מסיבת התקנה - לינוקס 2008, מתקיים באוניברסיטה העברית בירושלים - ב5.11.2008 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבת התקנה - לינוקס 2008, מתקיים באוניברסיטה העברית בירושלים - ב5.11.2008

djelectric

Recommended Posts

מועדון הלינוקס הירושלמי עורך מסיבת התקנה, בה אנשים יכולו לבוא עם המחשבים שלהם והמתקינים יתקינו להם בחינם,

לבחירת המשתמש 3 הפצות:

mandriva

ubuntu

Debian

מסיבת ההתקנה תערך ב5.11.2008 בבניין שפרינצק באוניברסיטה העברית, בגבעת רם - החל משעה 13:00 עד השעה 21:00

למי שנרשם מראש יש עדיפות בהתקנה

טופס קצרצר

http://www.linuxfun.co.il/2008/

נשמח לראות אתכם!

מועדון הלינוקס הירושלמי

logo.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד מעריך את ההשקעה והכל בתחום התוכנה החופשית אבל בבקשה אל תקראו לזה מסיבה :|

לקחתה לי את המקשים מהמקלדת 8)

ולא הבנתי למה כתוב שם ש"הפצה ראשונה על חשבון הבית"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרתי שנה במעונות בגבעת רם. אולי הקמפוס היפה ביותר בארץ ובין העצים והמדשאות מרחפים להם טיפוסים משונים בהחלט, התפאורה המושלמת "למסיבת" .

בניגוד לאנשים כמוך שאין להם משהו יותר טוב לעשות מאשר להתנהג בצורה לא מכובדת,

יש אנשים שתורמים מזמנם הפנוי, ומנסים לעשות טוב.

בכך שאתה מלכלך עליהם אתה לא מוריד מכבודם, אלא מכבודך.

הכי קל להעביר ביקורת על אנשים שאתה לא מכיר \ מעולם לא ראית.

אגב, רוב החברים במועדון הם לא סטודנטים,

מסיבת ההתקנה מתקיימת באוניברסיטה מכיוון שהם הואילו בטובם להקדיש לנו מקום בו נוכל לתרום באופן אפקטיבי.

הלינק שנתתם פה ל"מסיבת הלינוקס" עם מושיק עפיה היא לא מסיבת התקנה כלל, ולא משקפת את מה שיקרה באותו יום,

במסיבת ההתקנה מגיעים כמויות גדולות של אנשים להם אנו מתקינים , תוך צחוקים וכיף :), אנשי המועדון נהנים מיום ההתקנה

בדיוק כמו שהבחור שבא שיתקינו לו נהנה מההתקנה שהוא מקבל חינם.

תוך כדי אפשר לדבר עם אנשי המועדון, לראות שיוקרנו על צג וכו'.

מסיבת ההתקנה היא פתח לפעילויות המועדון בהמשך, אשר יכללו הרצאות בנושאים שונים ומגוונים.

אנו ממליצים למי שאין לו "ראש סגור" לבוא ולהשתתף בפעילות המועדון,

המועדון לא פתוח רק ל"פריקים של מחשבים", אלא לכולם,

בואו לצבור עוד ידע וכוח.

רם מתתיהו, מועדון הלינוקס הירושלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לאנשים כמוך שאין להם משהו יותר טוב לעשות מאשר להתנהג בצורה לא מכובדת,

יש אנשים שתורמים מזמנם הפנוי, ומנסים לעשות טוב.

בכך שאתה מלכלך עליהם אתה לא מוריד מכבודם, אלא מכבודך.

הכי קל להעביר ביקורת על אנשים שאתה לא מכיר \ מעולם לא ראית.

אגב, רוב החברים במועדון הם לא סטודנטים,

מסיבת ההתקנה מתקיימת באוניברסיטה מכיוון שהם הואילו בטובם להקדיש לנו מקום בו נוכל לתרום באופן אפקטיבי.

הלינק שנתתם פה ל"מסיבת הלינוקס" עם מושיק עפיה היא לא מסיבת התקנה כלל, ולא משקפת את מה שיקרה באותו יום,

במסיבת ההתקנה מגיעים כמויות גדולות של אנשים להם אנו מתקינים , תוך צחוקים וכיף :), אנשי המועדון נהנים מיום ההתקנה

בדיוק כמו שהבחור שבא שיתקינו לו נהנה מההתקנה שהוא מקבל חינם.

