רכשתי ראוטר Edimax 6204WG , צריך עזרה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי ראוטר Edimax 6204WG , צריך עזרה

dror_gh

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה שאני פורץ לנושא אבל חבר שלי גם בבעיה עם פתיחת פורטים למרות שעשיתי לו כל מה שכתוב פה.

יש לו Windows Vsta והבנתי שצריך להגדיר שם ב - Protocol 4 .. כתבתי את הפרטים הבאים:

ip :192.168.2.101 (או 2 אני כבר לא זוכר אבל זה לא עקרוני)

Subnet mask : זה עשה אוטומטי אבל הבנתי שככה זה צריך להיות.

Default Getway: הכתובת של הנתב 192.168.2.1

ואז למטה הפרטים של סמייל שמצאתי ברשת:

Pref DNS : 192.116.202.222

ALT DNS:213.8.172.83

אישרתי הכל ואז הלכתי לראוטר, אישרתי NAT ונכנסתי ל-PORT (לא זוכר איך זה רשום שם) אבל לא הוירטואל ופתחתי פורט על האייפי שהגדרתי בהגדרות המחשב.

אין לי שמץ של מושג למה לא עובד,למרות שניסיתי לעשות לו הכל! (אוליי צריך להגדיר משהו של Static IP או DHCP ? )

אשמח לתגובות..

מה שאני לא מבין למה הוא כלכך בעייתי את חבר אחד,שאצל אחר שהתקנתי לו הוא עובד מצויין!! :screwy:

עריכה:

האא ועוד משהו שעשיתי אצלו כדי לבדוק את הבעיה:

באתרים כמו Whatismyip.com האתר לא מראה לי אייפי פנימי שכתבתי בהגדרות הפרוטוקול במחשב,אלא אייפי חיצוני (לא 192.168 וכן הלאה..)

את בדיקת הפורט שניסיתי לפתוח בדקתי בשני אתרי ובשניהם זה בדק עפ"י אייפי חיצוני ולא פנימי.

זוהי בעיה או שזה סתם לא מזהה תאייפי הפנימי ברשת ולכן אני חושב שהפורטים לא פתוחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי, הדיון הזה פשוט מלא בשטויות. רק עכשיו שמתי לב.

1) אין כזה דבר פורטים חזקים ופורטים מומלצים.

2) אין כזה דבר אתר ש"בודק פורט לאיי פי כולו ולא לפי כתובת פנימית בנוסף".

אם הגדרת את הנתב כמו שצריך, ועדיין הפורטים סגורים, אז יש לך כנראה Firewall במחשב שחוסם לך פורטים כאלה או אחרים.

יש לך אולי חוברת הדרכה להגדרות היותר מסובכות של הראוטר?

יש לי הרבה בעיות איתו במהירות הורדה ושליחה. אני חושב שאולי הראוטר לא מוגדר כמו שצריך.

בנוסף לא מצליח לפתוח פורטים, אף על פי שעשיתי בדיוק כמו בהסברים שלכם וכביתי את ה FIREWALL וגם ANTI VIRUS והפורטים עדין סגורים.

מה יכולה להיות הבעיה?

כמובן שהגדרתי IP קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקוק פשוט אכזבו אותי בענק.

חשבתי שהם יותר רציניים.

אתמול (יום ראשון) התקשרתי אליהם והם אמרו שיחזרו מאוחר יותר. נתחיל בזה שחזרו רק היום.

כשחזר נציג התמיכה הוא אמר לי שהם לא צומכים בפתיחת פורטים. שאני פשוט אנסה לפי האתר ואם אני לא אצליח אז "אין מה לעשות".

הוא אפילו לא ניסה לעזור.

פשוט נגעלתי מהשירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, בדר"כ הדיווחים פה הם על חווית שירות טובה מול פיקוק, לפחות ממה שאני שמתי לב (אין לי נסיון ישיר איתם).

בכל מקרה, הדיון הזה בבאלגן שלם ואני בכלל לא מצליח להבין מה עשית ומה לא. אני לא בטוח שיש בעיה בנתב בכלל.

אני מציע לך למחוק את כל הפניות הפורטים ואם ניסית להתעסק בהגדרות אחרות שקשורות בעניין ואתה לא בטוח מה עשית, תאפס אותו לגמרי ותגדיר את החיבור הבסיסי מחדש (זה בכל מקרה עדיף).

אחרי זה תגדיר IP סטטי למחשב - דרך הנתב (עדיף) כמו שQTTP אמר, או דרך המחשב.

