Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לח'ברה ,

הגעתי ל 88 % ואז קבלתי את המשימה הבאה

Main Objective: Meet Reuben at the

marina bar.

משום מה שאני מגיע ל MARINA שמסומנת בעיגול אדום !!!!

אין לי גישה לדלת , לא מופיע לי סימן היד כדי להיכנס !!!

מישהו נתקל , זה נראה כמו באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפיתרון שמצאתי ברשת

Go back to 84% where you have to kill the 2 ULL guys and just kill the ONE right of the entrance. Then take the alternative (blue) mission to kill APR leaders and move on from there. Its not ideal but it should mean that you can complete the game. Otherwise, wait for the patch.

UBI shoudl fix or at least answer these posts!!!

אני אבדוק את זה בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מאמין שהמשחק כל כך משמים!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

די כבר לנהוג כל היום על הרכבים המעפנים האלו.

התחושה בקרבות פשוט מזעזעת - אני לא מבין על איזה תחושת ריאליסטיות אנשים כאן מדברים.

הגודל העצום של המפה מאבד את האפקטיביות ב"שעות" של נסיעה מנקודה אדומה לקבלת משימה...

פשוט לא להאמין שכל כך הרבה זמן חיכינו למשחק הזה - רק הציפיות הללו מונעות ממני להעיף אותו מהמחשב, בתקווה שאולי עוד יתגלה בו שביב אור.... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק באותה ציפיה, צר לי לאכזב אותך לא רק שהסוף לא טוב הוא כל כך גרוע שגם אם המשחק היה טוב, והוא לא, הסוף היה הורס אותו.

*ספויילר סוף משחק*

אתה מתאבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הוא קיבל ציוני כל כך גבוהים, הצד הטכני שלו טוב אבל רק מההיבט של הגרפיקה. האודיו לא תומך בסראונד, איך פורט מקונסולה, שחייב לתמוך ב-5.1, "מאבד" את היכולת בהמרה למחשב. הפיזיקה כמעט ולא קיימת, לא קיים לחלוטין וה-MP לא תומך בכתיבת הודעות.

אבל לפחות הם השקיעו במודל התפשטות אש, שמכבה את עצמה אחרי חצי דקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק באותה ציפיה, צר לי לאכזב אותך לא רק שהסוף לא טוב הוא כל כך גרוע שגם אם המשחק היה טוב, והוא לא, הסוף היה הורס אותו.

*ספויילר סוף משחק*

אתה מתאבד...

למה אתה אומר שהוא הורס אותו?

זה בדיוק מה שהתחשק לי לעשות אחרי שסיימתי לשחק אותו והבנתי על מה הלכו כל כך הרבה שעות מהחיים שלי! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נוראי ומשעמם.

אני לא מבין איך אנשים עדיין משחקים בדבר העלוב הזה...

אין עלילה נורמאלית, אין דמויות שאפשר להתחבר אליהן, האקשן שווה לתחת במלוא מובן המילה, הרכבים שם מרגישים כמו רכבי לגו והמשחקיות איטית, מרוחה ועלובה להחריד.

ומה הקטע של המלאריה הזו? אני נראה להם כמו קופת חולים שכל חצי שעה אני "צריך" לקחת כדור, וכשנגמר לי אני צריך להתחיל לחפש? מה זה הבולשיט הזה? :kopfpatsch:

אפילו הגראפיקה לא הרשימה אותי...

מה גם, שהFLAMETHROWER היה אמור להיות אחד הפיצ'רים המיוחדים במשחק, שמאפשר לשרוף את הסביבה...החלק האבסורדי הוא שאפילו

CALL OF DUTY: WORLD AT WAR מצליח לעשות FLAMETHROWER יותר מוצלח שהורס את הסביבה בצורה יותר מוצלחת.

עלוב עלוב עלוב. פשוט לא יאמן שהם זרמו עם הדבר הנוראי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...