תוך כדי אפשר לדבר עם אנשי המועדון, לראות שיוקרנו על צג וכו'.

מסיבת ההתקנה היא פתח לפעילויות המועדון בהמשך, אשר יכללו הרצאות בנושאים שונים ומגוונים.

אנו ממליצים למי שאין לו "ראש סגור" לבוא ולהשתתף בפעילות המועדון,

המועדון לא פתוח רק ל"פריקים של מחשבים", אלא לכולם,

בואו לצבור עוד ידע וכוח.

רם מתתיהו, מועדון הלינוקס הירושלמי

wow, hold your horses

תלמד לקבל קצת סרקסטיות. מה לעשות וגבעת רם תמיד נראתה חריגה ביחס לשאר הקמפוסים של העברית, האווירה שם היא מאוד גיקית, בתקופתי בערך התחילה האופנה המשונה של גרפיטי של מולקולות ביוכימיות מורכבות על ידי "המולקולים" (המקוריים, לא אלו שבאו אחריהם) ואם זה לא גיקי...

ד"א, אני משתמש בלינוקס מזה כ-5 שנים (אם כי אני מתקין בעצמי כל פעם, בהצלחה כזאת או אחרת, אני מגיב כרגע מהוויסטה שלי משום שאני עובד עם endnote) ויודע בדיוק מה זה "מסיבת לינוקס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייל! :xyxthumbs:

אם הייתי יכול הייתי בא אבל אני עמוס מאוד לאחרונה ולא אוכל לבוא. (איזה יום זה יוצא?)

יהיו עוד מפגשיי קוד פתוח שכאלה למינהם במהלך השנה?

יהיו חולצות של פייר פוקס ודברים של קוד פתוח/ לקניה?

יאלה מסיבה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייל! :xyxthumbs:

אם הייתי יכול הייתי בא אבל אני עמוס מאוד לאחרונה ולא אוכל לבוא. (איזה יום זה יוצא?)

יהיו עוד מפגשיי קוד פתוח שכאלה למינהם במהלך השנה?

יהיו חולצות של פייר פוקס ודברים של קוד פתוח/ לקניה?

יאלה מסיבה! :yelclap:

מצטרף לשאלה!

עלה לי חשק לחזור לימי הלינוקס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבת ההתנה תתקיים ביום רביעי, 2008-11-05, כלומר, בעוד שבועיים בערך.

עקרונית, אנחנו מנסים עכשיו לארגן דיסקים, חולצות ועוד מתנות למי שיבוא לעזור לנו\שיתקינו לו לינוקס.

בקשר לפעילויות המועדון:

לצערי המועדון היה לא פעיל במשך מספר חודשים, אך אנו חוזרים לפעילות מלאה, בקרוב נפרסם לוחות זמנים.

הפעילויות במועדון:

- מפגשי "קפה בגינה", אלו מפגשים בהם חברי מועדון הלינוקס הירושלמי נפגשים ומדסקסים על הא ועל דא, וגם על ענייני המועדון.

- הרצאות: פעם בשבועיים אחד מחברי המועדון יעביר הרצאה על נושא מעניין, ההרצאות יתקיימו באוניברסיטה העברית ( כניסה חינם ).

ההרצאות יהיו בנושאי קוד פתוח.

- סדרת ברוכים הבאים ללינוקס: מספר הרצאות לחדשים בלינוקס אשר ישמשו להם בסיס ( יהיו שם גם הרצאות מעניינות למי שלא חדש, למשל הרצאה על האידיאולוגיה מאחורי לינוקס, מאת אורי עידן )

אם יש עוד הצעות לפעילויות, אני אשמח לשמוע.[br]פורסם בתאריך: 21.10.2008 בשעה 08:02:17

אגב, קבלו סרטונים ממסיבת ההתקנה הקודמת

http://il.youtube.com/watch?v=3JLWx1aTjDc

http://il.youtube.com/watch?v=LpyIE-PyNos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...