השוואת ציונים! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת ציונים!

MishaK

Recommended Posts

אוקיי הבנתי... כנראה שבתיכון למוגבלים שכלית (כמוך) יש הקבצה א' ו-ב', לא כמו בתיכון סטנדרטי שבו רמות הלימוד מחולקות לפי יח"ל.

איזה גמור אתה!!

מה כבר עוד יכול להיות ההבדל בין הקבצה א' ל- ב' חוץ מזה שא' זה 4 - 5 וב' זה 3 !! זה לא מובן?? אני צריך לכתוב את זה כדי שאתה תבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש מקצוע חשוב לשון...

לדעת מזה תיאור זמן ותיאור מקום (כאילו שלא הבנתי את זה במשפט באמת...) או להבדיל איך נוצרו המילים ברוז וחתול או מגנט ורכבת... למי אכפת ? תשאיר את זה לבלשנים, מה שכן אכפת לי זה לדעת את השפה טוב ולהתבטא בצורה נכונה ומכובדת ונראה לי שאני עושה את זה בסדר גמור, הרבה יותר טוב מהרבה ילדים אחרים שטובים בלשון.

ת'אמת עכשיו... למי אכפת מזה פסוקית נושא או פסוקית נשוא ? למי אכפת ? אתה קורא משהו, אתה מבין מה שאתה קורא, אתה מבין את ההקשר וזהו, לא צריך לנתח כל מה שאתה קורא וזה גם לא עוזר.

זה ממש מקצוע לא חשוב, מה שכן חשוב זה הבנה, הבעה ותחביר וקצת ידיעת הלשון שלא תגיד "אני ושתי חברים שלי" או תשאל מישהו אם "נהנהתה אתמול בערב?".

זה גם מאוד מסביר את מה ש MINIMIZER אמר וטוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מקצוע חשוב לשון...

לדעת מזה תיאור זמן ותיאור מקום (כאילו שלא הבנתי את זה במשפט באמת...) או להבדיל איך נוצרו המילים ברוז וחתול או מגנט ורכבת... למי אכפת ? תשאיר את זה לבלשנים, מה שכן אכפת לי זה לדעת את השפה טוב ולהתבטא בצורה נכונה ומכובדת ונראה לי שאני עושה את זה בסדר גמור, הרבה יותר טוב מהרבה ילדים אחרים שטובים בלשון.

ת'אמת עכשיו... למי אכפת מזה פסוקית נושא או פסוקית נשוא ? למי אכפת ? אתה קורא משהו, אתה מבין מה שאתה קורא, אתה מבין את ההקשר וזהו, לא צריך לנתח כל מה שאתה קורא וזה גם לא עוזר.

זה ממש מקצוע לא חשוב, מה שכן חשוב זה הבנה, הבעה ותחביר וקצת ידיעת הלשון שלא תגיד "אני ושתי חברים שלי" או תשאל מישהו אם "נהנהתה אתמול בערב?".

זה גם מאוד מסביר את מה ש MINIMIZER אמר וטוב שכך.

זה לא פסוקית נושא, זה נפל במיקוד :lol:

בכל מקרה אני מסכים איתך, אבל זה בכל זאת נותן לך מבט מהצד אל צורת הדיבור שלך. נגיד עכשיו עם קצת התרגול שהיה לי למתוכנת אני מתחיל להסתכל על משפטים ולראות כמה קל לנו לדבר כל הזמן בפסוקיות ובצורות לא תקינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורטאר, ברור שאתה צודק, אבל לא הבנת אותי.

לא התכוונתי שזה באמת חשוב שנדע את כל הפסוקיות וכל הח*א הזה...

הכוונה שלי הייתה שזה חשוב, בשל העובדה שזה נכנס למצרף (לא שאני מצדיק את זה כמובן) .

