סט לצלם המתחיל Pentax K200D ? - עמוד 8 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט לצלם המתחיל Pentax K200D ?

Satlan

Recommended Posts

ברוב המקומות מדברים על ה-SUPER שהוא מעולה. אבל הוא בהתאם עולה הרבה יותר. אומרים שהוא נמצא ברמה של ה-AF540(הSUPER) ועולה כ-300 שקל פחות.

http://www.bhphotovideo.com/c/product/515356-REG/Sigma_169_109_EF_530_DG_Super_Flash.html#reviews

ועומרי - קודם כל זאת נקבה ! דבר שני, היא ראתה חתולה, אני עד עכשיו תוהה למה היא עצובה בגלל זה oO

התמונה עצמה, מבחינה טכנית יצאה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוב המקומות מדברים על ה- שהוא מעולה. אבל הוא בהתאם עולה הרבה יותר.

הדברים שה- נותן לא קריטיים. התכונות שציינתי קודם הן ההכרחיות, וכולן קיימות בדגם הזול.

אומרים שהוא נמצא ברמה של ה-AF540(הSUPER)

אז אומרים. בעיות התאימות שיש מדי פעם עם מוצרים של סיגמה מספיקות כדי להפוך אותם לחברה שרלוונטית רק כשרוצים לחסוך כסף. כשהמחירים קרובים לאלה של מוצרים מקוריים אין טעם לעשות את הפשרה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בת'רד שהיזכרתם את הקיט ב getit, אז הנה סיפור.

ביום ראשון האחרון הזמנתי את הk200d עם שתי העדשות ב- getit , ב-2949 ש"ח.

מה כבר יש לי להפסיד...

אתמול (שלישי) התקשרתי לברר מה קורה, וקרט התחילו להתחמק, אין במלאי, זה ייקח שבועיים, אוליי תבטל, ידה ידה.

אמרתי לגברת שמטפלת ברכישות שתבדוק לי אלטרנטיבות: עדשה אחת היום ואחת עוד שבועיים, מחיר לקיט של עדשה אחת וכו'

כמובן שלא חזרו אליי, יש להם גם פטנט מעולה, מוקד טלפוני חיצוני שלא יכול להגיע לקרט, רק להשאיר הודעות...

אני לא מתייאש, אני אקנה את המצלמה ושתי העדשות במחיר הנקוב :bash:

עדכונים בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xconir, תבדוק באותיות הקטנות של הסכם הקנייה. אני לא אתפלא אם יש שם משהו שמכסה אותם במקרה של טעות (טל"ח וכו').

Satlan, ה-AF360 מסתובב רק כלפי מעלה, וזה לדעתי מספיק כדי לפסול אותו על הסף. אם הוא היה עולה 50 או 70 דולר זה יכול היה להיות מעניין בכל זאת, אבל במחיר שהוא עולה עדיף ללכת על הסיגמה הפשוט, או לחסוך עוד ולקנות את ה-AF540.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול (שלישי) התקשרתי לברר מה קורה, וקרט התחילו להתחמק, אין במלאי, זה ייקח שבועיים, אוליי תבטל, ידה ידה.

אמרתי לגברת שמטפלת ברכישות שתבדוק לי אלטרנטיבות: עדשה אחת היום ואחת עוד שבועיים, מחיר לקיט של עדשה אחת וכו'

שים לב שגם אם אתה מבטל בסוף הם לא יקחו ממך 100 ש"ח דמי ביטול. אישית נכוותי מאוד מהאתר הזה. אני רוצה להאמין שלא מדובר בשיטה אצלם, אבל לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שלא נראים לי פשוט מציאותיים. בקרט שדיברתי איתה,היא חשבה שאני מסתלבט עליה שיש כזה דיל.

אני אישית קונה בדר"כ רק מוואלה, יש לי ניסיון מאוד טוב איתם. 2600 שקל + עדשת קיט + 4 ג'יגה + תיק.

אורן , אני מסכים, פסלתי אותו על הסף גם. אני תוהה אם ה-EF 530 יספק את הדרישות שלי, שהם בכלל לא גבוהות(צילום אירועים בעיקר). אחרי הכל - זה עניין של פי 2 הבדל במחיר, ולפי מה שאמרת ההבדלים בין ה- לרגיל אינם קריטיים. מה אתה אומר, לחסוך כסף ל-AF540 או שאוכל להסתפק ב-EF530?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החשיפות של ה-EF530 הפשוט מדוייקות, אז אין ממש צורך ביותר. יש לו את כל התכונות החשובות, והמחיר שלו מעולה. אם החשיפות לא מדוייקות, אז אין טעם לקנות אותו גם בחצי המחיר. על שאלת החשיפות יכולים לענות רק אלה שהשתמשו בו, ולכן המקום הנכון לשאול (או לחפש מידע קיים) הוא בפורומי משתמשים של פנטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר...

יש :yelclap:, קיבלתי (או יותר נכון, לקחתי) היום את המצלמה פנטקס k200d מקרט + 2 עדשות להזמנה שביצעתי ב-getit בעבור 2949 ש"ח.

אז ככה, הקיט הנ"ל לא קיים כרגע במלאי, מה שקרט עשו, זה לקחו קיט של עדשה אחת והוסיפו את העדשה השניה.

קו רצפה, המכירה ב getit עובדת וקרט לא מתנערים ממנה.

דרך אגב, ראיתי היום שעוד מישהו הזמין אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חבר'ס

אני לפני קניית פלאש.. האמת היא שרציתי לקנות אותו בחו"ל אבל אז ראיתי שההפרשים בין הארץ לחול לא בשמיים ואעדיף להוסיף 300 שקל ולקנות פה.

לפי המלצות מאנשים באינטרנט, הבנתי שה- Sigma EF-530 DG Flash הוא מעולה לתקציב שלו. בחו"ל מחירו 930 ובארץ 1250, ולכן בתקציב שלו הוא נראה לי כדאי. ה-AF540 של פנטקס עולה בארץ כ-1650 שקל, קצת יקר לי. ביחס לצלם המתחיל, ה-EF530 יספיק לי?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...