הולכים לבחירות... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לבחירות...

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3613511,00.html

ההרגשה היא שזה לא משקף את המציאות :-\

לדעתי הליכוד יקח את הבחירות האלה בפער של כ10 מנדטים מקדימה

אני פשוט בשוק, אין לי טיפת ספק שהסקר הזה פשוט שיקרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרית הימים, רוני תומך לראשות הממשלה באדם שהוא חילוני להכעיס (ביבי שם כיפה רק לטובת התקשורת, אפילו יוסי שריד יותר מסורתי ממנו), קפיטליסטי להכעיס ושבמו ידיו חיסל את כל מערך הקצבאות שפירנס היטב אלפי משפחות חרדים (וערבים) בארץ.

rroonnii,

במדינת בשיטת הבחירות הנוכחית בוחרים במפלגה , לא בראש ממשלה

אז במי אתה בוחר? כי מהתגובה שלך לא הבנתי

חח אחרית הימים אהבתי, אני לא תומך בו. אני בוחר ש"ס [כידוע ש"ס היא מפלגה המנוהלת בידי הרב עובדיה יוסף, שהוא גאון בהלכה וישר במידות,וכמו כן אני אבחר רק במפלגה שדרכיה תורה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ברצוני להודיע על הקמת מפלגה חדשה דנדשה בשם: "באז שנות אור"

בתור ראש המפלגה החדשה ומעומד לראשות הממשלה-זאת האידאולוגיה שאני אפעל לפיה: :yelclap::xyxthumbs:

*מיד אם כניסתי לראשות הממשלה אני יוריד לעצמי את המשכורת מ30 אלף ל20 אלף,כול שאר חברי הכנסת יקבלו קיצוץ למשכורת של 20 אלף

חברי הכנסת,השרים לא יקבלו הטבות סתם כך לפי ועדה פנים של הכנסת אלא לפי ועדה חיצונית שמורכבת מאנשי מקצוע בלבד שיבחנו בקפידה כול הצעה והצעה

*חברי הכנסת יוותרו על מכוניות היוקרה שלהם,ויקבלו מכוניות פשוטות וזולות כמו מזדה,בהמשך אם תתפתח תעשיית בארץ הם יחוייבו לקנות רק תוצרת הארץ!!

*אני יחקוק חוק חדש לפיו מפלגות יוכלו להתמודד לבחירות ולבחור בשני אפשרויות או לקבל מימון מדיני נמוך אך יציב(כמו בימנו) או לאסוף תרומות מחברי המפלגה שלהם למימון מערכות הבחירות האישיות שלהם-הם ישאו בנטללמערכות הבחירות בעצמם!!

*ביגוד,אוכל ודברי מותרות כמו גאג'דים ופלאפונים לא ימומנו מכיס המדינה

*הנחה לשרים שצריכים לדבר הרבה מצורך תפקידם תשקל בכובד ראש או ינתן להם קו מיוחד משלהם כמו בצבא!!

*הכהונה של ראשי ממשלה תוגבל לשני קדצניות

*הכהונה של ראשי עיר תוגבל באופן זה-2 קדנציות! :silly:

*השרים בממשלתי לא יהיו חברי כנסת אלא אנשי מקצוע בלבד-חד משמעית-לבטחון איש בטחון,לחוץ דיפלומט לכלכלה-כלכלן ותיק ובעל ניסיון

*הגיוס לצבא יהיה חובה על כולם-משמע כולם כולל חרדים,נשים ישרתו 2 שירות רגיל ועוד שנה שירות לאומי ויצאו לשוק העבודה כמו גברים או שהשירות יקוץ לשנתיים וחצי לשני המינים!!

בענייני -

*תבחן תוכנית אחידה לכול אזרחי המדינה -כלומר ביטוח משלים לכולם זהה-כולם ישלמו אותו הדבר על שירותי ,עזרה כספית תינתן לנזקקים ומשפחות חד הוריות-לא עוד אלף קופות חולים כול אחד יותר רמאית מהשנייה

*איכות הפקידים הן במשרד הפנים,הבנקאים,הבריאות תבדק לפי משובים שימלא הלקוח כול עת שיבקר באותו מוסד-פקיד שיקבל קרוב ל20 ביקורות שלילים או יותר יפוטר לאלתר

*ערבי המדינה יחויבו להפגין נאמנות למדינה ולשרת שנתים בשירות לקהילה,ערבי שישתתף ביום הנקבה יאסר באשמת קשירת קשר נגד המדינה

*מפלגות ערביות שיקרו ויסיתו נגד פעולות הממשלה יוצאו מחוץ לחוק!!