אחרי שעשית את זה תכנס לנתב ותגדיר רק הפניה רק לתוכנה אחת, ע"פ מה שרשום בעזרה שלה או ע"פ האתר www.portforward.com

עכשיו תבדוק אם היא מראה פורטים פתוחים. תלך לפי מה שהתוכנה אומרת ולא מה שאתרים צד 3 אומרים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, בדר"כ הדיווחים פה הם על חווית שירות טובה מול פיקוק, לפחות ממה שאני שמתי לב (אין לי נסיון ישיר איתם).

בכל מקרה, הדיון הזה בבאלגן שלם ואני בכלל לא מצליח להבין מה עשית ומה לא. אני לא בטוח שיש בעיה בנתב בכלל.

אני מציע לך למחוק את כל הפניות הפורטים ואם ניסית להתעסק בהגדרות אחרות שקשורות בעניין ואתה לא בטוח מה עשית, תאפס אותו לגמרי ותגדיר את החיבור הבסיסי מחדש (זה בכל מקרה עדיף).

אחרי זה תגדיר IP סטטי למחשב - דרך הנתב (עדיף) כמו שQTTP אמר, או דרך המחשב.

אחרי שעשית את זה תכנס לנתב ותגדיר רק הפניה רק לתוכנה אחת, ע"פ מה שרשום בעזרה שלה או ע"פ האתר www.portforward.com

עכשיו תבדוק אם היא מראה פורטים פתוחים. תלך לפי מה שהתוכנה אומרת ולא מה שאתרים צד 3 אומרים לך.

עקבתי גם אחרי המדריך מהאתר של פיקוק לפתיחת פורטים

עקבתי אחרי המדריך של PORTFORWARD.COM

שניהם לא עזור לי

אגב במדריך של פיקוק גם רשום לקבוע IP סטטי למחשב דרך הכרטיס

זכור לי שראיתי אפשרות כזו בנתב אבל כרגע אני לא מוצא אותה

אני ממש מיואש כבר מהראוטר הזה

עזרה תתקבל בברכה

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון :

מאחר שאני לא יכול להישאר רגוע במצבים כאלו התחלתי לעשות TROUBLESHOOT

חיברתי רק את המחשב שלי לרשת של הראוטר (192.168.2.XX) והפורטים של האימיול והיוטורנט עבדו והפורטים הופנו מעולה כמו שצריך.

הוספתי את המחשב של אחותי לרשת של הראוטר.

כרגע גם היא חלק מהרשת והפורטים שהופנו היטב מקודם למחשב שלי כרגע לא מפנים ומראים שהם לא פתוחים.

זה עובד כמו שצריך רק ברגע שאני לבדי ברשת

לצורך העניין אם זה עוזר לכם במשהו

הכתובת שלי ברשת היא

192.168.0.45

ושל אחותי זה

192.168.0.75

אולי זה יעזור לכם לעזור לי

אני מקווה

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא פותח את אותם פורטים לשני המחשבים.

לדוג', אם יש בכל מחשב קליינט utorrent, במחשב אחד צריך לפתוח פורטים כלשהם, ובמחשב השני צריך לפתוח פורטים אחרים לגמרי ולהגדיר זאת בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא פותח את אותם פורטים לשני המחשבים.

לדוג', אם יש בכל מחשב קליינט utorrent, במחשב אחד צריך לפתוח פורטים כלשהם, ובמחשב השני צריך לפתוח פורטים אחרים לגמרי ולהגדיר זאת בתוכנה.

ברור לי לחלוטין.

אני עובד בלי שום בעיה עם ראוטר של DLINK 604 ב3 שנים האחרונות

הראוטר הזה של אדימקס קיצר לי את החיים

יש מצב לקבל את המסנג'ר שלך ? אני חושב שקצת התקדמתי ואני מאמין שאתה או QTTP תוכלו לעזור לי לסיים את העניין.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בריסטארטים של הראוטר אחרי הגדרות פתיחת הפורטים. לפני שביצעתי את ההגדרות של פתיחת הפורטים הראוטר עבד מצויין, ואילו עכשיו הוא עושה ריסטארטים כל כמה זמן.

לראוטר יש גירסה 1.51, שידרוג קושחה יפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פיתרון שבטוח עובד למי שלא מצליח לפתוח פורטים ומנסה לעשות אייפי סטטי דרך המחשב.

מה שצריך לעשות הוא פשוט לבדוק את ה-IP שלך במחשב (CMD-ipconfig ) , להכנס לראוטר (192.168.2.1)

ואז לקבוע משם אייפי סטטי לאותו אייפי של המחשב, ולאחר מכן לפתוח פורטים (אין צורך להגדיר כלום במחשב עצמו!! )

הייתי עושה את זה יותר ברור אך הראוטר לא אצלי אלא אצל חבר שלי ..

מקווה שעזרתי לכמה מכם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...