מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף)

Shoko

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משקל:74

גובה:181

תרגילים ומשקלים :

את רוב התרגילים אני עושה 3x15

טוב אז כך : לחיצת חזה ללא שיפוע = 45 - 75 קילו (תלוי ביום ובעד כמה שאני לא עצלן או עייף ) .

תרגיל פרפר או משהוא בסיגנון (אני לא זוכר את השם הנכון אבל זה תרגיל שיושבים בשיפוע ומרימים מישקולות מהצד למעלה ) =10-20 קילו (זה הצד החלש שלי התרגיל הזה ) .

תרגיל ניפנוף כזה אם מישקולות (גם את השם שלו אני לא זוכר אבל זה משהוא שעובד על גב אחורי וכתפיים )= 7.5 עד 12 קילו (זה תרגיל ממש קשה למרות שאני אדם אם כתפיים רחבות יחסית ).

משיכת מוט לכיוון הריצפה (אצלנו קוראים לזה Pulley ו) = 115 עד 145 ליברוט (הכל כמובן בישבה לכן המישקל הנמוך יחסית וזה בליברוט ביגלל שהמתקן מארה"ב ).

סקאוטים (Squats) = אני עושה מה שבא לי באותו יום לפעמים 60 קילו לפעמים 125 קילו (זה רק שאני ממש מיתאמץ )

מוט w (כמו מישקולות חופשיות רק אחת גדולה בימקום 2 קטנות ) 15 - 27 קילו (אני יכול הרבה יותר אבל המאמן אמר שזה לא מומלץ בגילי אז אני מקשיב ) .

משהוא כמו הPulley רק בעמידה = 85-160 ליברוט (זה במתקן ביגלל שהוא מארה"ב) בלי לזוז עם המרפקים .

כמובן הכל בשילוב עם ריצה ,מתח , קפיפות בטן ו שכיבות שמיכה .

אגב על אחוזים של מה אתם מדברים ? שומן ?

ואיך אני מחשב אחוזי שומן בגוף (או משהוא בסיגנון אולי קוראים לזה RMA או משהוא כזה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיל ניפנוף כזה אם מישקולות (גם את השם שלו אני לא זוכר אבל זה משהוא שעובד על גב אחורי וכתפיים)

בפעם האחרונה שבדקתי גב יש רק מאחורה... ;)

אגב על אחוזים של מה אתם מדברים ? שומן ?

ואיך אני מחשב אחוזי שומן בגוף?

יש מס' דרכים - הנפוצה ביותר זה עם קליפר שבעזרתו מודדים את קפלי השומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אפשר עם קליפר

יש איזה משהו חשמלי שהוא לא ממש מדוייק

והכי מדוייק זה בתוך מתקן שהוא כמו מיכל מים - יקר יחסית

הכי טוב זה ללכת לרופא שיעשה לך עם הקליפר

יש אולי גם לקופת חולים

קניתי קליפר ואני עושה בעצמי - די פשוט אבל צריך להתאמן בזה קצת לפני שקולטים את הטכניקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל:70

גובה:1.70

בלי מכון כושר..

כל בוקר 30-40 שכיבות שמיכה שני סטים.

שני סטים של 50 בטן רגיל+שני סטים 25 אלכסונים.

10-15 מתח.

לפעמים משקולות.. כל יד..

נראלי האפקט אותו דבר.. חחחח

ניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BMI זו לא אינדיקציה שזה נוגע לבאדי בילדינג,

זה נוגע לאנשים מן המניין עם מסת שריר בסיסית לגמרי,

לא חסרים אנשים 180 ששוקלים 100 קילו והם הכל מסת שריר, אז לפי הBMI ייטען שהם בעודף משקל...

והמדידה הכי מדוייקת לאחוזי שומן זה העין שלך,

אתה צריך לדעת לאמוד לפי איך שאתה מרגיש ונראה,

בכלל בשביל להתקדם, צריך לדעת להסתמך על הרגשה ולא על מדדים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כי אני מרגיש סבבה לגמריי ואני לא שמן בשיט (אני בנויי טוב מאוד ואני בטוח שיש לי אחוז שומן נמוך פשוט אני רוצה להיבדק סתם בישביל הידע האישי שלי )

אגב קראתי טיפה שם ורשום שם ש bmi זה רק בישביל ליבדוק אנשים רגילים ושה בישביל ליבדוק חלוקת מישקל אז יש שיטה אחרת בשם bvi (או במלא Body volume index ) וזה מה שבדוק כי אני נגיד שוקל טיפה פחות מהחברים הכי שמנים שלי אבל אצלי זה הרוב שריר ואצלם זה הרוב שומן(לא כולם כמובן יש לי חברים שאני חולם להגיעה לרמה שלהם ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמדידה הכי מדוייקת לאחוזי שומן זה העין שלך,

אתה צריך לדעת לאמוד לפי איך שאתה מרגיש ונראה,

בכלל בשביל להתקדם, צריך לדעת להסתמך על הרגשה ולא על מדדים :xyxthumbs:

אני מאוד מסכים עם האמרה הזאת

בעיקר בספורט כמו גוף שנמדד כולו עפ"י מראה בלבד

אגב זה תופס גם לגבי משקלים

אם המטרה שלכם זה נטו גוף לא אמור להיות לכם בכלל משנה אם הבחור לידכם מרים פי 3 מכם

כל עוד אתם יותר אסטטים, סימטרים וחטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

זה גם אף פעם לא משנה המשקלים של האחרים, צריך להרים רק משקלים שמתאימים לכם ומוציאים ממכם את המקסימום בתנועה נקייה ונכונה, יש כאלה שמרימים הרבה יותר ממני במכון וחלקם לא עובדים נכון (לדוגמא גב לא זקוף בחלק מהתרגילים, או הכי הרבה רואים כאלה שעושים יד קדמית בעמידה ומזיזים את כל הגוף והגב עם התנועה של היד..).

העיקר תעבדו נכון כי עבודה לא נכונה יכולה לגרום לפציעות רציניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאמן במכון... המשקלים שלך גבוהים מאוד כמה זמן אתה מתאמן?

אני בן 16 אני דוחק 15 כל צד + מוט 20

אני מיתאמן שנה וחצי בעיקר על כוח ולא פיתוח גוף אבל אם הכוח באה גם הגוף (לפחות אצלי )

אגב מצאתי מחשבון שמחשב אחוצי שומן על ידי פורמולא מסוימת

http://www.webcalcsolutions.com/Fitness-Calculators/Body-Fat-YMCA.asp?AcctNum=3

אבל אני לא בידיוק יודע איזה נתונים לירשום ושאני רושם אז זה עושה לי שאני ב מינוס משהוא אחוזי שומן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...