*לא היו יותר מימון לבחורי ישיבה-כולם יחויבו לשרת בצה"ל,הפגנות עדתיות מצד הדתיים לא תתקבל בברכה,הממשלה תראה בה כמעשה בגידה

ראשי המסיתים יאסרו לאלתר,רבנים שיסיתו נגד הממשלה יאסרו,מטיפים במסגדים שיטיפו נגד המדינה יאסרו.מעבר לכך חופש הביטוי

לבירוקרטיה של המדינה או עוולות אחרים יתקבלו בברכה,הפגנות נגד מאסר של בוגדים היא מחוץ לחוק.

*תרשם הגדרה חדשה לבוגד-אדם שמסית במזיד ובאופן מכוון קבוצה של אנשים כנגד מוסדות המדינה כמו צה"ל או כנגד הזכות של מדינת להתקיים-יאסר,

אדם המתכנן לרצוח שרים או ראש ממשלה יאסר!!!

*בתי המשפט יעברו שינוי מכף רגל ועד ראש-יוכנסו שופטים קשוחים,עונשים נגד רוצחים בדרכים(נהגי משאית) יקבלו תקופת מאסר ממושכת בהתאם לכמות החיים שגדעו,הורים רוצחי ילדים יוצאו להורג,רוצחים תבחן האפשרות להוציא אותם להורג לאחר שהוא הוכח מעל לכול ספק שאכן רצחו,אם לא הוכח יקבלו מאסר ממשוך

*הממשלה תתחייב להציג מגמת שיפור לפחות בשני נושאים מן הנושאים הבאים:

כלכלה

בריאות

חינוך

ביטחון

ומלחמה בשחיתות

אם הממשלה בראשותי לאחר שנתיים לא תקיים מגמת שיפור לפחות בשניים מן הנושאים-היא תתפטר לאלתר!!!

לכן חברה לכו לבחור במפלגה בחדשה באז שנות אור ועל המעבר לו-כי האידאולוגיה שלנו היא

יש להצעיד את המדינה הלאה ולא רק לשרוד פוליטית כדי שתבחרו בנו סתם שוב בבחירות הבאות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות באמת כואב לי על המדינה הזאת שמנהיגיה בוחרים להתמקד בהישרדות הפוליטית שלהם מאשר לשפר את המדינה שלנו

לעיתים יש לי תחושה שהם פשוט שוכחים מי בחר בהם,בשבילם אנחנו אוויר רוב הזמן ורב ביום הבחירות הם נזכרים בקיומו של העם!!! :kopfpatsch:

כמו כן שימו לב שתמיד נטפלים לבעיה הבטחונית וטוחנים לנו את השכל איתה ועל הסכמי שלום אף פעם לא מדברים על מלחמה בפשע או שיפור מערכת הבריאות או יצירת מהפכות שונות שדרושים באופן דחוף במוסדות שונים במדינה בשאר תחומי החיים כמו או טלפוניה כמו חברות הסלולר ועוד!!

הבעיה הבטחונית היא בעיקר כיסוי לשאר הבעיות הם אף פעם לא יפטרו אותה!!

מה שמעניין אותם זה להיבחר להיבחר ושוב להיבחר-אתם תראו אם מדינת תקלע למלחמה קטסטרופלית שממנה נראה כי זה הסוף בעצם!!

האנשים העשירים פשוט יגנבו לנו את הכסף כמו בנקים ושרים ושאר המושחתים ויברחו לארצות אחרות שאר האנשים המעמד הבינוני ישאר נטול נכסים והעניים-אלה המעמדות שיאכלו חרא פה במקרה של אסון וצריך להיזהר מזה

האחרון שיעזור לנו שעת מצוקה זו המדינה!! :s05: איזה אבסורד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ברצוני להודיע על הקמת מפלגה חדשה דנדשה בשם: "באז שנות אור"

בתור ראש המפלגה החדשה ומעומד לראשות הממשלה-זאת האידאולוגיה שאני אפעל לפיה: :yelclap::xyxthumbs:

