סט לצלם המתחיל Pentax K200D ? - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט לצלם המתחיל Pentax K200D ?

Satlan

Recommended Posts

אוקי, שכנעת אותי.

אני אקנה בארץ את הקיט K200D, עם עדשה פשוטה 17-55 ב-2610 מוואלה שופס.. נראה לי זה הדיל הכי נורמאלי שיש בארץ.

מחו"ל,אני אנסה להשיג את הפלאש הזה:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/399856-REG/Pentax_30425_AF_540_FGZ_P_TTL_Shoe.html

ואזמין עדשה 70-300 כמו שהמלצת של טמרון בארץ בכ-800 שקל.

מה אתה אומר? היית משנה משהו ?:)

הדבר היחידי שהייתי (אולי) משנה זה לקנות את הפלאש בארץ.

כן אני אקנה אותה במוצ"ש גם,אני מקווה שהיא תהיה טובה כמו שאורן אומר :)

אין ספק שהיא מעולה, אבל יש דברים שאפשר לגלות רק כשמחזיקים את המצלמה ביד ומשחקים איתה. אולי כדאי לך לגשת לחנות ולהשוות אותה מול המתחרות לפני שאתה מזמין. המקרה היחידי שבו קניתי sight-unseen הוא היה המקרה היחידי שבו גיליתי בה תכונה שלא יכולתי לחיות איתה (אני מדבר על מתג הזום המאוד-לא-נוח של הריקו R5 שהזמנתי בעבר מחו"ל). מאז אני מקפיד לשחק עם כל שאני קונה לפני שאני מגהץ את כרטיס האשראי. מה שבטוח בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדבר היחידי שהייתי (אולי) משנה זה לקנות את הפלאש בארץ.

אין ספק שהיא מעולה, אבל יש דברים שאפשר לגלות רק כשמחזיקים את המצלמה ביד ומשחקים איתה. אולי כדאי לך לגשת לחנות ולהשוות אותה מול המתחרות לפני שאתה מזמין. המקרה היחידי שבו קניתי sight-unseen הוא היה המקרה היחידי שבו גיליתי בה תכונה שלא יכולתי לחיות איתה (אני מדבר על מתג הזום המאוד-לא-נוח של הריקו R5 שהזמנתי בעבר מחו"ל). מאז אני מקפיד לשחק עם כל שאני קונה לפני שאני מגהץ את כרטיס האשראי. מה שבטוח בטוח.

אמממ.. אני חושב שב-400 שקל הפרש אני קונה חצובה בארץ. וגם אמרת שאין הרבה לימונים, ככה שזה סבבה.ד"א, הפלאש שהצעתי, טוב?

וכן אני יודע שיש דברים שמגלים רק שמחיזיקים, אבל א' - כל דבר אפשר להתרגל. ב' - לא התרגלתי לשום דבר בעבר,ככה שאני ממש ממש new לעסק, והיא תהיה המצלמה הראשונה שאני עומד לשחק איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.. אני חושב שב-400 שקל הפרש אני קונה חצובה בארץ. וגם אמרת שאין הרבה לימונים, ככה שזה סבבה.ד"א, הפלאש שהצעתי, טוב?

אני חושב שההפרש יותר קרוב ל-300 ש"ח (אל תשכח את המע"מ בחנות).

הפלאש מעולה. לעניות דעתי הטוב ביותר שקיים כיום עבור פנטקס.

וכן אני יודע שיש דברים שמגלים רק שמחיזיקים, אבל א' - כל דבר אפשר להתרגל. ב' - לא התרגלתי לשום דבר בעבר,ככה שאני ממש ממש new לעסק, והיא תהיה המצלמה הראשונה שאני עומד לשחק איתה.

