Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כרגע על 27% והדבר היחיד שמשאיר אותי במשחק זה לראות איך הנשקים החדשים יהיו (כשאני אהיה מספיק מתקדם בסיפור והם יפתחו לקנייה בחנות)

חוץ מזה...אני מבין בערך מה שהם ניסו לעשות פה, לתת לנו קצת יותר מSHOOTER רגיל להוסיף קצת ככה. אבל מה שאני רואה זה משחק שניסה להיות כמה דברים בבת אחת ויצא קונספט מעניין אבל ממוצע לחלוטין

כSHOOTER הוא ממוצע

כמשחק "לך תביע, ואז תחזור" הוא ממוצע

כמשחק "עולם פתוח עלק" הוא פיי מה ממוצע

גרפית הוא יפה, המנוע של המשחק רץ יפה. אבל אין פה משהו שבאמת מושך אותך פנימה. והמשימות כולן אותו דבר (עד איפה שאני במשחק):

לך לשם תחסל את זה\תביא את זה\תפוצץ את זה ותחזור. בדרך יקפצו עלייך כמה אהבלים עם אוטו, גם בדרך חזרה.

בהתחלה הייתי משקיע: קרוב ליעד יורד רגלית, מתצפת, צולף, משפר עמדה ואז נכנס עם הנשק האוטומטי ומחסל את הנותרים.

עכשיו אני נכנס לאתר בוול גז, שם ספרינט למטרה יורה בבחור\מפוצץ את החפץ\לוקח תחפץ ושם ספרינט החוצה. אפילו לא טורח לירות על מי שלא עומד לי בול בדרך

בקיצור מאכזב ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

אני על 8% מהמשחק כבר די הרבה זמן. יש איזו דרך להתקדם כי נראה לי שאני חוזר על אותן משימות שוב ושוב (להשמיד שיירת רכבים, לחסל מטרה בנקודה מסוימת וחוזר חלילה) ואין התקדמות בעלילה/במשחק.

אני תקוע בלופ כלשהו? אני עושה משהו לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

אני על 8% מהמשחק כבר די הרבה זמן. יש איזו דרך להתקדם כי נראה לי שאני חוזר על אותן משימות שוב ושוב (להשמיד שיירת רכבים, לחסל מטרה בנקודה מסוימת וחוזר חלילה) ואין התקדמות בעלילה/במשחק.

אני תקוע בלופ כלשהו? אני עושה משהו לא בסדר?

אתה צריך לעשות את המשימות של הפלגים. זה יקדם אותך. תעזוב את המשימות של כל השאר (חוץ ממשימות לפתוח נשקים) שרק מקבלים מהם יהלומים.

די מהר מתקדמים למפה אחרת ונשקים חדשים.

טיפ חשוב: להשתמש באוטובוס (אייקון של אוטובוס). מכל מקום כזה אפשר "לקפוץ" בשניות לכל מקום אחר בו יש אייקון של אוטובוס.

ככה גם אפשר לחזור לעיר PALA מאוד מהר. חוסך נסיעה מייגעת ברכבים.

[br]פורסם בתאריך: 3.11.2008 בשעה 01:41:35

הוא נמצא איפשהו במפה או שאפשר להשיג אותו רק בקניה?

בקניה אפשר להשיג אותו רק במפה השנייה למיטב ידיעתי.

לי הוא הופיע פעם אחת ב- safe house.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון.. יש נשקים שה-buddies נותנים לפעמים כשעושים משימה..

בינתיים הביאו לי grenade launcher ואיזה אוטומטי כבד.

נ.ב. יש למישהו המלצה על שאפשר לקנות בחנות? אני לא רוצה לבזבז יהלומים ולגלות שזה חרא של נשק

בינתיים אני עם דרגונוב ואיזה אוטומטי קל שדומה לעוזי ...

ציטוט של: rotemk ב 2.11.2008 בשעה 23:44:28

WHAT??? יש עוד מפה?? אוי לאאאא...... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי מרגמה! (לא דרך החנות...) אני עוד מעט יעלה תמונה

אה נכון.. יש נשקים שה-buddies נותנים לפעמים כשעושים משימה..

בינתיים הביאו לי grenade launcher ואיזה אוטומטי כבד.

נ.ב. יש למישהו המלצה על שאפשר לקנות בחנות? אני לא רוצה לבזבז יהלומים ולגלות שזה חרא של נשק

בינתיים אני עם דרגונוב ואיזה אוטומטי קל שדומה לעוזי ...

ציטוט של: rotemk ב 2.11.2008 בשעה 23:44:28

WHAT??? יש עוד מפה?? אוי לאאאא...... :(

אני בדיוק עם אותם נשקים

רק שלקחתי בסלוט ה-4 מכונת יריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עם אותם נשקים, קבל המלצה לנשק....

קיבלתי משימה לעשות אמבוש לרונדו של מכוניות, אז הלכתי וקניתי Grenade Launcher. קודם כל, אל תחשוב שאם הוא משגר רימונים ולא טילים אז הוא חלש, זה ממש לא נכון. הוא נותן לך 4-5 יריות (אבל אולי זה כי קניתי Grenadier Web) והוא טוען מחדש די מהר. בסה"כ פיצצתי 4 רכבים אחד אחרי השני. אני ממליץ אם אתה קונה אותו, לאחר שלקחת אותו תצא ותירה כמה פעמים באויר ותראה לאיזה גובה צריך לכוון בשביל מרחקים מסוימים. ואז תחזור ותיקח תחמושת בשבילו.

בכל אופן אני רוצה להמליץ על הנשק הזה.. ולידיעתך, הוא נחשב כ-Secondary Weapon. כלומר הוא החליף אצלי את הMAC10 (זה שדומה לעוזי).

ובשביל מה זה טוב Mortar? זה מתאים לפעמים ב-Enemy Territory, מולטיפלייר.. אבל נראה לי מטופש כזה בסינגלפלייר.

עריכה: אה, ובסלוט הרביעי אצלי אין כלום כרגע.. אני מחכה שיבוא משהו טוב (חשבתי שמשגר הרימונים יהיה שם אבל טעיתי). איזו מכונת יריה זו?

נ.ב. נכון מעצבן שלא רשום בצורה נגישה ופשוטה את השמות של הנשקים? רק בחנות אתה רואה את השמות.. והבעיה היא שחלק מהם דומים, אז אתה צריך לנחש באיזה מדובר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...