תכלס מבחינת נושאי לימוד, לשון (כמו רוב מקצועות הלימוד שנלמדים בבתי הספר) זה מקצוע טיפשי ולא מועיל בכלום. אבל אין מה לעשות... חייב ללמוד את זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצוע בכלל לא טיפשי, ונחוץ ביותר. מצטער מאד, אבל אתה אומר שטויות. אתה יודע מה היה קורה אם לא היו מלמדים לשון? אפשר להגיד שלא היו בכלל מורים בלשון, ואף אחד לא היה מלמד איך לכתוב, והשפה הייתה יכולה פשוט להיעלם!

אין ספק שזה מאד חשוב ללמוד איך לכתוב בצורה נכונה, ולחלק משפטים בשביל שתהיה להם משמעות נכונה, ולכתוב מילות בבניינים שונים בלי טעויות.

אגב, במצרף זה לא מתמטיקה אנגלית ו...היסטוריה? אני לא סתם שואל, כי אני די בטוח שכן. למה? בגלל שזה מה שאמרה המורה להיסטוריה, וזה מה שקראתי בעיתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גמור אתה!!

מה כבר עוד יכול להיות ההבדל בין הקבצה א' ל- ב' חוץ מזה שא' זה 4 - 5 וב' זה 3 !! זה לא מובן?? אני צריך לכתוב את זה כדי שאתה תבין?

5 או 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ותראה בעצמך מה כתוב שם.

יש שני סוגים של מצרף - הומני וריאלי, כאשר רק בהומני מתחשבים בהיסטוריה.

אמנם לא ידעתי שקיימים שני סוגים אבל אני הסתמכתי על הטכניון, שלא מלמד מקצועות הומניים ולכן המצרף היחיד שמתקבל בטכניון הוא ריאלי שמורכב, כאמור, ממתמטיקה, אנגלית והבעה עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שמסתכלים רק על המצרף !? אם אני בא עם 5 פיסיקה ו5 כימיה לאף אחד לא אכפת ?

ד"א אני לא אמרתי שלא צריך ללמד לשון, אמרתי שיש שם הרבה מאוד דברים לא חשובים לחיי היומיום ואני לא מדבר על ידיעת הלשון אלא על הרבה מאוד דברים לא חשובים כמו איך מילה נוצרה או כל מיני שינויים שקרו למילה או פועל מסוים עם הזמן, מה שחשוב זה לדבר נכון ולכתוב נכון ולדעת בסיס מכובד, מה שיש בלשון זה הרבה מאוד שטויות חוץ מהבעה והבנה וידיעת הלשון.

למשל משפט מאוחה, אתה קורא מאמר ויש פסיק אז אתה באמת מתחיל לחפש מה זה מה ? ממש לא משנה, לעומת זאת הבנה זה משנה בשביל להבין תכנים וגם הבעה זה חשוב בשביל לעשות את מה שאני עושה עכשיו.

ובטח בשביל עתיד של בנאדם, אם הוא יהיה מדען או כלכלן או מה לא, לדעת את הדרכים בהם נוצרו המילים כלבלב ומגנט לא מזיז להם ת'ביצה השמאלית (השקעתי השנה בהבעה :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , הציונים שלי ככה :

תנ"ך -87

ספרות - 86

לשון - 72

הסטוריה - 85

גאוגרפיה - 80

פיסיקה - 80

צרפתית - 55

של"ח - 72

יהדות - 90

ספורט - 85

מתמטיקה (א1) - 70

אנגלית (א1) - 95

מחשבים - 95

מדעים - 83

ממוצע - 82 .

צריך לציין שאני בכיתה ט'(עולה לי') ועולה לעיוני . כל הציונים נעשו בלי עבודה , כלומר אי הכנת שיעורי בית כל השנה , אי למידה למבחנים והפרעות שוטפות למורים . צריך לציין שאני גאה בתעודתי וחוץ מקורס מזד**ן ומציק שאני עכשיו עובר בחופש בשביל ללכת ל-4-5 יחידות במתמטיקה אני מרוצה . :imurevenge:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...