מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף)

Shoko

Recommended Posts

אני יתאמנתי ליפני כשנה ועזבתי ביגלל הרבה סיבות,כאבי גב- במישקל גדול זה קורה כימעט לכולם ביכלל לא מומלץ,כאבי שרירים אחרי שאתה מרים הרבה משקל ביום אחד מעל המותר,והכי חשוב קרעתי שרירים שזה ממש מסוכן וכל האימונים שעשיתי במשך חצי שנה ירדו כאילו שלא עשיתי כלום גם ממש מסוכן. עכשיו אני בן 20 יתאמנתי במשך 4 שנים והכל ירד תוך שנה לכן מי שרוצה גוף חייב להיתאמן 3 פעמים בשבוע לפחות,כדי לישמור על צורת הגוף והכוח. אבל כמובן יש 2 סוגים של מיתאמנים הראשון בנאדם שרוצה גוף והשני בנאדם שרוצה כוח, אני בחרתי כוח ואני לא מיתחרט על זה עדין נישאר הכוח. אני מטר 1.80,מיבנה גוף רגיל לאלו שמיתאמנים באומניות לחימה אימוני כוח ישפרו לכם הרבה,אימוני שרירים לא יתנו לכם כלום זאת העצה שלי :xyxthumbs:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

||אני יתאמנתי ליפני כשנה ועזבתי ביגלל הרבה סיבות,כאבי גב- במישקל גדול זה קורה כימעט לכולם ביכלל לא מומלץ,כאבי שרירים אחרי שאתה מרים ||הרבה משקל ביום אחד מעל המותר,והכי חשוב קרעתי שרירים שזה ממש מסוכן וכל האימונים שעשיתי במשך חצי שנה ירדו כאילו שלא עשיתי כלום גם ||ממש מסוכן. עכשיו אני בן 20 יתאמנתי במשך 4 שנים והכל ירד תוך שנה לכן מי שרוצה גוף חייב להיתאמן 3 פעמים בשבוע לפחות,כדי לישמור על צורת ||הגוף והכוח. אבל כמובן יש 2 סוגים של מיתאמנים הראשון בנאדם שרוצה גוף והשני בנאדם שרוצה כוח, אני בחרתי כוח ואני לא מיתחרט על זה עדין נישאר ||הכוח. אני מטר 1.80,מיבנה גוף רגיל לאלו שמיתאמנים באומניות לחימה אימוני כוח ישפרו לכם הרבה,אימוני שרירים לא יתנו לכם כלום זאת העצה שלי

|||אתה לא יודע להתאמן אחי מצטער להגיד לך... אני לא אפרט אבל אתה לא אמור לסבול מכאבי שרירים ולקרוע אותם

*זה ציטוטים מלמעלה פשוט לא הצלחתי להכניס אותם בצורה נורמלית*

אתה כנראה באמת לא יודע להתאמן (theone89), בטח אתה מאלה שרשמתי בעמוד הקודם או לפניו, אלה שמרימים משקלים גדולים, עובדים לא נכון בכלל, ורק שמחים שהם "הרימו הרבה"...

כאבי גב מגיעים מעבודה לא נכונה בעיקר גב לא זקוף, "כאבי שרירים" לא קורים אם אתה מרים "משקל מעל המותר" כי אין כזה דבר מותר יש מסוגל, וכמובן בעבודה נכונה...

"כאבי" השרירים המדוברים הם כנראה סתם משו נורמלי שקורה גם לי שהשריר טיפה תפוס יום אחרי שעבדת עליו וזה דבר נורמלי לגמרי ואפילו מספק בידיעה שהשריר באמת עבד..

ולגבי ה"סוגים של המתאמנים" לגוף ולכוח זה לא נכון... אתה מקבל את שניהם בכל מקרה... גוף יגיע עם הכוח... אפילו אם זה לא גוף מחוטב שרואים כל שריר עדיין צורת הגוף משתנה...

לגבי "אימוני שרירים לא יתנו לכם כלום זאת העצה שלי" אולי המשפט לא מובן לי אבל זה ממש שטות... תגדיר "אימון שריר", שמעת פעם על אימון שלא מעורב בו השריר?... אולי אתה מתכוון לאימון שהוא הרמת משקל ולא אירובי, והרמת משקל גם נותנת הרבה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי הרבה בעיות בברכיים - ממש כאבים , אחרי חודשיים של אימוני רגליים הכל עבר ,חיזוק השריר הארבע ראשי וההאמסטרינג הוריד לחץ מהברך שלי וממש עזר לי.

המלצה שלי לכל מי שלא מאמן רגליים - חובה חובה לאמן אותם ! יש גם שאומרים שאימוני רגליים מפרישים הרבה הורמון גדילה ועוזרים לך לגדול מהר יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^

זה לא שיש האומרים

זה ככה

תרגילי רגליים מורכבים מפרישים הכי הרבה הורמון גדילה, ובלעדיהם אי אפשר להגיע רחוק.