*מיד אם כניסתי לראשות הממשלה אני יוריד לעצמי את המשכורת מ30 אלף ל20 אלף,כול שאר חברי הכנסת יקבלו קיצוץ למשכורת של 20 אלף

חברי הכנסת,השרים לא יקבלו הטבות סתם כך לפי ועדה פנים של הכנסת אלא לפי ועדה חיצונית שמורכבת מאנשי מקצוע בלבד שיבחנו בקפידה כול הצעה והצעה

כל הכבוד, חסכת אולי 20 מליון שקל בשנה

*חברי הכנסת יוותרו על מכוניות היוקרה שלהם,ויקבלו מכוניות פשוטות וזולות כמו מזדה,בהמשך אם תתפתח תעשיית בארץ הם יחוייבו לקנות רק תוצרת הארץ!!

רק שרים מקבלים רכבים, גם כאן חסכת... אולי מליון לשנה

*אני יחקוק חוק חדש לפיו מפלגות יוכלו להתמודד לבחירות ולבחור בשני אפשרויות או לקבל מימון מדיני נמוך אך יציב(כמו בימנו) או לאסוף תרומות מחברי המפלגה שלהם למימון מערכות הבחירות האישיות שלהם-הם ישאו בנטללמערכות הבחירות בעצמם!!

אני חושב שהם יעדיפו את האפשרות הראשונה

*ביגוד,אוכל ודברי מותרות כמו גאג'דים ופלאפונים לא ימומנו מכיס המדינה

אתה מתכוון למה שנתניהו עשה בזמן המלחמה בלונדון? זה לא היה על חשבון המדינה

*הנחה לשרים שצריכים לדבר הרבה מצורך תפקידם תשקל בכובד ראש או ינתן להם קו מיוחד משלהם כמו בצבא!!

איזה שר לא צריך לדבר הרבה?

*הכהונה של ראשי ממשלה תוגבל לשני קדצניות

*הכהונה של ראשי עיר תוגבל באופן זה-2 קדנציות! :silly:

לא לאפשר למי שכבר הוכיחו את עצמם להתמודד, הגיוני.

*השרים בממשלתי לא יהיו חברי כנסת אלא אנשי מקצוע בלבד-חד משמעית-לבטחון איש בטחון,לחוץ דיפלומט לכלכלה-כלכלן ותיק ובעל ניסיון

אין בן אדם בלי דעה פוליטית

*הגיוס לצבא יהיה חובה על כולם-משמע כולם כולל חרדים,נשים ישרתו 2 שירות רגיל ועוד שנה שירות לאומי ויצאו לשוק העבודה כמו גברים או שהשירות יקוץ לשנתיים וחצי לשני המינים!!

מי שלא רוצה לשרת הופך בדר"כ לחייל עציץ / תופס תור במרפאה ובקב"ן

בענייני -

*תבחן תוכנית אחידה לכול אזרחי המדינה -כלומר ביטוח משלים לכולם זהה-כולם ישלמו אותו הדבר על שירותי ,עזרה כספית תינתן לנזקקים ומשפחות חד הוריות-לא עוד אלף קופות חולים כול אחד יותר רמאית מהשנייה

המצב תמיד נהיה יותר גרוע שמבטלים תחרות

*איכות הפקידים הן במשרד הפנים,הבנקאים,הבריאות תבדק לפי משובים שימלא הלקוח כול עת שיבקר באותו מוסד-פקיד שיקבל קרוב ל20 ביקורות שלילים או יותר יפוטר לאלתר

ומייד תתפרץ שביתה שתשתק את המדינה

*ערבי המדינה יחויבו להפגין נאמנות למדינה ולשרת שנתים בשירות לקהילה,ערבי שישתתף ביום הנקבה יאסר באשמת קשירת קשר נגד המדינה

כתבת משהו הגיוני, מזר

*מפלגות ערביות שיקרו ויסיתו נגד פעולות הממשלה יוצאו מחוץ לחוק!!

זה התפקיד של האופוזיציה

*לא היו יותר מימון לבחורי ישיבה-כולם יחויבו לשרת בצה"ל,הפגנות עדתיות מצד הדתיים לא תתקבל בברכה,הממשלה תראה בה כמעשה בגידה

ראשי המסיתים יאסרו לאלתר,רבנים שיסיתו נגד הממשלה יאסרו,מטיפים במסגדים שיטיפו נגד המדינה יאסרו.מעבר לכך חופש הביטוי

לבירוקרטיה של המדינה או עוולות אחרים יתקבלו בברכה,הפגנות נגד מאסר של בוגדים היא מחוץ לחוק.

