בעיית חומרה? המחשב לא קורא את נתוני המעבד הנכונים למעבד E8500 (ועוד שאלה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חומרה? המחשב לא קורא את נתוני המעבד הנכונים למעבד E8500 (ועוד שאלה)

sniff

Recommended Posts

ב CPUZ ובווינדוס עצמו המחשב הציג את מהירות הליבות (כל ליבה) כחצי מהמהירות המעשית אחרי ריסט פתאומי. הבעיה נעלמה אחרי הפעלה מחדש מסודרת ולא חוזרת אחרי ריסטים פתאומיים.

מישהו מכיר את הבעיה הזאת?

עוד בעיה, הארדדיסק 7200.11 250 שנקנה מחנות מסויימת (שלא יתבעו אותי - לא אזכיר את שמה) ו"נכשל" לפי מה שהווינדוס דיווח, נכנסתי לראות מה הבעיה שהוא מצא בסמארט הוא אומר שה Seek Error Rate ברמה נמוכה מדי וכושר ההארדדיסק היה על 0 אחוז עלה ל4 ואז גם ל7 וירד ל4 וכו' וכו'.

חיפשתי בגוגל וכמעט כל הבעיות שקראתי על ה Seek Error Rate קשורות לסיגייט (למיטב זכרוני כולן אבל אולי אני מתבלבל), מישהו יודע מה הקטע עם העניין הזה? ההארדיסקים המהירים של לא יציבים או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CPUZ ובווינדוס עצמו המחשב הציג את מהירות הליבות (כל ליבה) כחצי מהמהירות המעשית אחרי ריסט פתאומי. הבעיה נעלמה אחרי הפעלה מחדש מסודרת ולא חוזרת אחרי ריסטים פתאומיים.

מישהו מכיר את הבעיה הזאת?

קשה לאתר את גורם הבעיה כאשר מדובר בתקלה שמופיעה באופן חד פעמי.

עוד בעיה, הארדדיסק סיגייט 7200.11 250 שנקנה מחנות מסויימת (שלא יתבעו אותי - לא אזכיר את שמה) ו"נכשל" לפי מה שהווינדוס דיווח, נכנסתי לראות מה הבעיה שהוא מצא בסמארט הוא אומר שה Seek Error Rate ברמה נמוכה מדי וכושר ההארדדיסק היה על 0 אחוז עלה ל4 ואז גם ל7 וירד ל4 וכו' וכו'.

חיפשתי בגוגל וכמעט כל הבעיות שקראתי על ה Seek Error Rate קשורות לסיגייט (למיטב זכרוני כולן אבל אולי אני מתבלבל), מישהו יודע מה הקטע עם העניין הזה? ההארדיסקים המהירים של סיגייט לא יציבים או משהו?

תבצע בדיקה להארד דיסק באמצעות תוכנת הדיאגנוסטיקה של סיגייט - SeaTools

http://www.seagate.com/www/en-us/support/downloads/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה הראשונה שאלתי אם מישהו מכיר כי אני יודע שזה די בלתי אפשרי לאתר

לגבי הבעיה השניה עשיתי את הבדיקות וההארדדיסק עבר את הבדיקות של כלי ה DOS

כשלגבי כלי הווינדוס הוא נכשל בבדיקה אחת.

ה SMART עדיין מדווח שהוא לא תקין וצריך להחליף אותו ;\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...