וכל החירטוטים פה, כוח, מסה, גדילה, וואטבר

הכל בקשר ישיר

כוח הוא בקשר ישיר למסה.

וכל הדיבורים על "גוף", זה אינדיווידואלי, יש כאלה שאוהבים להיות מסיביים וגדולים ,ויש כאלה שאוהבים להיות רזים וחטובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל: 62

גובה 1.68

התחלתי להתאמן לפני כחודשיים וכבר אני רואה שינויים [הגוף שלי גם היה יחסית מעוצב עוד לפני תחילת האימונים]

הנה שלאחר שבועיים של אימון:

nccsjo.jpg

15ck1ls.jpg

אני מתאמן בפורמט הבא 3 פעמים בשבוע 3 סטים 15 חזרות [בסט הראשון לפחות]:

7 מתח, חזה על הבנצ' 15 בכל צד עם מוט של 15 קילו, חזה עליון + דלתא על שיפוע שלילי משקולת של 15 בכל יד, ידיים: מוט של 15 פלוס חמש קילו בכל צד בעמידה, מוט W עם עוד 7 בכל צד, משקולות יד של 10 בישיבה.

המלצה שלי לכל מי שלא מאמן רגליים - חובה חובה לאמן אותם ! יש גם שאומרים שאימוני רגליים מפרישים הרבה הורמון גדילה ועוזרים לך לגדול מהר יותר .

^ ^ ^

זה לא שיש האומרים

זה ככה

תרגילי רגליים מורכבים מפרישים הכי הרבה הורמון גדילה, ובלעדיהם אי אפשר להגיע רחוק.

וכל החירטוטים פה, כוח, מסה, גדילה, וואטבר

הכל בקשר ישיר

כוח הוא בקשר ישיר למסה.

וכל הדיבורים על "גוף", זה אינדיווידואלי, יש כאלה שאוהבים להיות מסיביים וגדולים ,ויש כאלה שאוהבים להיות רזים וחטובים...

אני לא מאמן רגליים כלל.

האם זה יגביל אותי מבחינת גדילת השרירים?

האם אימון נכון של הרגליים יוכל לתת לי עוד פוש בגדילה לגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א': המאמן שלך על הפנים תעבוד עם אחר

אשמח אם תפרט מדוע ותתן והצעות לשיפור....

מחמת קשיים כלכליים אני לא מתאמן במכון אלא באולם הפתוח של בית הספר...אין איתי מאמן ועל התרגילים המליץ לי המורה שלי לספורט [שהוא בעצמו מפתח גוף לא קטן]...

אם כן אשמח אם תגיד לי מהי בדיוק הבעיה.

כמו כן, כיצד מומלץ לאמן רגליים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוא לא אמר לך להתאמן על רגליים,

אני לא יודע מה יש לאולם שלך להציע,

תתייעץ עם המורה שוב, ותדגיש לו שאתה רוצה לעשות תרגילי רגליים.

בעקרון בשלב הזה אתה צריך לעשות אימון של כל הגוף עם יום מנוחה בין האימונים,

זה אומר תרגילים ל:חזה, גב, כתפיים, יד קדמית, יד אחורית, רגליים ובטן.

תבקש מהמורה תרגיל לכל קבוצה ותבצע אותם.

אם בא לך לרוץ או משהו, רק אחרי האימון כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

||אני יתאמנתי ליפני כשנה ועזבתי ביגלל הרבה סיבות,כאבי גב- במישקל גדול זה קורה כימעט לכולם ביכלל לא מומלץ,כאבי שרירים אחרי שאתה מרים ||הרבה משקל ביום אחד מעל המותר,והכי חשוב קרעתי שרירים שזה ממש מסוכן וכל האימונים שעשיתי במשך חצי שנה ירדו כאילו שלא עשיתי כלום גם ||ממש מסוכן. עכשיו אני בן 20 יתאמנתי במשך 4 שנים והכל ירד תוך שנה לכן מי שרוצה גוף חייב להיתאמן 3 פעמים בשבוע לפחות,כדי לישמור על צורת ||הגוף והכוח. אבל כמובן יש 2 סוגים של מיתאמנים הראשון בנאדם שרוצה גוף והשני בנאדם שרוצה כוח, אני בחרתי כוח ואני לא מיתחרט על זה עדין נישאר ||הכוח. אני מטר 1.80,מיבנה גוף רגיל לאלו שמיתאמנים באומניות לחימה אימוני כוח ישפרו לכם הרבה,אימוני שרירים לא יתנו לכם כלום זאת העצה שלי

|||אתה לא יודע להתאמן אחי מצטער להגיד לך... אני לא אפרט אבל אתה לא אמור לסבול מכאבי שרירים ולקרוע אותם

*זה ציטוטים מלמעלה פשוט לא הצלחתי להכניס אותם בצורה נורמלית*

אתה כנראה באמת לא יודע להתאמן (theone89), בטח אתה מאלה שרשמתי בעמוד הקודם או לפניו, אלה שמרימים משקלים גדולים, עובדים לא נכון בכלל, ורק שמחים שהם "הרימו הרבה"...