חופש ביטוי - לחילונים בלבד

*תרשם הגדרה חדשה לבוגד-אדם שמסית במזיד ובאופן מכוון קבוצה של אנשים כנגד מוסדות המדינה כמו צה"ל או כנגד הזכות של מדינת להתקיים-יאסר,

אדם המתכנן לרצוח שרים או ראש ממשלה יאסר!!!

זה גם החוק היום, פשוט לא מיישמים אותו

*בתי המשפט יעברו שינוי מכף רגל ועד ראש-יוכנסו שופטים קשוחים,עונשים נגד רוצחים בדרכים(נהגי משאית) יקבלו תקופת מאסר ממושכת בהתאם לכמות החיים שגדעו,הורים רוצחי ילדים יוצאו להורג,רוצחים תבחן האפשרות להוציא אותם להורג לאחר שהוא הוכח מעל לכול ספק שאכן רצחו,אם לא הוכח יקבלו מאסר ממשוך

אולי רצחת, שב 20 שנה בכלא

*הממשלה תתחייב להציג מגמת שיפור לפחות בשני נושאים מן הנושאים הבאים:

כלכלה

בריאות

חינוך

ביטחון

ומלחמה בשחיתות

מי קובע את המדדים? מי ימדוד אותם בפועל? זה מזכיר לי את השיפור בברית המועצות בשנות החמישים

אם הממשלה בראשותי לאחר שנתיים לא תקיים מגמת שיפור לפחות בשניים מן הנושאים-היא תתפטר לאלתר!!!

ומי יחליט אם המצב נהיה טוב יותר או גרוע?

לכן חברה לכו לבחור במפלגה בחדשה באז שנות אור ועל המעבר לו-כי האידאולוגיה שלנו היא

יש להצעיד את המדינה הלאה ולא רק לשרוד פוליטית כדי שתבחרו בנו סתם שוב בבחירות הבאות!!!

אני אפילו לא בטוח שאמא שלך תצביע לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי כתב ספר נחמד ומדבר הרבה, קבלות בשטח, יוק. אבל... הוא היה שר אוצר מעולה.

ברק הוא הסיבה שזרקתי טופס הצטרפות לעבודה לפח. אחד הטיפוסים היהירים והגועליים בתולדות הפוליטיקה הישראלית.

ולמי כן יש קבלות בשטח?

כמו שכבר ציינתי, הוא הרע במיעוטו.

בתקופתו היה הכי טוב פה, אני בעד מדיניות הקפאה ושקט. פחות פיגועים, ופחות אבידות בצד שלנו. זה כל מה שאני מחפש.

אה וגם הצד הכלכלי מוסיף..

ביבי עבר דמוניזציה ע"י התקשורת, והוא עדיין עובר. אני בדר"כ מאוד מפקפק באימרות כאלה, שהתקשורת מגמתית ומשפיע כ"כ (למשל בניגוד למה שרוני אמר, אני חושב שש"ס לא סובלת מקיפוח בתקשורת אלא להיפך, והיא גם לא באמת עוזרת למי שלא חילוני, לפחות לא בכוונה תחילה).

אבל במקרה של ביבי, שונאים אותו מהסיבות הלא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי, הוא הרע במיעוטו.

בתקופתו היה הכי טוב פה, אני בעד מדיניות הקפאה ושקט. פחות פיגועים, ופחות אבידות בצד שלנו. זה כל מה שאני מחפש.

אה וגם הצד הכלכלי מוסיף..

נתניהו היה שר אוצר מוצלח תחת שרון. המצב כשהוא היה ראש ממשלה היה פחות מזהיר. בתקופתו היה פה הכי טוב? גם בתקופתו היו מהומות, פיגועים והרוגים. אפשר גם לטעון שמאז סיום מלחמת לבנון השנייה היו מעט הרוגים בפעילות טרור (יחסית לתקופות עברו).

