשות סקס\משהו אחר ממש לפני כדי להשאיר את הטסטוסטרון, ההורמון שבזכותו בנים לא נראים כמו נשים, גבוה.

כשאתם עוברים את השעה בלי אוכל כל הדברים האלה פשוט יוצאים מהמשוואה ואתם מבזבזים זמן.

האמת שהפתרון הוא דיאנאבול, שייק, ואינסולין (ויש שיקצינו) אבל זה כבר עולם אחר...

אגב, ההוא שמעלי, בבקשה תפסיק ל**ן במוח. דחיקות אקצנטריות ? אתה יודע מה זה אקצנטרי בכלל ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה לא עיניין של כמה זמן מיתאמנים (לא תמיד לפחות ) אלה מה האינטנסיביות של האימון .

אימון כוח שאתה עושה הרבה סטים קצת חזרות אפשר גג שעה וגם זה קריעת תחת

אימון מאוזן אפשר הרבה יותר אז על זה אני מדבר לפחות (אגב אני גם רץ מעט ליפניי ואחרי האימון ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...