שני הדברים העקריים שיכולים להיות לך מוזרים הם המשקל (מעל 900 גרם כולל עדשה) והרעש שמשמיעה המראה בזמן הצילום (כמו גם החשכת העינית לשבריר שניה). לשניהם סביר להניח שתתרגל. מבחינת ארגונומיה המצלמה מאוד נוחה לטעמי, אבל זה דבר מאוד אינדווידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני לא משלמים מע"מ בחנות כשאתה נמצא בתוך ארה"ב oO

וגם, 300 שקל זה גם כסף לא? :xyxthumbs:

ואחלה, אני אלך על הפלאש שאמרת.

וכן אתה צודק,למשקל אני אתרגל.

רציתי להודות לך על כל העזרה, אני מאמין שאזדקק לה גם בעתיד.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני לא משלמים מע"מ בחנות כשאתה נמצא בתוך ארה"ב oO

בקניה בחנות משלמים מע"מ מקומי. במשלוח ל-state אחר לא משלמים, אבל אז משלמים על המשלוח.

וגם, 300 שקל זה גם כסף לא? :xyxthumbs:

כמובן, אבל השאלה היא האם שווה לך לוותר על האחריות עבורו. לדעתי זה גבולי.

רציתי להודות לך על כל העזרה, אני מאמין שאזדקק לה גם בעתיד.

תודה רבה!

בכיף, תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה לפני שאני קונה את העדשה אני רוצה להיות בטוח, המלצת לי על tamron 70-300 di ld אני חושב.. עכשיו העדשה הזו תתאים לצילומי פורטרט ונוף(שאלה יהיו עיקר התמונות) וטיפה מאקרו? ואני משיג אותה ב-800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה לפני שאני קונה את העדשה אני רוצה להיות בטוח, המלצת לי על tamron 70-300 di ld אני חושב.. עכשיו העדשה הזו תתאים לצילומי פורטרט ונוף(שאלה יהיו עיקר התמונות) וטיפה מאקרו? ואני משיג אותה ב-800 ש"ח.

800 ש"ח זה מחיר מצויין.

העדשה תתאים לצילומי , טבע, מקרו, ובמידה מסויימת גם לפורטרטים. היא לא שימושית לצילומי נוף. בשביל זה יש את ה-18-55.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעדשה שאתה מקבל עם הקיט, היא סבבה?

בהחלט. האיכות שלה טובה, ויש לה תכונות שלא מוצאים בעדשות קיט של יצרנים אחרים (ביונט מתכת, מגן שמש, סקאלת מרחקים, טבעת פוקוס נורמלית). בשביל המחיר היא מעל ומעבר. כמובן שיש עדשות טובות יותר, אבל הן עולות פי כמה.

וצילום הופעות הטמרון גם תהיה טובה?

ב-70 מ"מ צמצם 4 היא יכולה להיות לא רעה, אבל עדשות עם צמצם פתוח יותר (2.8 למשל) תתאים יותר. לצילומים מטווח קרוב יותר, עדשת הקיט תהווה גם כן אופציה לא רעה (באורך מוקד של 18 מ"מ ועם צמצם 3.5). בכל מקרה צילום הופעות הוא לא טריוויאלי, כך שאל תצפה לתוצאות מעולות מייד בהתחלה (וזה נכון בכלל לצילום עם חדשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח psychuil קראתי עכשיו את העמוד הקודם ולא שמתי לב להודעה שלך, מצטער. וזה מ-4H שידועים גם בתור camera.co.il

ועוד כמה שאלות :cool2:

הכרטיס שמקבלים עם המצלמה הוא 4 ג'יגה SDHC, איך הוא ?

אם אני רוצה לעשות חשיפה ארוכה,אבל אני לא רוצה להזיז את המצלמה בכלל, יש שיטה אלחוטית או איזה טיימר שיתחיל את החשיפה מX זמן ל-Y זמן?

היום ראיתי צלם שמצלם מישהי בעיר שיש לו בסוף של העדשה משהו כזה כמו פה -

http://www.microglobe.co.uk/catalog/images/Pentax_16-50mm_ED_AF_super_wide_telephoto_lens_21650.jpg

מה זה הדבר הזה שבסוף העדשה? :jump:

בתודה מראש! :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...