Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תגידו אנשים, שאתם מריצים במצב DX10, גם אצלכם לפעמים (פעם אחרי 10 דקות, פעם אחרי חצי שעה וכו')

המשחק מתרסק ויוצא לחלונות?

(אני מדבר על 64 ביט וכרטיסי ATI)

יש לי DRIVER הכי הכי אחרון של ATI

8.10 עם הHOTFIX

וקראתי גם בפורומים אחרים (GURU 3D לדוגמא) וגם אנשים אחרים מתלוננים על התופעה.

מישהו פה שם לב לזה?

ויש לו אולי פתרון? (חוץ מלחכות לPATCH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התאכזבתי קשות מהמשחק..

UBISOFT יש להם מן סגנון חדש למשחקים או מה?

פאר קריי2 מאוד דומה לASSASSIN'S CREED במשחקיות. אותם משימות ובלי תכלית... לא מעניין בכלל.

כבר השתעממתי על ההתחלה ונמאס לי לנהוג לקבל משימה לעשות אותה ואז לנהוג עוד הרבה ולהיתקל כל פעם בשומרים

המעצבנים האלה עם הפאררי ממש מעצבן. הבנתי מה הנהגים עושים - הם מעבירים לניוטרל ונותנים גז כדיי להבהיל אותי?!?!? :kopfpatsch:

פשוט אכזבה. הגרפיקה מאוד יפה אפילו יש טקסטורות יותר יפות מקרייסיס. מאוד מרשים בגרפיקה ובגודל של המפה חוץ מזה כלום.

אני מעדיף ממש עכשיו לשחק DEAD SPACE מאשר למרות שאני מת מפחד ונבהל כמו ילדה קטנה כל 2 מטר במשחק.

צריך לפתוח דיון ראשי על DEAD SPACE לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נפילות FPS, לפעמים גם ל19, וזה לרוב בתוך מבנים סגורים לגמרי (כמו המשימות הראשיות בעיר פאלה).

אני משחק על הכל V.HIGH חוץ ממה שהכי גבוה זה HIGH וחוץ משאדווס ועוד אחד שאני שם על U.HIGH

אני משחק ברזו' של 1680*1050

ואני משחק עם הבלום (מה זה ?) והHDR.

האם זה כי המחשב שלי לא מספיק חזק ? קצת מאכזב כי אני קורא פה על אנשים שמשחקים על הכל הכי גבוה, וגם כי קניתי כרטיס HIGH-END בשביל משחקים כאלה.

לשחק עם V-SYNC יעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מאכזב לא יציב ולא מהנה. מחקתי אחרי 40 דקות בדיוק.

יש לי 9800GT OC XXT אני משחק על 1280*1024 על V.HIGH שזה לא המקסימום המשחק רץ חלק אבל מדי פעם יש תקיעה ירידה בפריימים.

המהירות עכבר לא מסתדרת לי טוב. המשחק לא מהנה והכי מרגיז אותי שאי אפשר לשנות את הצורה של הכוונת שהיא רחבה מאוד וקשה לפגוע במשהו במיוחד עם המהירות עכבר האיטית הזאת (וכן שמתי על מקסימום את הרגישות וזה לא עזר).

משחק פשוט משעמם וחסר אקשן!

בקיצור חוץ מגרפיקה יפה ועלילה נחמדה אכזבה גדולה ציון 6 מתוך 10.

אני בדיוק מתקין את פולאאוט 3 תיכף נבדוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מאוד מאכזב, אומנם רק התחלתי לשחק, אבל גם מזה לא נהיניתי במיוחד...אין אקשן, הכל עייף כזה...

נסיעות ארוכוווווווווות והכל נראה חסר תכלית לחלוטין.

אז לכל אלה שמתכננים לקנות אותו, אל תקנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי משחק מצויין, משחקיות פתוחה כמו ב- כאשר השחקן קובע את סדר המשימות ואפשר לקחת משימות צדדיות אם רוצים.

קודם כל כדאי לקחת את משימות הנשקים כדי לפתוח את הנשקים במשחק.

לגבי כל אלו שהתלוננו על קצב פריימים נמוך: תורידו בכלל את ה- AA והכל ירוץ חלק (אצלי על 4580). v-sync אצלי עובד ולא מוריד פריימים כמעט.

**** ועכשיו שאלה למי שיכול לעזור ****

משהו שלא הבנתי במשחק, איפה קונים crates ע"מ לאכסן נשקים ב- safe house?

איפה קונים upgrades למיניהם כמו חליפת הסוואה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מהירות ריצה - טוב אולי זה רק אצלי בגלל המחשב.

אבל הרצתי אותו ב1920 על 1200

עם AA כפול 4

ועם הכל על הכי גבוהה שיש (ULTRA או VERY HIGH)

32 ביט צבע

וכו'

וDX10

ורץ ממש מהר!

לא בדיוק בדקתי פריימים לשניה, אבל גם במקומות שממש עמוס והרבה דברים קורים, רץ עדיין במהירות שהרבה מעבר ל40 פריימים לשניה.

אני מעריך שהמנוע שלו לפחות ב30 אחוז מהיר יותר מן המנוע של CRYSIS לדוגמא.

רק חבל שהמשחק מתרסק כל הזמן!!!

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**** ועכשיו שאלה למי שיכול לעזור ****

משהו שלא הבנתי במשחק, איפה קונים crates ע"מ לאכסן נשקים ב- safe house?

איפה קונים upgrades למיניהם כמו חליפת הסוואה?

אפשר לקנות בחנות נשקים כמובן. יש שם כמה לשוניות כאלה למעלה שאתה יכול להעביר בין נשקים ותוספות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהגעתי לחנות הנשקים הראשונה במשחק.. קניתי בלית ברירה (שיש לי כבר) כדי להמשיך הלאה.

מסומן לי הבר של מייק. אני נכנס מדבר עם כולם- ואני לי סימון של כף יד על שום חפץ.. מה אני אמור לעשות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהגעתי לחנות הנשקים הראשונה במשחק.. קניתי בלית ברירה (שיש לי כבר) כדי להמשיך הלאה.

מסומן לי הבר של מייק. אני נכנס מדבר עם כולם- ואני לי סימון של כף יד על שום חפץ.. מה אני אמור לעשות שם?

כנראה כלום, לך למשרד של אחת הFACTIONS (בעיר) ודבר עם המנהיגים, שם תקבל משימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...