ממשלת נתניהו התאפיינה בחוסר יציבות, בסחטנות הן מצד מפלגות אחרות והן מצד מרכז הליכוד (כל כך מהר שכחתם, אה). נתניהו חתם על הסכם חברון לאחר לחץ מצד קלינטון. נשיא חזק בבית הלבן בהחלט יכול ללחוץ על נתניהו כהוגן (וצפוי שאובמה, עם רוב דמוקרטי בשני הבתים, יהיה נשיא חזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meirpolaris המפלגה שלכאורה "הקמתי" היא לא יותר מאשר פרודיה על מצב המדינה שלנו,באמת שאין ברצוני להקים מפלגה כזאת אבל שוב אני מפנה בעיקר ביקורת לשאר המפלגות שכול מטרתם זה הישרדות פוליטית כולל ביבי השאר,למרות שביבי נראה הכי פחות גרוע אבל הוא גרוע!!

המפלגות צריכות לשאוף לשפר את המדינה ולא למרוח אותנו ולהסתיר את הבעיות שלנו על ידי העצמת הבעיה הבטחונית שכול הזמן עוסקים בה!!

לא אמרתי שהבעיה הבטחונית אינה חשובה-היא חשובה מאוד אך היא לא מהות הממשלה בלבד-ניתן להשוות את זה להיטלר שביצע גיוס המוני לפני המלחמה כדי לקצץ באבטלה-היא עדיין היית אך נשכחה-כך קורה בתקשורת והממשלה שרק מתעסקת בבטחון ולא במצוקות היום יומיות של האזרחים ותיקון העוולות.

לגבי מערכת הבריאות-תעשה לי טובה לא דיברתי על מונפול של המדינה דיברתי על כך שיהיה ביקורת על קופות החולים שיחויבו להעניק תוכניות מקיפות ולא סתם לחייב לקוחות כסף על אלפי ביטוחים ואז כאשר הוא חולה במשהוא להגיד לו זה לא מכוסה על ידי הביטוח-אהה נדפקתת!!

מערכת הבריאות בישראל איומה-מאוחד גרועה,כללית גרועה ואולי מכבי סבירה-זה לא צריך להיות כך!!!!

לגבי הצבא-הייתי שם ראיתי את הביזיון שמתחולל שם(בחיל האויר ובירוק) ותאמין לי אפשר ליישר את התושבים פה-גם אם זה יצריך להכניס חיילים בלתי ממושמעים למחבוש של 3 שנים+ 3 שנים שירות -אסור שיהיה מצב שבו כול מוקיון אומר-אני לא אוהב את התפקיד שלי טוב אני אהיה נפקד ואז יסתכלו עלי-קח את התפקיד שקיבלת ומלא אותו כמו שצריך נקודה בלי ויכוחים-צה"ל זה לא קייטנה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מערכת הבריאות-תעשה לי טובה לא דיברתי על מונפול של המדינה דיברתי על כך שיהיה ביקורת על קופות החולים שיחויבו להעניק תוכניות מקיפות ולא סתם לחייב לקוחות כסף על אלפי ביטוחים ואז כאשר הוא חולה במשהוא להגיד לו זה לא מכוסה על ידי הביטוח-אהה נדפקתת!!

מערכת הבריאות בישראל איומה-מאוחד גרועה,כללית גרועה ואולי מכבי סבירה-זה לא צריך להיות כך!!!!

מערכת הבריאות בארץ על הפנים. אבל היא עדיין מהטובות בעולם (הרבה, הרבה יותר טובה מזאת של ארה"ב, אתה לא תאמין כמה). מדובר בבעיה כאובה שאין לה פיתרון פשוט, האוכלוסיה הולכת ומזדקנת, יש יותר ויותר טיפולים וטכנולוגיות חדשניות שעולים הרבה כסף, לרופאים נמאס לעבוד במשכורת רעב אז הם בורחים לחו"ל או לרפואה שחורה-אפורה. אין דבר כזה "תוכנית ביטוח מקיפה", המדינה תפשוט את הרגל בתוך 5 דקות, לפעמים צריך להיות "רעים" ולסרב לתת טיפול מאוד יקר לחולה בודד (כגון טיפולים מאוד חדשניים בסרטן) על מנת שיהיה כסף לתת טיפולים זולים יותר (אבל חשובים לא פחות, כגון תרופות יעילות יותר לסכרת או לל"ד) לעשרות ומאות חולים אחרים.

הכי קל להיות פופוליסט, הכי קשה זה למצוא פתרונות ריאליים גם אם כואבים.

ד"א, קופ"ח מכבי סבירה כל זמן שאתה צעיר ובריא, היא לא נחשבת כטובה לקשישים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...