כאבי גב מגיעים מעבודה לא נכונה בעיקר גב לא זקוף, "כאבי שרירים" לא קורים אם אתה מרים "משקל מעל המותר" כי אין כזה דבר מותר יש מסוגל, וכמובן בעבודה נכונה...

"כאבי" השרירים המדוברים הם כנראה סתם משו נורמלי שקורה גם לי שהשריר טיפה תפוס יום אחרי שעבדת עליו וזה דבר נורמלי לגמרי ואפילו מספק בידיעה שהשריר באמת עבד..

ולגבי ה"סוגים של המתאמנים" לגוף ולכוח זה לא נכון... אתה מקבל את שניהם בכל מקרה... גוף יגיע עם הכוח... אפילו אם זה לא גוף מחוטב שרואים כל שריר עדיין צורת הגוף משתנה...

לגבי "אימוני שרירים לא יתנו לכם כלום זאת העצה שלי" אולי המשפט לא מובן לי אבל זה ממש שטות... תגדיר "אימון שריר", שמעת פעם על אימון שלא מעורב בו השריר?... אולי אתה מתכוון לאימון שהוא הרמת משקל ולא אירובי, והרמת משקל גם נותנת הרבה מאוד.

נכון כאבי שרירים יש לכולם אחרי אימון טוב, אבל תנסה אימוני של 3 עד 4 שעות ואז ניראה אותך, אתה יכול ? לעבוד נכון זה כל מי שמתאמן יותר מי שנה יודע אני יתאמנתי 4 שנים, אני יכול להיות המאמן שלך, הרבה פעמים אחרי הרמת מוט בעמידה ניתפס לי הגב וזה בעצם כאבי הגב, וליפני שנתיים קרה לי מיקרה שניתפס לי הגב ניסיתי לשחרר אותו ופשוט ניהיתי נכה ל20 דקות לא יכולתי לעמוד על הרגליים היה ממש כואב עד דמעות :'( אחרי הרבה אגרופים לעצמי בגב יצלחתי ללכת, יום למחרת הלכתי לרופא הוא אמר שיש לי פריצת דיסקים!!! ממש מסוכן למי שיקרה ישר תזמינו אמבולנס זה אחד המיקרים שלא רציתי יותר ללכת לחדר אבל אחרי חצי שנה יתחלתי תאימונים מחדש לא שפוי מיצידי אבל אני אהבתי תמיד תקטע של החדר ותמיד אוהב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כאבי שרירים יש לכולם אחרי אימון טוב, אבל תנסה אימוני של 3 עד 4 שעות ואז ניראה אותך, אתה יכול ? לעבוד נכון זה כל מי שמתאמן יותר מי שנה יודע אני יתאמנתי 4 שנים, אני יכול להיות המאמן שלך, הרבה פעמים אחרי הרמת מוט בעמידה ניתפס לי הגב וזה בעצם כאבי הגב, וליפני שנתיים קרה לי מיקרה שניתפס לי הגב ניסיתי לשחרר אותו ופשוט ניהיתי נכה ל20 דקות לא יכולתי לעמוד על הרגליים היה ממש כואב עד דמעות :'( אחרי הרבה אגרופים לעצמי בגב יצלחתי ללכת, יום למחרת הלכתי לרופא הוא אמר שיש לי פריצת דיסקים!!! ממש מסוכן למי שיקרה ישר תזמינו אמבולנס זה אחד המיקרים שלא רציתי יותר ללכת לחדר אבל אחרי חצי שנה יתחלתי תאימונים מחדש לא שפוי מיצידי אבל אני אהבתי תמיד תקטע של החדר ותמיד אוהב :xyxthumbs:

בנאדם...מה קורה ? מי מתאמן 4 שעות ? אתה רוצה בכוח להרוס את הגוף שלך ? יש דבר כזה שנקרא שברי מאמץ...כנראה סבלתה מהרבה כאלה ואלה הכאבים שחשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF????? 4 שעות לא רק שלא מומלץ אסור להתאמן ככה

באימון אירובי אני לא ממליץ להתאמן 4 שעות זמה הדבר הזה =\... בכלל שבמסה אתה לא אמור לעבור את השעה וחצי בשום אופן

הרמת מוט בעמידה? איזה תרגיל?

אם קיבלת פריצת דיסק זו עבודה לקויה כנראה שאין לך מושג מה אתה עושה בכלל... אני מצטער מאוד אבל אל תאשים את המשקולות ולא את הרצפה העקומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... לא ?

כאבים ושרירים תפוסים אם לא אינדיקציה לאימון טוב. נתפס לך הגב אחרי הרמת מוט ? (מה זה בכלל ? אתה מתכוון לקלינים ? פאוור קלינים ? מה ?) נחש מה, אתה לא יודע להרים מוט. אם גרמת לעצמך לפריצת דיסק, אתה ממש לא יודע להתאמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...